Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Adam (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Spoustě kluků, kterým je...tak v 15 sem se stydel ani ne tak pred mamkou , mam k ni daleko bliz nez k otci ale pred cizi doktorkou , popravde sem byl jeste panic kterej si hral s jejim spodnim pradlem a poslouchal jeji slastne vzdychani kdyz ji otec nakladal ,utoho sem si honil co bych za to dal kdyby me tenkrat zatahala za ocas nebo me vzala do pusy , vic bych si veril pak oslovit nejakou holku , proste aby ze me udelala chlapa ja bych ji cucal prsa a kundicku nekoho to treba nezvrusuje , me velmi ...

Jenda (So, 29. 9. 2018 - 18:09)

Na prazdninach mne stipal zadek.Teta mne svkekla a v pritomnosti sestrenice mi strkala prst do zydku,jestli nemam hemeroidy.To ze to teta dekaks,mi nevadilo.Branil jsem se vsak,ze to bylo v pritomnosti sestrenice,ktera mbe zblizka ocumovala,komentovala vysetreni a smala se.Ale tetamne svlekla i pred ni a nedala na to,ze setydim ored sestrenici.

TonyV (St, 15. 3. 2017 - 00:03)

No ... to by mě vážně...Dvakrát cvaknout kleštěma - štípačkama a už nebudeš mít nikdy s varlaty žádné starosti, jako už nemáš žádné starosti s kůžičkou, kterou ti jeden Etiopan vodpižlal.

Luky (Út, 14. 3. 2017 - 19:03)

niečo v tom že po sprche sprava dolava nesmú byť hrčky a majú mat rovnaký tvar a hladké....

Steve (Po, 13. 3. 2017 - 01:03)

Na 17 ročnej mi chytala ale...No ... to by mě vážně zajímalo jakou ti poradila údržbu varlat? Nevím jak se o ně starat .... :-D ví někdo?

t.u. (Po, 13. 3. 2017 - 00:03)

pro TU
Ahoj, a co sji měl v...Nevím co s tím bylo, asi zúžený ale musel jsem si to stáhnout po chvíli koupání ve vodě když změkla kůže.

martin (Čt, 9. 3. 2017 - 19:03)

pro TU
Ahoj, a co sji měl v těch 10-11 letech, že si musel u moře být donaha? To jsi to měl nějak slepené a nebo zůžené? CO ti s tím dělali a kdo ti to stahoval než si šel do moře?

Luky (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

Na 17 ročnej mi chytala ale len vajka aj mi hovorila ako si ich mam raz za mesiac kontrolovat sam a ako maju vyzerat nebol som moc z toho štastny ale prežil som

Mira (So, 18. 2. 2017 - 08:02)

Hele,mamka Ti utirala zadek odmalicka.Netesi ji,kdyz Ti doktori ublizujou.Tak si ty trenky stahnes pred mamkou jeste jednou.

Na kožním mi ml (Čt, 18. 1. 2018 - 18:01)

stahla trenýrky stáhla předkožku na žaludu a bylo hotovo.Nevím proč se stydět?. Pepa 22let.

T.U. (Pá, 10. 2. 2017 - 01:02)

Ja ked som prisiel na...Tak to je hodně nenormální, doktorka je spíš úchylná. U mě na 15. nic takovýho neřešila. To někdy když mi bylo asi 10 nebo 11 tak jsem tam byl nahatej od začátku do konce prohlídky a středem pozornosti byl můj ... stahování předkožky atd. Doktorka ukazovala mámě tehdy jak se to má dělat. Naštěstí jsem ho měl stresem prťavýho. Výsledkem bylo že jsem ten rok se u moře koupal bez plavek se staženou předkožkou. Loni jsem byl na 17. a jen se mě ptala jestli je v tomhle ohledu vše OK a řešily se jiný věci.

Steve (Čt, 9. 2. 2017 - 02:02)

Tak to je teda síla ...

Tomas (Čt, 9. 2. 2017 - 00:02)

Ja ked som prisiel na prehliadku zacalo to klasicky aby som sa vyzliekol do spodneho pradla, no ja som mal vtedy oblecene panske tanga co si najskor doktorka nevsimla. Tak som sa vyzliekol pristupil som k nej skocil na vahu, pozerala mi do hrdla potom mi pocuvala srdce z predu dovtedy si stale myslela a ze mam klasicke cierne slipy. Potom mi povedala ze sa mam otocit ze ma popocuva aj zo zadu tak som sa otocil no a v tom si samozrejme vsimla ze mam tanga. Velmi ju to rozculilo ze je to nezdrave aby som taky typ spodneho pradla nosil a krikom na mna ze sa mam okamzite vyzliect do naha. Najskor som samozrjeme odmietal ze urcite nie ze sa hambim ale ked mi to uz povedala asi 5x tak som sa musel uplne vyzliect. Velmi som sa hambil ked som tam bol cely holy. Potom to bezne pokracovalo ako vzdy a nakoniec ze mi spravi este aj dolu prehliadku tak mi ochytavala penis pretahovala chytala varlata. Velmi som sa hambil a samozrejme ze este v tom sa mi aj postavil. Bolo to neprijemne ked takto na mna pozerala doktorka aj so sestrickou. Nakoniec som musel odist na ostro. Myslite si ze moze takto doktorka postupovat? Stalo sa vam to uz?

Steve (St, 8. 2. 2017 - 20:02)

Tebe nikdo kontrolovat...Hele neurážej buráku .... na to nejsem zvědavej. Já na žádný kontrole v 15 teda nebyl. Nebo myslíš že bych si nepamatoval sundavání trenek do naha u lékaře a ještě před rodiči?

Tys musel taky?

Pouze se sundavali trenky a kontrolovala předkožka u Povolání na vojnu. Ano tam vím, tam se to dělalo.

Marek (St, 8. 2. 2017 - 20:02)

Já nechápu co tu pořád řešíte. Moje 15 ti-letá prohlídka byla teda vpoho. Mladá doktorka mi řekla ať si sundám trenky byla u toho matka. Podívala se mi nejprv na nej důkladně :D stál mi , pak mi ho jednoukrát přetáhla, ale jelikož to moc nešlo zpátky, tak mi ho nalubrikovala a pokračovala bavilo jí to :D . Já se červenal jak svin a skoro smál. Potom mi řekla ať se obleču a před matkou mě nakázala každodenní onaniji :D .Věděl sem co te je, ale matka vůbec. Nechala si to od doktorky vysvětlit a řekla jí, že mě přitom jednou nachytala :D .To už jsem to nevydržel a vybouch smíchy. Pak sem šel na záchod a tam sem si pořádně vyhonil :DD

Steve (Út, 26. 7. 2016 - 00:07)

Cože? Jaká kontrola v 15?

Já na žádné teda nebyl, nebo si vůbec nevzpomínám že bych byl.

DP (Po, 25. 7. 2016 - 16:07)

Doobri den nedávno mi bylo...Já jsem na 15. nesvlík dokonce ani kalhoty. Řešily se jiný akutní věci. Doktorka mi ale prohlížela varlata, předkožku atd na 13. a dřív vždycky. To jsem celou prohlídku byl většinou nahatej. Tak že to je asi jak kdy.

David zerman (Po, 18. 7. 2016 - 13:07)

Doobri den nedávno mi bylo 15 let a Mamka mi říkála že mi čeká 15 prohlídka u doktorky já sem se koukal a internet a hodně lidí psaly že se kontroluje aji intivni partie jako sou varlata,penis nevím jestli si dělají srandu nebo lžou ale proto že mám problém z erekcí se hodně bojím např.. když mi bude kontrolovat varlata a penis hodně se stydím že se mi postaví mněl by velký trapas chtěl byse zeptat jestli toje pravda a bude mi kontrolovat varlata atd.. předem děkuji za odpověď.

Exhibionista :D (So, 14. 5. 2016 - 17:05)

Ja byl u lékarky obvodačky...file:///C:/Users/Dagmar/Desktop/cigarety.%20rar/thumb.jpg

Marek (So, 9. 11. 2013 - 23:11)

dobry den prosim poratte mi...Bude to přesně tak, jak ti to napsal Pepa, ale navíc ti v sedmnácti ještě doktorka bude kontrolovat volnost předkožky přetahováním tam a zpátky, a až vystříkneš, sestra změří metrem, jak to bylo daleko, a zapíše to do karty.

Reklama

Přidat komentář