Reklama

Častá masturbace u mužů

Petr (So, 14. 3. 2020 - 09:03)

Já si ho honím každý večer a ráno , mrdku pouštím do slipů a ráno přidám další várku , hezky se v tom spí , ráno sprcha a čistý slipy .

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 08:03)

Ráno si sednu na okraj postele,aby mi visel pytel mimo postel a honím.Těsně před vystříkání odejdu na wc.

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 19:02)

Taky

Abe (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Masturbace je bezpečná a nezávazná svoboda sexu. Kdo na to má, masturbuje často. Pokud tím neobtěžujete okolí, nic špatného to není.

David (Čt, 20. 8. 2020 - 16:08)

Nikdy jsem nebyl moc příznivcem masturbace. Až moje žena, která se ukázala v plné parádě a začala bez ostychu masturbovat na všech možných i nemožných místech a já se postupně přidával. Nebylo možné být v její společnosti a jen přihlížet. Dnes už musím i já 6x i více každý den masturbovat. Je mi to hrozně příjemné a změnil jsem naprosto názor. Při společných diskuzích s přáteli na toto téma jsou však přátelé zdrženliví, ale masturbaci nějak neodsuzují. Soukromě se potom k masturbaci nesměle přiznají. Jak říkáš nic špatného to není a je to každého svobodná volba.

Steve (Čt, 20. 8. 2020 - 17:08)

Tvl. až 6x denně? :-D Tak to jsi mega výkonný ... Toto číslo nedám ani omylem do týdne.

David (Čt, 20. 8. 2020 - 21:08)

Nejde o výkonnost, postupem času to prostě fyzicky potřebuješ a potřeba masturbace tě naprosto ovládne, někdy samotného a když začne žena, tak nelze odolat a musíš se přidat. I tak často a nemá to vliv na společný sexuální život.

Lenka (Ne, 30. 8. 2020 - 20:08)

S partnerem si to uděláme také třeba 5x denně. Někdo začne a druhý se přidá a také já silně cítím, že to právě musí být....

Libor (Po, 5. 10. 2020 - 08:10)

Vím o čem píšeš. Vzájemná přitažlivost, neodolatelnost toho co bude následovat je u nás s přítelkyní velmi silná. Někdy to přijde jako blesk z čistého nebe. Nedávno jsme se vraceli lehce ovínění z oslavy. Při vzájemných letmých dotecích, pohledech do očí, šeptání vzrušivých slovíček a v očekávání toho co bude následovat až dojedeme domu, mě běhal mráz po zádech. Oba jsme se chvěli nedočkavostí. Přítelkyně si vzrušením čůrnula do kalhotek...

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 09:11)

Holky,věnujte svým partnerům častěji sex.Ať už soulož,orál nebo jim ptáka vyhoňte.Je to kvůli zdravé prostatě.Semeno prostě musí ven.Jinak hrozí rakovina prostaty.A je jedno,kam to váš partner vystříká,jestli do píči,nebo do pusy.A nebojte se,že semeno mu dojde,toho je dost.

roman (Út, 7. 5. 2019 - 08:05)

take musim honit jak jen to jde manželka to vyřešila nakupem pasu cudnosti ......odemkne jen když ona chce

láďa (Út, 4. 6. 2019 - 19:06)

Už máš klíč a honíš???? Já zatím ne.

láďa (Pá, 31. 5. 2019 - 23:05)

Jak dlouho jsi zamčený a bavítě to??

Takže (St, 1. 5. 2019 - 21:05)

Dělám to celé roky od nějakých 14 ti let.Dnes skoro pade a pořád denně. Manželka,milenky nic na to nemá a nemělo vliv.Promilovaná noc a ráno nebo jak jsem sám prostě musím. Dělá me to dobře a líbí se mě to.Jen je toho míň, ale to se nedá nic dělat, věk nezastavim.

Proto (Po, 6. 8. 2018 - 09:08)

Správně činíš, hochu....je tolik v církvi tolik svinských duchovních, kteří zneužívají svoje ovečky?

Bohdan (Po, 6. 8. 2018 - 08:08)

V dnešních vedrech se nám s ženou nechce ani souložit, tak jsme se omezili na společnou mastrubaci. Těšíme se na ochlazení.

Nejlepším (Po, 6. 8. 2018 - 07:08)

Správně činíš, hochu....prostředkem proti samohaně je radikální obřízka.

masturbovat (Po, 6. 8. 2018 - 06:08)

u mužú je dobré skrz prostatu.

petr (Po, 6. 8. 2018 - 05:08)

Správně činíš, hochu....Ty si vůl

Duchovník (Ne, 5. 8. 2018 - 23:08)

Mám obavy z masturbace,...Správně činíš, hochu. Samohana jest považována za vážný hřích a je s ní třeba za každé situace neúprosně bojovat. Hříšné myšlenky na honění lze zapudit dobrou službou Bohu a těšením se na první společnou noc se zákonitou manželkou.

Reklama

Přidat komentář