Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Nekdo (So, 13. 5. 2006 - 13:05)

Bílé plavky aaaahhhh SUPER!!!!

Petr (Čt, 4. 5. 2006 - 22:05)

taky chodím raději na nudi,je to uplně něco jiného,než v plavkách.Krásný plavky jsou třeba na www.bikini-dare.com.

Honza (Čt, 4. 5. 2006 - 16:05)

Žádné,vzhledem k tomu, že chodím výhradně na nudapláže není co řešit.

Mojma (Pá, 28. 4. 2006 - 17:04)

Holka v bilejch dvoudilnejch plavkach bez kostic musi vypadat uplne super a kdyz vrsek odlozi a spodek mirne prosvita, neni nic krasnejsiho. V takovejch chvilich bych nejradsi odlozil i plavky svoje a obcas to i udelam:o)

bob (Út, 21. 3. 2006 - 16:03)

Asi zadne....

adam (Út, 28. 2. 2006 - 08:02)

Pokud můžu poradit - běž na nudistickou pláž, tam nebudeš mít problémy, zda po namočení jsou průhledné, budeš nahá rovnou a pořád ...

tomas (Ne, 19. 2. 2006 - 15:02)

mě se líbí ženský jenom nahatý !

netos (Pá, 2. 12. 2005 - 10:12)

tak mě se líbí tyhle :-)http://www.wickedweasel.com

vašek (Po, 28. 11. 2005 - 23:11)

Ahoj Klárko,určitě se bílé plavky nestyď nosit,je to pěkné a sexy,papa

swimmerka (Čt, 8. 9. 2005 - 15:09)

Hele, to je blbost, že si zaplaveš jedině v jednodílných.Taky jsem měla stejný problém, ale když si koupíš plavky 2dílné třeba ve sportu, nebo i jinde, ale ne košíčky ani ne vyztužené, ale musí to být takové ty trojúhelníčky na zavazování za hlavou a pak už můžeš plavat jao mistrině!!!

Myška (Ne, 14. 8. 2005 - 14:08)

bílé plavky se mi moc líbí hlavně když jsou na opáleném ale musí to být na hezké postavě(ne ýe bych byla na holky :-)ale sama bych si je nekoupila jelikož bych se v tom necítila a bývají většinou dost průhledné!! :-)a já jsem prase takže bych je hned něčím pokapala-pa

Petra (Čt, 28. 7. 2005 - 10:07)

Vy se máte. Já plavky neměla 5 let na sobě. :-(

Klára (Čt, 28. 7. 2005 - 10:07)

Už jsem ten "trik" ve vaně vyzkoušela, a průhledný nebyly:)) Docelal sem si oddychla. Mám dvoudílné plavky, podprsenka je trošku vyztužená a kalhotky jsou jakoby "dvouvrstvé". Darino, to je pech, viď? Já doporučuji plavky Trico line. Koupíš je např. v Tescu v letňanech, nebo Obchodním centru na Novém Smíchově v maličkém krámku "Beach Word". Vřele doporučuji všem! Nyní tam probíhají slevy 50 procent. Já si tam kupuju plavky každý rok a vždycky jsem byla spokojená.

darina (Čt, 28. 7. 2005 - 01:07)

Ja si potrpim na znackove plavky, koupila jsem DVAKRAT plavky od D&G za hromadu penez a OBOJE byly pruhledny. Mozna ze je to naschval?

jana (St, 27. 7. 2005 - 14:07)

Oblíkni si ty plavky, vlez si do vany a uvidíš, jak jsou průhledné. Záleží na tom, jestli je máš nějak podšité, např. v břišních partiích, nebo zda máš vyztuženou podprsenku. Pokud jsou jen z lycry, bez podšití či výztuže, určitě průhledné budou.Loni jsem viděla na koupališti paní, která měla plavky část světle růžovou a část černou. Prso pod tou růžovou bylo po namočení vidět úplně detailně. Druhé prso pod černou neprosvítalo. U kalhotek obdobně, pod růžovou bylo vidět přesně, jak se holí na proužek. A to rozkrok bývá podšitý. Chlapům se to asi líbí, ale osobně bych si to nevzala.

VLAĎKA (Út, 26. 7. 2005 - 20:07)

Nechci Vám brát iluze, ale chlapům je úplně jedno, jaké máte plavky......ikdyž namočené bílé je třeba potěší.

Petra (Út, 26. 7. 2005 - 20:07)

jezis neplas, vsechny bile plavky pruhledne nejsou! Ja mela bíle a neprosvitaly ani trochu. Jinak ja mam nejradsi spojene plavecke, v tech jedinych si clovek poradne zaplave. Ve dvojdilnych to je temer nemozne, porad nekde neco pada a klouze.

Iva (Út, 26. 7. 2005 - 19:07)

Cože? A co jsi myslela. Samozřejmě že jsou průhledné. Já bych si je taky nekoupila, ale jestli máš super postavu a nestydíš se, tak není co řešit. Jen budeš jak pod mikroskopem:-))

Klára (Út, 26. 7. 2005 - 19:07)

Teď si mě vylekala.... jak dvně vypadají bílé namočené plavky? Doufám, že nejsou průhledné?

lenka (Út, 26. 7. 2005 - 14:07)

Ahojky,jsem teda holka,ale můj názor je,že já bych si bílé plavky nevzala.Ono to podle mě moc hezky nevypadá,hlavně když se namočej.Na koupáku jsem s kamarádkou viděla holku v bílejch plavkách,měla fakt dost pěknou postavu,byla super opálená,ale Nám se to stejně nelíbylo.Já bych si je rozhodně nevzala.

Reklama

Přidat komentář