Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

Miško ahojky. Dnes byl opravdu náročný den. S Liborem prima a na obědě v pohodě a Libor dokonce už má vyhlídlý domeček, co je na prodej tady nedaleko ve vedlejší ulici a tak jsme se o tom bavili. No to je rychlost. Odpoledne s námi do Turnova nejel, ale souhlasil, že o něm mohu mluvit a zeptat se, jak a co má nejlépe řešit a že by pak tam se objednal ještě se mnou. Mohu říci, že to bylo hustý ale příjemný. Velmi milý pán rozebral celou moji situaci a naši rodinu, i Libora, ale nechci psát sem podrobnosti. Je řeknu, že jsem to ještě vše nevstřebala a přestože to nebylo negativní, hodně mně ty informace vzaly a cestou domů jsme si musely zastavit a já plakala a mamča taky. Mamča plakala už tam protože toho pána zná a byla u něj se radit, když jsme měly problém s tím šíleným otcem. No a já to vydržela a bulila jsem až venku. Tak jsme seděly v autě na půli cesty a povídaly si. Na tom je zvláštní, že i já toho pána znám dokonce z televize na Barrandově a nikdy bych nemyslela, že se u něj někdy ocitnu. Ještěže s námi nebyla ségra. Libor mi slíbil, že tam půjde se mnou taky. Ikdyž se mi dnes nechce psát o čůrání napíšu, protože jsem hned jak jsme odešly potřebovala a mamča mi zastavila hned za městem a já to pustila přímo skrytá u dveří u auta rychlým proudem a cestou jsem ještě pak potřebovala to druhý a tak jsme zastavily v lesích poblíž Mimoně. Miško pohlídej taky poštu z toho Berlína a když tak dáme sem info, že to došlo v pořádku. Ještě si budu s mamčou povídat chvíli a to, že Libor to myslí s tím bydlením tady vážně je pro mně milý a stále trvá, že půlku toho napíše na mně. Mamča mu to neřekla, ale mně řekla, že je jí sympatický, ale bojí se aby si mně tím nechtěl koupit. Já po něm ale opravdu majetek nechci, jsem vděčná za lásku a oporu a to je to maximální. Dnes jsme taky spolu čůrali, ale u nás na WC, to bylo tak, že mamča když přijel na chvíli odjela do města pro něco a on byl tak natěšenej, že to chtěl a tak loudil, at jdeme čůrat. Já to neměla ale tolik na čůrání, ale tak jsme tam vpluli a já po chvilce přece jen z pipinky čůrání alespoň spustila a on byl velikej a chtěl abych mu ho udělala tak, že se vypustil rychle do záchodu na mé čůrání, protože jsme se báli, aby mamča nepřišla. A ségra je pryč a tak jsme toho využili na takovou rychlou čůrací chvíli. Miško užij si večer a zítra si písnem . Musím to vše ještě zpracovat. Libor psal, že je v pohodě a tak se snad neopije. I včera to zvládl s kamarády a měl jen tři piva a panáka a to prý je zvyklej.

Miška (St, 8. 5. 2019 - 18:05)

Klárko myslim na tebe jak to vše dnes dopalo. Ale asi jsi ještě s liborem venku.

Host (St, 8. 5. 2019 - 17:05)

Klára asi už někde chčije liborovi do pusy.

Miška (St, 8. 5. 2019 - 10:05)

Libor si myslím ,že není alkoholik ale jen má bolest. Ten člověk co tu napsal o něm že je alkoholik je zlej a blbej.

Miška (St, 8. 5. 2019 - 10:05)

Ja to taky ohlidam. Snad to nebude podvod. Klarko uzij si to itoho psychologa. Pujdu dnes ven a tak si pisnem vecer nebo zitra. Jak to stihneš.

Klára (St, 8. 5. 2019 - 10:05)

Děkuji,mamča má známou na postě ohlídá to. Miško zdravim tě. Libor přijede a tak jsem zvědavá jestli pojede odpoledne s námi. Mamča ho pozvala na oběd. Tak písnu asi až pozdeji. Užij si prima den !

M (St, 8. 5. 2019 - 09:05)

No nedivim se, přecijen Němci nechtěj slavit porážku ne? Ale nechápu proč spíše není konvátek 2. Září, kdy podepsali Japonci bezpodmínečnou kapitulaci.
K Liborovi, já si taky rád dám pivo sou dny, kdy si jej odepřu a dny kdy ne, za alkoholika se nepovažuju. Ono emoční rána může být dosti velká. Je mladej, takže o životě ví eště prdlajs.

Pro Kláru. (St, 8. 5. 2019 - 09:05)

Libor je alkoholik!!!!!

Tony (St, 8. 5. 2019 - 09:05)

Co za kazisvěta tu načmáralo takovou blbost. Když jsem ještě bydlel v Brně, tak se v hospodě ukázal postarší pán, který ty dny nehorázně chlastal. Byla z něj ale cítit velká vnitřní bolest. Pak nám prozradil, že je vykolejený z toho, že mu zemřela milovaná manželka, s kterou byli dlouhé roky spolu. Ale za pár měsíců se z toho zdrchal a pít přestal. Alkoholik nebyl. Co ty ubohý anonyme jsi za nevídané hovado.

Tony (St, 8. 5. 2019 - 08:05)

Podíval jsem se na net a je to tak, dnešní den je tu v Německu dnem zcela všedním.

Tony (St, 8. 5. 2019 - 07:05)

Tu v Berlíně snad dnes svátek už ani není, ale nevím přesně. Před týdnem byl, ale to byl prastarý přetransormovaný Beltine, druhý největší svátek u starých Keltů.

M (St, 8. 5. 2019 - 07:05)

Život je plný úletů. Jednak tu jednu správu sem sem nepsal já s tim psychopatem, někdo mi ukradl nick,
Jednak je to smutné Myško, ale proboha proč si byla tak najivní, když si chtěla ze začátku jen dobrodružství? Já teda nikdy neměl štěstí na holky vždy mě jen odmítaly.
Nic jde se makat svátek nesvátek.

Klára (Út, 7. 5. 2019 - 19:05)

Hele Libor je snad v pohodě a chce zítra přijet a někam spolu vyrazíme. Dnes se opět asi trápí a říkal, že půjde s kamarády po dlouhý době na pivo, no tak hlavně aby to nepřehnal a mohl zítra přijet. No kdyby to přehnal, tak jsem mu domlouvala ať přijede vlakem. Tak uvidíme. Ségra je snad vpohodě, psala,že se jí večer stýská, ale jen trochu a že má tam vyžití a prý ji balí nějaký kluk ze třídy,ale na to je ještě malá a tak to může být legrační. Na to jsem zvědavá. Ségra je taky zvědavá co Libor a někdy provokuje, jestli už mi dal pusu a jestli jsme byli nahatí a podobný věci. Já jí říkám jen málo aby to nevykecala ve škole a mamče. Neříkám jí, že spolu občas čůráme a že už měl moji pipinku a já jeho, ikdyž si může myslet cokoliv. No tak to je. Tak jsem zvědavá na zítřek a snad Liborovi bude ráno dobře a přijede bez kocoviny. Velmi bych mu pomohla,ale mamča mne s ním do rána nenechá ani u nás ikdyž ví, že už jsme spolu měli milování. Bojí se o mně a já to chápu,ale kdyby mohl Libor být se mnou večer určitě by se tolik netrápil za zemřelou maminku.Nikdy jsem neviděla žádnýho kluka tak usedavě plakat jako jeho když se trápí a já pak se trápím s ním.Odpoledne mamča je objednaná do Turnova k tomu odborníkovi na lidské vztahy a osudy a tak to Liborovi ještě jednou nabídnu ať jede s námi. On to ještě neví a zkusím ho tak překvapit a když odmítne, tak pojedu s mamčou sama. Tak jsem taky zvědavá jak to dopadne a co se dovíme. Pak ti to tady napíšu. Ty jsi dnes měla čůrání na WC a já na louce, když jsem vyprovázela domů kamarádku . Tak jsem tam počůrala trávu a nikdo nikde daleko nebyl a tak jsem si jen dřepla a ani se neschovala a už to šlo. Kamarádka pak udělala to samé, ale dlouho jí pipinka nemohla začít čůrat až pak nakonec se uvolnila a čůrala hodně stejně jako já. Tahle holka se asi trochu bála a byla hodně stažená, protože venku skoro nikdy nečůrá.

Tony (St, 8. 5. 2019 - 01:05)

Děvuchy, už jsem starej dědek a jsem tu zabrousil nějak tak omylem, z nudy, protože tu v Berlíně, je to pro mne těžké. Líbíte se mi, ale na už vás asi dále číst nebudu. Mne napadla v sobotu jedna volovina, že jsem vám poslal tu z Berlína pohled, takový zvláštní, v kterém je kus omítky ze zdejší berlínské zdi. (Nevím, jestli ten kousek zdi není nějaké šméčko, tomu bych se ani nedivil). Neznám přímo vaše jméno, tak jsem poslal jeden do Dačic, pod jménem Michaela N a druhý do Mimoně, pod jménem Klára N. Pokud máte jít odvahu pro něco takového jít na poštu, kde je neurčitá adresa, tak bych byl rád, kdybyste ode mě, od už poměrně starýho dědka, vzali ten kousek zdi jako talisman.----------------------V Dačicích jsem byl asi třikrát v životě, jenže to už je hodně moc let. Jenže Minoň, v které jsem nebyl o delší dobu než v Dačicích, to je kraj mého mládí. Můj otec kdysi dělal ve Stráži pod Ralskem a když se odstěhoval do Liberce, tak jsem tam na uranu dělal dva roky já sám. Už je to hodně let, v tu dobu ještě zámek v Mimoni stál, odstřelili ho půl roku až potom, co jsem na uranu pracovně skončil.

Nechám toho, ale když už jsem vám tu z Berlína poslal takový divný pohled, což byl z mého hlediska děsivý úlet, tak by mne zajímalo, zda k vám do Dačic a do Mimoně vůbec dorazil. Pokud ano, tak mi tu dejte vědět.

Miška (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Jo už je to dobrý. To víš, je to hodně silný a myslela jsem si, že to je už pryč. Vyplakala jsem se doma tajně na záchodě, aby mně maminka neviděla a taky jsemse u toho musela vyčurat a baculka mně trochu pálila, ale to bylo proto, že jsem asi venku trochu nastydla. Teď budu odpočívat a chtěla jsem jít za kámoškou,ale nechám to na zítra. A co ty a Libor? Plánujete něco na zítřejší volno a co ségra? Nestýská se ji?

Klára (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Miško tobě ta zkušenost asi hodně ublížila. Tak to ještě ze sebe vyplakej a už o tom nepřemýšlej a ani na podobné výzvy nereaguj a srovná se to.

Miška (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Klárko rozhodilo mne to a měla jsem v sobě velký vzdor. Já nechci žádnýho kluka ani vidět a je mi z nich nanic. Ten co mně podrazil a zradil mně způsobil velkou bolest a křivdu. A zase se mi chce plakat. Já o tom nesmím psát.

Klára (Út, 7. 5. 2019 - 16:05)

Miško nenech se tím klukem rozhodit. Vnimám, že tě to hodně zasáhlo,ale ten kluk třeba nečetl ty věci zpětně a tak neví co se stalo. Více večer. Pa.

Miška (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Nechci. Nechci! Ne !!!

Milan (Út, 7. 5. 2019 - 11:05)

Miško,chtěla bys se mnou prožít společné čůrání?

Reklama

Přidat komentář