Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

harry (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

To jou:mas pravdu ze kandaulizmus treba pestovat s mierou..a dolezite je aby to bolo spolocne potesenie oboch manzelov...moja manzelka ma za tych x rokov manzelstva asi 3-4 skusenosti so sexom na na sluzobkach a vzdy to bolo vzrusenie pre nas oboch...

Liberec (Pá, 7. 4. 2017 - 22:04)

Ahoj, jsem 35/170/80, kanda z Liberce, a rád bych našel partnerku, která by měla zájem o tento druh vztahu s někým jako jsem já. Myslím, že bych tady mohl na nějakou milou, štíhlou holčinu narazit.

... (Ne, 15. 3. 2020 - 21:03)

ahoj, třeba na moji...

Hovnoslav Kund (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

Beru

jou (St, 22. 3. 2017 - 11:03)

Uz som tu prednedavnom pisal otom ze som nutil manzelku do nosenia sexy pradla do kanclu a podobne veci. Az to dospelo k tomu, ze ju zacal zvadzat jej kolega.Naprv pracovne obedy , potom kino a skoncilo to prednedavnom sluzobnou cestou. Nechcela pocut ani nahodou o sexe s niekym druhym.Az sa jej to zvadzanie tak zapacilo ze teraz raz za cas idu spolu kina alebo na veceru.Nehovoriac otom ze s nim spi. Jej prichody nad ranom a diskoteky firemne akcie,
je toho uz privela. Niekedy na zaciatku ked to bolo len pri tych kinach alebo sem tam ta vecera to bolo OK , ale teraz je to uz privela. Jej sa to tak zapacilo ze si uziva ako za mlada a slobodna. Na tej sluzobnej ceste vraj zazila take orgie ako z filmu. Cakam len nech to cim skor skonci uz to zaslo pridaleko. To co by som chcel ,alebo vacsina z nas sa ale narezirovat neda bud to nejde alebo sa to zvrhne ako u mna. Idealne to asi nikdy nebude.

luci (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Dobrý den, ženy, slečny,... Nejsi kandaulista,ale duševní masochista. Kandaulismus není o nevěře a není pro posery a žárlivce. Ujasni si,co vlastně chceš a potom někoho oslov.

Ty (So, 16. 6. 2018 - 18:06)

Dobrý den, ženy, slečny,...jsi dobrý schizoš!

L (So, 16. 6. 2018 - 14:06)

Dobrý den, ženy, slečny, rád bych poznal partnerku, která by takového muže ocenila. Chci lásku a věrnost, ale současně mě velmi vzrušuje představa nevěrné partnerky, ale tak abych o tom věděl, aby to mělo své pravidla a bylo to bezpečné. je mi 40, štíhlý, zabezpečený. Můžete mi napsat na mail [email protected] Děkuji

Magda (Pá, 10. 3. 2017 - 18:03)

Co o to, já bych brala kamaráda na sex i před manželem...
Ale obráceně bych to nesnesla!! To ne!!

Karel (Pá, 10. 3. 2017 - 15:03)

Tak to můj manžel zase...No a zase jiní k tomu nemají tu správnou ženu

intimni (So, 21. 4. 2018 - 16:04)

Rád poznám ženu, která nechce nebo nedokáže být věrná, ale přesto by ráda našla věrného a milujícího partnera, který si jí bude vážit a milovat ji bez nároku na její věrnost. [email protected]

jogy (Čt, 12. 4. 2018 - 03:04)

Yossarian,ty vazne musis...by ma zaujimalo či aj po rokoch sa venuju tejto zabave

Lenka (So, 24. 2. 2018 - 16:02)

Nejsem žádná kurva, mám prostě sex ráda a manžel se moc rád dívá jak mě šuká cizí chlap!! Mě to dělá dobře, užiji si kvalitní orgasmus a manžel stříká jak hašičská stříkačka na zem! Já u toho křičím jak viktorka, muži to postaví péro hned!!
Pak když přítel odejde, máme sex století spolu jako manželé.
Mě pak pipinka pálí celý den jak dostala co proto ode dvou pořádných samců!!

Šári (Pá, 23. 2. 2018 - 22:02)

Děti jsou na horách, tak mi manžel poručil abych zůstala nahá. Před hodinou se vrátil a ne sám. Přivedl si kámoše. Já už se dívala na televizi, manžel si sedl naproti, kámoš ke mě. Byl dost drzý a hned mě ohmatával. Nakonec si užil a odešel. Manžel dal pode mne ručník a dál se díváme na telku.

S.s. (St, 14. 2. 2018 - 23:02)

Holky, jen uzivejte!...Je to sdileni jineho druhu intimity s partnerem naprosto tě chapu.

luci (Ne, 11. 2. 2018 - 22:02)

Holky, jen uzivejte!...Jakápak kurva?Ke svému uspokojení to potřebuje vidět on a za to že mne připouští jinými chlapy žádné peníze neinkasuje.Přímo jej to fascinuje.Dnes ráno mi řekl:když jsem včera viděl,jak ti ten kluk stiskl boky, vykulil oči,zkroutila se mu huba a zavil jak pes,bylo mi jasné že to do tebe právě udělal.Já si vtom okamžiku stříkl do slipů.V podstatě také nelituji,že jsem se k tomu nechala přemluvit.

Janinka (Ne, 11. 2. 2018 - 01:02)

Holky, jen uzivejte! Nekoukejte na řeči, že jste kurva, atd. Mam také doma kandu a je to báječné! Jezdíme i na swingers, kde ja si užívám třeba několik mužů za večer a partner se "jen" dívá. Už bych neměnila a myslím si, že bych mela problém navázat "normální" vztah. Můžu Vám říct, že čím vic akci Máme za sebou, tím jsme si bližší, sex kvalitnější, náš vztah pevnější a partner oddanejsi :-) Nemusíme se pretvarovat, žádné nevěry. Plníme jeden druhému ty nejtajnější přání a hrozně si to uzivame :-)

luci (Po, 5. 2. 2018 - 18:02)

Lízání či cucání a...Věřím,že jsi dobrým milencem,ale to není o kandaulismu a z pohledu ženy už vůbec ne.Pokud ovšem takto připravuješ svoji partnerku jinému muži a se vzrušením a uspokojením sleduješ jak s ní souloží,potom ano.

MILDA-BOHOUŠ (Po, 5. 2. 2018 - 17:02)

Lízání či cucání a vše spolykání vyplývá z vášně a toho co se dnes opomíjí,z lásky.Pustím se do toho,když vím,že to partnerce dělá dobře a nečekám zda se mi to vrátí či ne.považuji to jako jednu z předeher a hlavní je pro mě uspokojení a spokojenost partnerky.To je to co i mě dost uspokojí a hodně hodně vzruší.

XX (Ne, 14. 1. 2018 - 20:01)

Jó , ten muj ho vybíral...Našel jednoho , najde 10.Já bych šel.

Reklama

Přidat komentář