Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 3. 5. 2019 - 14:05)

Miško a holky děkuju za podporu. Ten zlý komentář mně tak rozhodil, že jsem to tady obrečela. Já nechci nic jiného než být šťastná. Libor to ví a mají kupce na ten jejich dům a chce být se mnou tady. Jen se trochu bojím.jak to přijme ségra. Minule bulila a bála se,že budu pryč a ona tady zůstane sama. Příští týden bude na škole v přírodě a tak jí zatím nic říkat nebudu. Ono se to stejně asi zrealizuje až postupně za nějakou dobu. Libor sice odmítl pomoc, ale mamča se sama objednala k tomu pánovi do turnova a chce mne vzit s sebou bez něho. Tak jsem na to zvědavá příští týden.

Miška (Pá, 3. 5. 2019 - 09:05)

Klárko jsem už ok a jsem doma a občas ležím. Ta závistivá reakce od Danky to je tedy hnusný. Zrovna tebe bych na zlatokopku netipovala . Ani v nejmenším. Je vidět, že některý lidi jsou hnusný a jde jim jen o majetek.

Danka (Pá, 3. 5. 2019 - 08:05)

Zlatokopko!

Katka (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

píšu sem minimálně,ale vývoj Kláry a Markéty a Mišky a jejich lidí okolo sleduji dlouhou dobu. Jestli považujěš Kláru za zlatokopku, tak jsi pěkně ujela. Tohle je maximální přešlap. Podle mne thle holka je tak citlivá a čistá duše, že jí nějakej majetek je tuze nepodstatnej a od toho jejího Libora to vnímám jako velmi nadstandartní gesto a důkaz ,že to myslí s Klárou doopravdy. Nevím co bych na místě Kláry udělala. Byla bych ráda, že se ten kluk snaží být se mnou a blízko kde bydlím, ale jestli bych tu nabídku půlky majetku přijala , to opravdu nevím. Já mám životní hodnoty taky trochu jinde a ne v materiálnu.

Klára (Pá, 3. 5. 2019 - 07:05)

Vidím, že další vtipálek ukradl můj nick a píše kraviny. Chci pozdravit hlavně tebe Miško a popřát ti lepší den. Já jsem včera Liborovi navrhla, že bychom mohli zajít k odborníkovi,aby se tolik už netrápil. Mám od mamči toho pána z Turnova co nám pomohl a od Věrči prý skvělou psycholožku z Prahy, ale on všechno odmítl, Asi se za své trápení stydí. Ale udělalpřesto zajímavý návrh. Chce koupit v Mimoni nějaké bydlení a chce,abych tam s ním bydlela a půlku toho chce přepsat na mne. Tak to je skvělý, že chce být blíž u mne, ale je to až příliš velkorysý návrh a musím to ještě vstřebat. Tady psala Markéta, že Martin chtěl, aby se mu vyčůrala do pusy. Libor to sice úplně nechtěl, ale když se vyčůrám, tak mi taky líbá počůranou neotřenou pipinku až skoro dovnitř a tak to čůrání musí mít v puse. Jednou se mně ale zeptal jestli bych ho počůrala do pusy a tak jsem to dovolila, ale jen když jsem potřebovala málo a vyčůrala jen normální pramínek a ne velký proud, když se mi chce nutně a on to taky přijal do sebe. Prý že chce mít v sobě kus mé bytosti. Podruhé jsme to už nedělali, ale kdyby chtěl, asi bych mu taky vyhověla. kdyby to chtěl obráceně a vyčůrat se do pusy mně, tak to by bylo horší. Jedna holka ze třídy má kluka a ten se prý do ní do pusy vystříká, když se udělá a ona to prý s radostí spolyká. No tak to bych asi nedala a hned se poblinkala. Nezkoušela jsem to a třeba je to jen můj blok. Hele frčím do školy, více třeba odpoledne. Jestli jsi doma tak ještě relaxuj!

Klára (Pá, 3. 5. 2019 - 06:05)

Koupila sem si teh. test.Jsem tehotná....

M (Pá, 3. 5. 2019 - 03:05)

Vítejte v reálném světě. Co se týče pití moči, je-li člověk zdrav a pije-li jen vodu, je moč nezávadná, však se používala dříve i jako desinfekce.
Markét a něměla si z toho čůrání do pusy i nějaký hezký pocit?

Markéta (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

Miško pozdravuji tě na dobrou noc a jsem ráda,že ti je už líp. Taky ti napíše zítra více. neměla jsi to snadný a držela jsem ti palce celé dny! Nejsi mi lhostejná stejně jako Klárce.

Klára (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

To jsem moc ráda. Mám hodně novinek. Tak zítra. Ještě odpočivej. Mam tě ráda.

Miška (Čt, 2. 5. 2019 - 19:05)

Už je mi líp. Ví ce zítra. Díky. Myslím na vás holky. Pomáhate mi.

Znalec (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

Jako vtip, náhodou docela dobrý.

Klára (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Miško to se srovná. Jsi hodně citlivá tak odpočívej. Já ti víc napíșu později. Libor se v tom taky plácá a tak mi mamča poradila jednoho prý dost dobrýho odborníka z turnova na takový lidský problémy, protože jí a nám celkově taky pomohl, když jsme měly problémy s tátou. Tak když bude chtít, tak bychom tam zajeli, není to daleko a jeho maminka dokonce odtamtud pocházela. Nechci aby se trápil a tolik pil. Tak mu drž palce ať to vyjde. Písneme si.

Miška (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

A to pražké číslo není moje. To si nejaký idiot delá srandu. Dačice !

Miška (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Nejsem ok. Včera jsem byla na pohotovosti. Mám průjem a zvracím a včera jsem u toho doktora omdlela. Chtěli mně nechat v nemocnici,ale mamka je se mnou doma. Děkuji za vše. Klárko příjemný den. Markétko tobě taky. Ty tvoje zážitky jsou teda výživný. Aby mi kluk pil proud když čurám,to po mně naštěstí nikdo nechtěl. Já taky někdy čurám velký proud a hodně moči. Ozvu se, až mi bude líp. Úplně jsem se z toho zhroutila, ale nebulím kvůli němu.

Klára (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Miško jestli jsi ok,ozvi se. Mam o tebe starost. Diky.

Markéta (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Jednou mi před čůráním broskvičku zkoumal tak, že jí rozevřel ,až viděl moji samotnou čůrací dírku a začal mi ji líbat a ať čůrám. Měla jsem to akutní ,ale trochu jsem se styděla. Nešlo to ale udržet a začala jsem čůrat s tou rozevrenou broskvičkou přímo ven na jeho tvář a on dal na tu moji čůrací dírku svou pusu a celý můj velký proud vypil. A to jsem čůrala opravdu hodně vody. Všechnu vypil a vedle teklo jen maličko a celý mý čůrání bylo v něm. Měla jsem divný pocit, aby mu z toho nebylo špatně třeba, ale nic se nestalo a byl v pohodě. Musel toho vypít opravdu hodně, protože kdysi jsem čůrala do nočníku, když jsem potřebovala akutně a načůrala jsem ho přes půlku. Tak takový zážitky mám. Martin je ale i jinak super kluk. Máme společné zájmy a názory. Miško drž se a přeji ti lepšího kluka mež toho křiváka.

Markéta (Čt, 2. 5. 2019 - 06:05)

Zdravim tě taky já. Miško myslím,že jsi na toho hajzla ráda zapomnēla. Ja jsem s martinem ok a delame spolu I čůrací blbosti a už se nestydím. Nejradši mi přikryje broskvičku celou před čůráním lehce dlaní a řekne, čůrej a já to pustím a on má okamžitě pochcanou celou ruky ode mně a já celou prdelku a stehna,jak se ten můj čůrací proud rozstříkne.do stran. Jemu se to velmi líbí a pak mi do počůrané broskvičky pronikne a pokropí ji dovnitř,protože se hned udělá a je to bożky nádherný.

Klára (St, 1. 5. 2019 - 21:05)

Miško jsi ok? Myslela jsem na tebe skoro celý den.

Miška (St, 1. 5. 2019 - 23:05)

Pískni mi na č.284 016 117.Jsem v koncích.

Andre Babiš (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

To číslo je do Bohnic do Ústavu pro choromyslné.

Reklama

Přidat komentář