Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Pepa (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

No tchán mi nedává moc na výběr. Vládne tvrdou rukou. Nedávno přišel opilý z hospody. Byl jsem doma sám. Žena a tchyně byli u nějaké známé. Sedl si v obyvaku do křesla a poručil si pivo a utopence. Naštěstí bylo obojí v lednici. Když jsem mu to přinesl sedel rozvaleny v kresle a honil si ptáka. Položil jsem to na stůl a chtěl odejít. Zarval na mě abych ho šel kouřit. Poslechl jsem. Když se udělal vše jsem spolkl.

Návštěvník (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

A to ses nepozvracel?

Pepa (So, 25. 5. 2019 - 13:05)

Ne . Proč ?

luci (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

A jak často ho musíš takhle obsloužit ? A tchyně a manželka o vašich aktivitách nevědí?

Pepa (So, 25. 5. 2019 - 02:05)

Vědí. Někdy jsou u toho.

luci (So, 25. 5. 2019 - 03:05)

A podílejí se , nebo jen přihlížejí ?

Pepa (So, 25. 5. 2019 - 13:05)

Jak kdy . Nedávno jsem klecel nahý na podlaze . Mel jsem podvázaná varlata a manželka me do nich placala pravitkem. Ptáka jsem mel ztoporeneho tak na půl. Do toho přišel z venku tchán a řekl ze ho potrebuju trochu poladit a začal mi ho honit. Nakonec me udělal a já se vystrikal. Žena se na mě zlobila ze jsem vystrik bez dovolení a dostal jsem výprask.

luci (So, 25. 5. 2019 - 23:05)

Uteč od nich , nebo ti brzy "hrábne" .

Eva (Ne, 26. 5. 2019 - 07:05)

Myslím si ze je tam rad a dobrovolně.

Bobrik (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

A nebo si vymýšlí.

Eva (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

Řekla bych že nevymýšlí. Mám kamarádku a ta ma doma něco podobného. Když nenechate chlapa par dní vystrikat dělá neuvěřitelné věci.

Radim (Čt, 30. 5. 2019 - 23:05)

Já si to predstavoval tolikrat , potesil by me kompliment od matky ja nad ni premyslim pomerne casto , kdyby se me zeptala na nejaky intimnosti sveril bych se jí se svou predstavou , klidne :)

Eva (Pá, 31. 5. 2019 - 10:05)

A co bys jí řekl ? Kolik je ti let ?

Dan (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

Tak kdyby to nejak nakousla treba po flasce vina :) tak bych se treba priznal ze v puberte sem si hrál s jejím spodním pradlem , a povidat si sni o sexu ,kdyby se me zeptala zda me pritahuje , zkusil bych ho pred ni vytahnout ...

Eva (Čt, 23. 5. 2019 - 10:05)

No a když mu to dělá dobře na ptáka.p

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 11:05)

Toť otázka. Nebo má slabošek pech, že má uchylnou manželku i mámu.

Jana (Út, 21. 5. 2019 - 19:05)

Můj syn mě začal vzrušovat az když mu bylo 26 let a přivedl si domu svojí přítelkyni která byla stejně stará jako já (48) . V noci jsem šla na záchod a slyšela z jeho pokoje tlumené výkřiky. Neodolala jsem a podívala se klíčovou dírkou. Honza klečel nahý na zemi a dostával výprask páskem. Za každou ránu poděkoval. Jeho pták byl tvrdý , pěkně vzpřímený a žalud fialový. Počítal a když se dostal na 25 tak přestali. Zeptala se ho jestli ma dost. Řekl ze ano. Lehla si na postel a roztahla nohy . Čekala jsem že budou soulozit . Ale Honza k ni dolez po kolenou a začal ji lízat. Trvalo to dost dlouho a pak se paradne udělala. Tekla jak fontána a Honza poslušně lízal a polykal. Pták mu při tom trochu zvadnul. Všimla si toho taky a přísně se ho zeptala jak je to možné . Omluvil se padnul na všechny čtyři vystrčil zadek a poprosil o potrestání. Lucka vzala pásek a začala ho vyplácet. Znovu napočítal 25. Postavil se a jeho pták byl snad ještě větší a tvrdší než poprvé. Začala mu ho pomalu honit. Když už to vypadalo ze se udělá tak přestala. Chvilku počkala a znovu. Zopakovala to asi pětkrát. Honza se celý trasl a prosil jí aby už mu dovolila vystriknout. Ale Lucka se jen smála a říkala ze si nezaslouží aby mu ho vyhonila. A jesli to tak moc chce at jde do kuchyně a vyhoní si ho sám v kleče na podlahu. To odmítl a tak šel spát s tvrdým.

Honza (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Wau ... . Mami ?!

Honza (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Začíná to na straně 26 .

Jana (Út, 21. 5. 2019 - 20:05)

Ráno u snídaně byla Jana usměvavá a samy vtip. Spokojený výraz ve tváři značil ze její orgasmus byl uspokojivý. Zato Honza chodil v mírném předklonu , křenil se a opatrně si sedal. Bylo vidět ze ho ty jeho nalité , zduřelé a plné koule pěkně bolí. Zeptala sem se co mu je a řekl mi ze je mu špatně od žaludku. Musela sem se v duchu pousmat. Lucka řekla jen to bude dobrý. A pohladila ho po břiše. Byla sobota a šli jsme do lesa na houby . Honza vždycky litá sem tam a daleko a tak jsem zůstala s Luckou aby nezabloudila. Povídali jsme si o kdečem az jsme se dostali i na sex . Přiznala jsem se jí ze od te doby co jsem vdova si ti dělám sama ale že to není ono. Řekla že na to ma Honzu . Bavili jsme se dost otevřeně. Řekla ze ma raději lízání než šukání a že se jí líbí když je chlap nadrzenej a tím pádem poslušnej. Zeptala sem se jí jestli je to ten důvod proč nedovolí Honzovi vystrikat se. Byla trochu překvapená ale odpověděla mi ze ano a jemu ze se to v podstatě líbí. Přiznala sem se ze jsem je v noci pozorovala. Usmala se a řekla ze jí to nevadí. Pak se objevil Honza a mi museli nás hovor přerušit.

Reklama

Přidat komentář