Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

karel (Ne, 28. 5. 2017 - 17:05)

Rád to dělám ještě teď, jako kluk jsem nosil kalhotky ségry a v nich honil a stříkal do nich, někdy jsem je i počůral, dokonce i mamky, tety, a sestřenky, později i manželce a te´d dokonce i mý nejstarší dceři, třeba te´d mám její kalhotky na ptáku a manželčiný na sobě, zse bych rád se vycákal ségře pod kalhotky když je měla na sobě. Stříkám už do nich

Zajko (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Práve masturbujem v gaťkách, ktoré som zobral mojej krstnej. Je to neskutoční luxus...

p.jojo (Čt, 2. 8. 2018 - 08:08)

Pokud nekomu "voni" tak intimne sestra pak bych se ptal rodicu zda jeden z nas neni adoptovany :-)
Priroda nejak zaridila ze vzajemne si vonime pokud nase geny jsou rozdilne. Bohuzel bordel v tom dela antikoncepce.

Matias (St, 1. 8. 2018 - 17:08)

*frajerka napis mi na mail

Holky to dělaj (Čt, 27. 4. 2017 - 08:04)

Ale je pravda, že holky jsou úplně stejné, ale jsou chytřejší, takže se na to nepřijde. Když jsem byla náctiletá, taky mně přitahovalo spodní prádlo-třeba od bratra. Nebo, když šel ráno do práce, skočila jsem mu do jeho vyhřáté postele.....

PetrMacinek (Čt, 27. 4. 2017 - 02:04)

Myslim, ze se jedna o naprosto prirozeny jen. Sam sem masturboval a nekdy porad masturbuji nad kalhotkama. Muze samozrejme vzrusuje prirozeny pach vaginy, ktery je z kalhotek citit. Pokud nemuzou zrovna cuchat k vagine....vystaci si s kalhotkama :) A kdyz nejsou jine...musi postacit ty od segry. Kdyz jsem byl jeste pubertak, take jsem to delal na segrinyma. Tak to proste nechej bejt a vzdycky si je vyper :)

Uchylacek (Po, 23. 7. 2018 - 21:07)

Matiáš : je sestra léno...*frajerka

Uchylacek (Po, 23. 7. 2018 - 21:07)

Ahojte,, nevymenil by niekto...Matiáš : je sestra léno přijatelná baculata ? V

Matias (Ne, 22. 7. 2018 - 23:07)

Alebo keby chcela nejaka slečna predat :) rád kúpim :)

Matias (St, 18. 7. 2018 - 00:07)

Ahojte,, nevymenil by niekto nohavicky ? ja mozem poslat sestrine 21 rokov alebo frajerkine 25 rokov :) ked tak piste na mail [email protected]

To by ses divil (Pá, 7. 4. 2017 - 06:04)

takový kluk v pubertě...Já párkrát byl takhle v obchodě...kolik mi bylo...kolem 15? A vybíral si kalhotky.

Viktor (Ne, 1. 7. 2018 - 20:07)

Tak kluci zkuste její...Skusal som je to OK som bol Spokojni najleosie su hned vyzute ze mam pravdu

Auto (Ne, 1. 7. 2018 - 20:07)

Mas pravdu ja taky masturbuju do segrinich bohavicek je to super ze

Auto (Ne, 1. 7. 2018 - 20:07)

Mas pravdu ja taky masturbuju do segrinich bohavicek je to super ze

Auto (Ne, 1. 7. 2018 - 20:07)

Ja taky masturbuji v...Mas pravdu ja taky masturbuju do segrinich bohavicek je to super ze

veronika (Ne, 1. 7. 2018 - 16:07)

Tak to je hodně drsný. Pás...Trochu drsné to možno pre neho bolo, ale problém to vyriešilo. Divné a nevhodné bolo skôr to ako sa on choval. Pás mu bol daný lebo mama proste nechcela aby som musela trpieť jeho blbé správanie a
obťažovanie ktoré bolo na nevydržanie. Takže čo sa týka sexuálneho napätia tak myslím že bolo väčšie keď nenosil pás.
Klietka má otvory cez ktoré môže pretiecť voda,takže s hygienou až taký problém nie je, ale sundáva sa
asi kazde 2 tyždne pri sprchovaní alebo holení, alebo pri návštevách lekára. Vieme že v tej sprche pritom občas aj masturbuje, ale nechávame to tak .
Stažoval sa iba na začiatku ale bolo mu vysvetlené aby si zvykol (nič ine mu asi ani neostávalo :) ) Vlastne sa ešte sťažoval ked sme boli v lete na dovolenke v chorvatsku , kde prakticky celý čas slintal nad každou babou v bikinách na pláži vrátane nás, a dožadoval sa odomknutia lebo mu je v tom vraj horko :)
Inak je jeho klietka tabuizovaná téma a pred ním sa o tom nebavíme aby si nepripadal trápne.

Jan (Ne, 24. 6. 2018 - 16:06)

Luci To je hrozně...A co už si jej ségru osukal

luci (So, 23. 6. 2018 - 18:06)

A pak ses probudil s rukou v...Asi ano,ale je to možné, já na dva kopulující v kabince nechtěně narazila. Bylo to na WC.

Tony (So, 23. 6. 2018 - 16:06)

Jednou se mi stalo jak jsem...A pak ses probudil s rukou v nocniku.

Martin (So, 23. 6. 2018 - 14:06)

Je tu ještě někdo kdo má...Jednou se mi stalo jak jsem šel kupovat prádlo do prodejny se spodnim pradlem. Vybitlrali jsme asi 45 minut. No a jak jsem byl vzrušeny z toho, tak si toho slečna všimla a zatahla mě do kabinky.

Reklama

Přidat komentář