Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Emil (Út, 5. 11. 2013 - 16:11)

Vdaná žena, pokud to není...Vystihla jsi to tvrdě,ale správně.To co popisuje Martina,není kandaulismus ale běžná nevěra a nevěra není věcí dvou lidí ale nejméně tří někdy čtyř.

Jitka (Út, 17. 9. 2013 - 08:09)

Jsem vdaná a mám vedle...Vdaná žena, pokud to není s vědomým manžela je děvka jestli ji šuká jeden cizí chlap,nebo dva najednou,to na věci nic nemění.

Martina (Út, 17. 9. 2013 - 05:09)

Jsem vdaná a mám vedle manžela také milence. Neumím si představit, že by mě milenec prcal stříkal do mě, já mu ho kouřila a manžel nato koukal! Ani opačně ! Ten sex je přeci věcí dvou lidí a nikdo další tam nemá co dělat. Také si neumím představit, že by mne šukali 2 chlapi najednou...To ne. Jsem sice potvora, ale toto propboha je

nikde nikdo (Po, 16. 9. 2013 - 14:09)

Pokud žena nemá a neměla s...Děti se nám narodily ještě před tím, než jsme začali s kandaulismem, nyní vždy s ochranou a v mé přítomnosti, takže víme, o co jde.

eva (Po, 16. 9. 2013 - 11:09)

to Rijana
děti jsou...Pokud žena nemá a neměla s promiskuitou problém,nebyla bych si otcovstvím manžela tak jistá.

nikde nikdo (Pá, 13. 9. 2013 - 11:09)

to Rijana
děti jsou samozřejmě moje, nepovažujeme to za prznění, ale sexuální zážitek, který perfektně zpestří manželský sex, i trojka ŽŽM

nikde nikdo (Pá, 13. 9. 2013 - 11:09)

to bord
omlouvám se, vypadlo pár písmen

nikde nikdo (Pá, 13. 9. 2013 - 11:09)

to Bor
tvé příspěvky jsou opravdu ženské, jinak péro mám opravdu malé 20/5

Rijana (Pá, 13. 9. 2013 - 10:09)

Škoda, že se tu plete...Ty děti jsi jí udělal sám,nebo vznikly při prznění Tvé ženy jinými muži,což rád umožňuješ?

bord (Pá, 13. 9. 2013 - 08:09)

Skoda'ze se tu plete páté pres deváté určité souhlasim,tak koukej od sud vystřelit na kandaulismus z pohledu může s téma tvojema prispevkama.mas nádhernou devku a ne zenu .ze mas malý pero jsi už bloklej z mládí bez urazky

nikde nikdo (Pá, 13. 9. 2013 - 08:09)

Škoda, že se tu plete páté přes deváté a mnoho nesmyslů. Jsem kandaulista, mám nádhernou ženu - nymfomanku, vystřídalo se na ní již mnoho mužů a pořád nás to vzrušuje a baví. Jsme spolu již 14 let, máme děti a prakticky bezproblémový vztah. Kdyby to šlo, tak by manželka chtěla několik mužů každý den, to ale není možné ani prakticky. Jinak sex po tom, co s ní souloží jiný muž, je vždy super, pro oba obrovské vzrušení, když probíráme podrobnosti spolu v posteli.

bord (Pá, 13. 9. 2013 - 01:09)

Tak já ti ji s kamaradem osukame,určité se ji to bude líbit,budem do ni dávat svoje pera na stridacku za tvojeho dozoru v koutě necháme se te dívat jak ti ji soustame,dej adresu prijedemokazite,zarleni je emoce,emoce jsou pro slabochy Kamo.

Richard (Čt, 12. 9. 2013 - 19:09)

Nechápu, kolik se vždycky najde kritiků a odsuzovatelů nějakých sexuálních praktik. Většinou to má na svědomí nevzdělanost, možná falešné puritánství a často závist, že oni se na nic takového nezmohli. Možná o tom dávno sní, ale manželka by je za to zfackovala, tak se tady pohoršují. Přeci pokud oběma partnerům vyhovuje cokoliv, mají právo si to dopřát. I mě představa orgasmu mojí partnerky dosaženého od jiného muže vzrušuje. Myslím, že bych ani partnerku nemusel dlouho přemlouvat, kdyby se jednalo o muže který by byl její typ. Ale žárlivost mi to nedovolí. Nejsem podezřívavý a žárlivý magor, ale tohle je pro mě holt už za čarou. Kromě toho jsem ještě nenašel muže, se kterým bych byl ochoten svou partnerku sdílet.

Karel (Čt, 12. 9. 2013 - 10:09)

co se nechávaly protahovat a...Kdyby jen od pesanů také od kozlů a oslů.Pěkná perverze ale některým lidem perverze vůbec není cizí,nebo jsou požitím drogy zbaveni zábran.Potom ovládáni jen pudy provozují sex i se zvířaty.

kam se ztratily (St, 11. 9. 2013 - 09:09)

co se nechávaly protahovat a plnit od svých pesanů ? To bylo jiné kafe a počtení.

Iveta (Po, 12. 8. 2013 - 15:08)

S ochranou by to manžela tak...Některé chlapy to hrozně vzrušuje,ten můj mi také po koitu s jeho kámošem roztáhl prsty štěrbinu a díval se na jeho sperma,teprve potom najel a doplnil mne.

Rafaela (Pá, 9. 8. 2013 - 16:08)

Nechapu proc by ten chlap byl vul.

Dela to co ho bavi / vzrusi ze? Kazdy jsme nastaveny jinak, a nekterym z nas da hodne premahani, vnitrniho hledani a hlavne odhodlani uskutecnovat nase sexualni potreby.

Kdyby to dokazal kazdy, tak by ostatni prestal odsuzovat a hlavne jim zavidet.

Rijana (Pá, 9. 8. 2013 - 14:08)

se musí takový chlap a...Pro ženu se jedná o skupinový sex a to v dnešní době není žádná zvláštnost.Pokud to má žena ráda,tak si užije a ještě vyhoví manželovi.Pokud je žena pasivní a jen se nastaví a čeká až si to manžel odbude tak by do skupinovky nešla a odsuzuje to.

Hlavně (Pá, 9. 8. 2013 - 13:08)

se musí takový chlap a ženská najít nebo potkat. Chlap vůl, co se vzruší jen když mu druhý píchá ženu a potom ženská, které to píchání s více chlapy nevadí,má to ráda a pro toho svého paroháče to je ochotná dělat. Myslím si, že takový pár se potká a je možná jeden z tisíce a kdoví jestli.

Janka (Pá, 9. 8. 2013 - 13:08)

Je to velmi delikátní záležitost. V páru si oba musí skoro bezmezně věřit.

Reklama

Přidat komentář