Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Roman (St, 6. 8. 2014 - 09:08)

Slyšel jsem, že mě před prohlídkou bude doma nějak připravovat máma.Jak ta příprava probíhá, máte s tím někdo zkušenosti?

matěj (St, 6. 8. 2014 - 00:08)

Svliknes se do naha. Budes na...zajímavý, včera jsem byl na 17 letý prohlídce a nic, co píšeš, mi nedělala...

Lukas (St, 6. 8. 2014 - 00:08)

Dobrý den prosím poratte mi...Svliknes se do naha. Budes na vsech ctyrech na stole. Sestra ti bude prsty svirat spicku penisu, lekarka ti roztahne pulky a bude sledovat jestli se ti pri kazdem stisku penisu automaticky stahne ristni otvor, to je zkouska reflexu sverace. Pak prijde na radu palpace penisu: lekarka ho uchopi u korene mezi palec a ukazovacek, kterymi bude pohybovat dopredu a dozadu. Tak to bude delat az se dostane ke spicce zaludu. Pak ti spickami prstu bude lechtat koule a sledovat, jestli se stahnou, nebo jestli zustanou uvolnene. Pak tre kratce "pohoni" aby zjistila, jestli predkozka snadno klouze po zaludu. Jakmile tohle budes mit za sebou, pak uz je to snadnejsi.

karel (Út, 5. 8. 2014 - 23:08)

Dobrý den prosím poratte mi jak probiha 17 leta prohlidka jak to probiha dekuji karel

Max (Ne, 20. 7. 2014 - 21:07)

Školské prehliadky boli...U nas takove skolske prohlidky bouzel nebyly rad bych takovou podstoupil ale to se delalo asi drive ted uz ne takove skolske prohlidky ted vetsinou jen k zubari a tak a ne urologije

marek (Ne, 20. 7. 2014 - 15:07)

Školské prehliadky boli neprijemné 30 minut bosy na studenej podlahe Dr.mudrovala pred ostatnymi spolužiakmi Neboli sme z toho najštastnejší

Max (So, 19. 7. 2014 - 01:07)

Někdo tady pěkně kecá o...Zajima prohlidka taky by se mi libila takova a ten pohovor taky s tou setrou to muselo byt zajimave

jouza (St, 16. 7. 2014 - 22:07)

Někdo tady pěkně kecá o píchání doktorky HAHA.Ale je pravda,že mne doktorka proklepla dost důkladně.Soudruhům asi dost záleželo,abychom zdárně plodili další soudruhy,tak si soudružka doktorka dala opravdu záležet.Pominu ostatní věci kolem,jako moč,krev,poslech plic atd.Rovnou k tomu,z čeho vždy panovala mezi puberťáky panika.To bylo v roce1972.Trencle musely komplet dolů.prohmatání kulek,přetažení předkožky,pohled na žalud,jeho lehké prohmátnutí,zhodnocení ochlupení a dotěrné dotazy,zda mívám ráno erekci,zda si ho honívám a jestli mi vyjde sperma.To vše zapisovala sestra na haprujícím psacím stroji.Aby na závěr završila tento můj první sexuální zážitek,narvala mi prst do prdele,cosi tam chvilku lovila,že se mi do očí draly slzy a u nosa naskočila bublina.S pozdravem nashledanou soudružko doktorko mi dovolila vypadnout a poslat k výkonu tohoto trestu dalšího žáka.Nutno podotknout,že vše se konalo hromadně v tělocvičně ve škole,bez dozoru rodičů a o erekci se mi ani nezdálo hezkých pár týdnů poté.Tedy raději.Takže hoši,ničeho se nebojte a s chutí do toho.

marek (St, 16. 7. 2014 - 19:07)

http://ozmedzinami.sk/201011.php aj pre toto je to doležité aj ked je to extrem

To víš že jo úc (Út, 15. 7. 2014 - 14:07)

me doktorka rekla at si ho...O šukačce s doktorkou si vykládej Yossbábě a jejímu dementovi.

jo..a (Út, 15. 7. 2014 - 11:07)

me doktorka rekla at si ho......když ses probudil, měl jsi mokrý flek na prostěradle :D

david (Út, 15. 7. 2014 - 08:07)

me doktorka rekla at si ho vyhonim a pak jsme spolu zacli pichat je jeji 25 let dobry

Z. (Čt, 3. 7. 2014 - 12:07)

Jé, ani nevíte jak já jsem to měl jednoduchý - trenky jsem vůbec stahovat nemusel, ani mě 'ho' nekontrolovala... Zkontrolovala mě všechno ostatní a v klidu jsem odešel :D (Ps. od kamarádů jsem věděl, že 'ho' tahle doktorka kontroluje a je to prý nepříjemný = měl jsem celkem strach) ... Pár tipů jak dosáhnou toho, že vám 'ho' nebude kontrolovat: 1) přijít v klidu, dobře upravený, musíte vonět!, zřetelně a až přehnaně vychovaně pozdravit (= tohle nabuzuje pocit, že se o sebe staráte a že už nejste tříletý děcko a víte něco o svém těle atd.); 2) Hnedka na začátku vám řekne, že si máte sundat tričko a kalhoty (prostě do trenek), potom začnou zkoušet všechno možný - toho využijte k tomu, abyste na tu doktorku nějak zapůsobili => jakmile vám budou kontrolovat zrak, sluch, barvoslepost ard. (to je totálka směšný - při kontrole sluchu na druhým konci ordinace šeptala věci a vy to museli zoopakovat... nebo stačí jenom využít té absurdity všech těch vyšetření a jednoduše se začněte SMÁT, ale všeho z mírou ... = to udělá dojem 'roztomilosti'); 3) určitě si do ordinace vemte i mamku, teda pod jednou podmínkou - musí se stou doktorkou nějak znát nebo být drbna (jako ta moje :* ), aby se zakecaly.; 4) úplně nejlepší na to, jak si s tou doktorkou pokecat a uvolnit atmosféru je to, pokud máte nějakej malej problém (já mám trošku podváhu), no a to se potom neřeší nic jinýho :D 5) a ještě lepší způsob je, mít absolvenský tablo u autobusové zastávky, kde ona vystupuje, a ještě lepší je to, že si na vás vzpomene, když si to tablo prohlížela ; 6) nenadávejte na starý lidi - starší doktorka je ráj na zemi :D ... (všichni doufám chápou proč :D )

Max (Po, 16. 6. 2014 - 18:06)

a prošmatavalami hoNevim proc se stidite pred doktorama a kor kdyz mlada urolozka doktorka neni to parada akorat se dostavi asi erekce

lukaš (Ne, 15. 6. 2014 - 18:06)

A co jako? Se stydíš nahej...a prošmatavalami ho

lukaš (Ne, 15. 6. 2014 - 18:06)

Presne aji na dovolene se...ja sem dostal do penisu inekci

lukaš (Ne, 15. 6. 2014 - 18:06)

musim na 15 sundat trenky

Max (So, 14. 6. 2014 - 22:06)

ja som si na odvode musel...Presne aji na dovolene se treba prihodi intimni problem a musite ptaka ukazat za co se stidet za sve telo kazdy je nejaky

marek (So, 14. 6. 2014 - 21:06)

ja som si na odvode musel stiahnut slipy ukazat vtaka vajca rit ta doktorka ich videla v ten den 40

Max (So, 14. 6. 2014 - 19:06)

Presne doktorka je na to zvykla ja se taky ped ni nestidim aji kdyz jsem byl na kozni normal jsem se vyslikl a vystrcil na ni zadek a na prohlidce je to normalni prohlidka penisu a varlat obcas se dostavi treba erekce ale na to jsou zvykli to mi verte

Reklama

Přidat komentář