Reklama

Obřízka

luci (Pá, 26. 4. 2019 - 17:04)

A ty jsi také obřezaná , nebo jen pro obřízku chlapců horuješ ?

Obřezaná (Ne, 28. 4. 2019 - 00:04)

No esli ty máš zájem nějakého patetického týpka, třeba jako je gin, zušlechtit na úroveň alespoň částečně civilizovaného tvora pak, máš šanci použít tento jednoduchý přípravek, který zvládne i průměrný afričan : https//www.ulozto.cz/!1r23Hrk9/domaci-obrizka-pdf

Roman (Pá, 26. 4. 2019 - 07:04)

jo přesně ja mam obřizku taky a super .....

Tony (St, 17. 4. 2019 - 11:04)

Mladý Brit se zasebevraždil kvůli obřízce

https://www.bbc.com/news/uk-england-47292307

Ano Gine... (Pá, 19. 4. 2019 - 22:04)

no jasně, to je typický propagandistický canc intaktivistů! Ten "mladý Brit" 23 letý , který se styděl , že má fimozu ještě v 21 letech!!! ?? , neměl jiné řešení nežli obřízku! Měl problém s předkožkou od narození. A za to mohli jeho rodiče a angličtí lékaři . Kdyby byl obřezán preventivně jako to dělají Američané, tak by v životě žádný problém neměl. - 'Alex did not tell any of them he was secretly suffering with a problem with his penis.' tajně trpěl! S fimózou."I had issues with a tight foreskin," he eventually wrote in his final email, "but from my late teens it created issues in the bedroom as it meant my foreskin would not retract over the glans as intended which caused some awkward moments." - jeho předkožka ještě v jeho pozdní pubertě....late teens nebyla přetažitelná! To je strašný!

In 2015, still silently suffering, Alex consulted a doctor in Canada. He was given steroid cream to stretch his foreskin,..(..pak až v 21 se rozhodl jít s tím něco dělat... přesně to, co radí Gin, masti a tahání kožky..mu doporučil svědomitý lékař....ale ono to nefungovalo! ) but went back to the doctor after just a few weeks because he did not think the treatment was working.

The medical name for Alex's problem is phimosis. (Měl fimózu) It simply means his foreskin was too tight to pull back from the head of his penis, or the "glans" ( tak těsnou předkožku, že jí vůbec nemohl přetáhnou přes žalud!).
Dále : Phimosis does not always cause problems, but if it does, problems can include difficulty urinating and pain during sex...fimoza způsobuje problém s močením a bolesti při sexu..., Který on vlastně vůbec nemohl asi ani mít kvůli fimoze a ignorantský matce, která ho včas neléčila... Z toho článku jednoznačně vyplývá jasný závěr: ano teoreticky se má v pubertě předkožka uvolnit a stát se přetažitelnou, což se nestalo... krémy a roztahování jsou na nic...v 21 mít fimózu??? Takže obřízka je vždy lepší preventivní . A nebo, jako v každé pohádce , si mohl "mladý Brit" jako 21 letý panic s fimózou najít a posléze vzít za "manželku" svého Gina a spolu tak mohli být šťasni a plavit se po řekách dokud by je obřízka nerozdělila...

Steve (Pá, 12. 4. 2019 - 23:04)

Pěkný čuně Abrahám ... :-( Nesouložil náhodou s vícero ženami navíc ze své rodiny (krve)?

Steve (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

Hlavně že se o to zajímáš sám ... A ostatně Starý zákon + téměř celý Nového se o to zajímalo rovněž.

Tony (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

Ty Bibli jak typický tradiční katolík vůbec neznáš, tak nevíš, co o tom NZ píše.

Steve (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

Ale vím, o jakési "Smlouvě s Bohem" :-) Je to zvrhlý a úchylný ... Je to blbost samozřejmě - škoda že se to ví až dnes. Vždycky mě to připadalo úchylný a ujetý když se kdykoliv začalo předčítat z Bible o obřízce. Vztah s Bohem nikdy nebyl a ani nebude přes nějakou obřízku. Zkrátka to byla mylná tradice, tak jako oběti zvířat či lidí Bohu.

luci (Pá, 12. 4. 2019 - 21:04)

A kdopak tu smlouvu s tím "bohem " uzavřel ?

Tony (Pá, 12. 4. 2019 - 22:04)

Dle Bible Abrahám.

Tony (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

Aspoń toto chápeš dobře.

Steve (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

Škoda, marně jsem doufal spíš v to, že to pravda nebude.

Tony (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Mrzačení penisu amputací předkožky je kultura zvrácená. Hlavní je, že je to pro obřezávače báječný business.

Tony (Čt, 11. 4. 2019 - 17:04)

Milý Steváku------------mýlíš se, určitá skupina doktorů je u nás zblbnuta Amíkama a v tomto jsou někteří Amíci mnohem horší než slimáci.

Steve (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

Odkud to víš když se znáš JEN s jakýmasi pochybnýma ze zahraničí? Na kolika jsi byl lékařských seminářech z oboru Urologie? Jen si ty své nápady tady cucáš z prstu ... nic víc.

Tony (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Zdroje jsem tu dal mnohokrát.

Tony (Čt, 11. 4. 2019 - 14:04)

Jsem momentálně v nebi a proto mám rozjařenou náladu.

Žalud (Čt, 11. 4. 2019 - 12:04)

Jděte do prdele s obřízkama. Rodiče mě nechali udělat obřízku v dětství, sám na to nepamatuju. Žalud mi v dospělosti tak znecitlivěl, že se nedalo mluvit o požitku při mastrubaci, natož při souloži. Jeden doktor, starší pán mi poradil, že se dá předkožka obnovit. Držel jsem se jeho rad a postupú a dnes mám opět krásnou předkožku a žalud hezky citlivý. Obřízka je mrzačení.

Zkoumal (Čt, 11. 4. 2019 - 12:04)

Obřízka je tak stará jako nejstarší řemeslo - prostituce. Tu však dosud, ani přes veškeré marné snahy, nikdo nedokázal vymítit! A tak se musíš mloku
smířit s tím faktem, že nelze vymítit ani obřízku, navíc velmi užitečný zdravotní a estecký zákrok pro všechny případy!

Reklama

Přidat komentář