Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

._. (Po, 17. 6. 2019 - 12:06)

Spíše vrtá v hlavě náboženství jako sociokulturní fenomén. Ostatně tady v diskusi žádného boha ani sledovat nelze. Jen lidi v různé míře věřící na různé přeludy. To je zajímavé pozorovat. Bohy pozorovat nejde, pánbíčkáře pozorovat jde.

._. (Po, 17. 6. 2019 - 11:06)

Stejně vás ten Bůh nikoho nenechává klidným, jinak byste tu nepsali. Vrtá vám hlavou. :-))

Rakato (Po, 17. 6. 2019 - 13:06)

Mě nevrtá hlavou vymyšlený neviditelný fantom, ale lidi, kteří ho vymysleli. Nejen ti kočovníci a rybáři, kterými starý a nový zákon začal, ale současní lidé, kteří obklopeni technikou a vědeckými vysvětleními přesto po ovčím způsobu potřebují šéfa.

Steve (Ne, 16. 6. 2019 - 23:06)

Kdy a na čem je prosímtebe tento německý večerníček? Že bych se rád podíval když mám tu fůru německých programů v DVB-T2. (něco i na satu)

Tony (So, 15. 6. 2019 - 06:06)

Pokud vím, tak německý Sandmännchen, obdoba našeho večerníčku, na konci pořadu rozhazuje mák, aby dětíčka dobře spinkala.

Rakato (So, 8. 6. 2019 - 23:06)

„Dvě velké evropské drogy: alkohol a křesťanství.“ (Friedrich Nietzsche)

luci (Ne, 9. 6. 2019 - 00:06)

Jo , na drogách jede spousta lidí .

Rakato (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

V drogách jel těžce celý starověk a středověk, ještě Freud předepisoval kokain na uklidnění, za první republiky maminy namáčely dudlíky do kořalky, aby děti klidně spaly, těm zlobivějším rovnou dali vypít odvar z makovic. --------------------------------------+-----
Takže jen kdo nezná historii se tvaří, jaká je to dnes Sodoma Gomora. Asociální poslanci dokonce nechávají platit zákon, který zakazuje babičkam udělat si mazání na nohy z konopí. Kdekdo chodí k psychiatrovi s depresí, lidé s rakem trpí bolestmi, konopí v lékárně za tři sta za gram, a vlastní si vypěstovat nesmíš.

Rakatovi (Po, 17. 6. 2019 - 12:06)

přeháníš

Návštěvník (So, 8. 6. 2019 - 21:06)

Sodoma, Gomora, chce to už jen oheň z nebe.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 21:06)

Snad to nebude tak špatné. Já miluji všech, co milují moje chodidla.

Rakato (So, 8. 6. 2019 - 21:06)

I takoví, co chtějí oheň z nebe, se mohou dočkat, protože planetka Apophis za čas opět nabere směr Země.

Steve (Čt, 6. 6. 2019 - 16:06)

:-DD

Velvyslanec (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Jezis je ta cesta pravda i zivot, NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze něj...Nebot tak Bůh miloval svět, ze dal syna svého jediného aby žádný kdo v Něj věří nezahynul, ale měl život věčný...Jezis nepřišel na svět aby ho odsoudil ale aby ho spasil...... Ježíš je živý dnes stejně tak jako před 2019 lety kdy byl ukřižovan za naše hříchy, za Tvoje hříchy ! I Ty Ho můžeš znát osobně, stačí poprosit Ježíše ať se Ti dá poznat jako živý Bůh, odpustí Ti každý hřích a přijde i do Tvého života a On to udělá ! Udělá to tak zásadně že vnitřně ucitis jak Ti padnou okovy hříchu které jsis tak dlouho nosil, pokud se pro Ježíše rozhodnes zažijes Boží lásku natolik že premuze všechno co jsi doposud v životě poznal,..nejde o žádné bachorky ale o skutečnost ;) ! Na youtube stojí za shlédnutí, stačí napsat ,, To je nadprirodzene 90 " mimo tento díl stojí za shlédnutí všechny ;) ....budte požehnání a nečekejte až na nějakou příhodnou chvíli, ten čas rozhodnutí pro Krista je teď ...

Rakato (So, 1. 6. 2019 - 18:06)

U Ježíše pořád mrtvo? Já myslím, že si to chudák Ježíš nezaslouží, aby o něho lidi nejevili zájem. Ale asi je všem ukradený.

luci (So, 1. 6. 2019 - 20:06)

Asi ano , všeho do času , jen hloupost na věky.

Hlas Ducha (St, 29. 5. 2019 - 23:05)

Amen, pravím vám: Svatý Jan Křtitel se zjevil Svatému Pavlu Apoštolovi v jeho římském žaláři, aby tak Pavlovi naznačil způsob, jakým má tento mučednicky obětovat svůj život pro Krista!

Rakato (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

I já jsem v životě viděl hodně svatých.... Ale jen na obrazech v kostele.

Rakato (St, 29. 5. 2019 - 12:05)

Ježíšů bylo a je mnoho, ale nikdo další už neumí vstát z mrtvých. To je jejich hlavní problém.

luci (St, 29. 5. 2019 - 23:05)

Jo, Ježíšů by bylo , ale komu se chce na kříž? On také žádný z mrtvých nevstal a nevstane . Jsou to jen pověsti , báje , mýty . Ale svatá církev je pořád udržuje , daří se jí , protože lidem říká to, co spousta jich chce slyšet.

Reklama

Přidat komentář