Reklama

Náušnice u kluků?

Petra 34 (St, 26. 9. 2018 - 07:09)

Náš 8 letý syn dostane náušničky o víkendu k narozeninám. dlouho si je přeje, protože se chce podobat svému fotbalovému vzoru. Po delším uvážení jsme se rozhodli mu vyhovět. Dnes se na to tak nekouká. Takže když je chce.

Hana (St, 26. 9. 2018 - 01:09)

obdobím nošení naušnic asi prošli všichni kluci, náš kluk taky a když ho na hřišti začal "balit" cizí kluk tak toho nošení naušnic sám od sebe nechal. Nechte je být , sami dojdou na to že to je blbost, násilím nic nedocílíte.

Jirin (Út, 25. 9. 2018 - 18:09)

jsem měl holčičí s...Kecas beztak

podle fotek (Út, 25. 9. 2018 - 13:09)

A jaké ti dala náušnice...jsem měl holčičí s kamínkem. se zelenym. nechali mi narůst delší vlasy přez uši, aby nebyli vidět. takže na mnoha fotkách vypadám jako kluk a nejsou vidět. na některých kde vidět jsou tak zase vypadám jako holka.

Jirka (Po, 24. 9. 2018 - 22:09)

jako malý jsem všechny...A jaké ti dala náušnice jak vypadaly

také jsem je mě (Po, 24. 9. 2018 - 07:09)

jako malý jsem všechny holky kolem swebe tahal za náušnice. prý to se mnou bylo hrozné a nikam se mnou nemohli jít mezi děti. nešlo mne to prý odnaučit a doktorka s budoucí učitelkou ze jeslí se shodli na tom at mi je zkusí také dát. po dlouhém váhání se ktomu máma odhodlala. musela zkusit vše, protože jinak mne nechtěli vzít do jeslí. dala mi náušnice. prý byl potom klid. sundala mi je v 6 než jsem šel do školy. to prý už tahání kamarádek nehrozilo.

ajax (Ne, 23. 9. 2018 - 22:09)

Ona mu je matka asi různé...a mě poradite zad si dat naušnice [email protected]

real (Ne, 23. 9. 2018 - 22:09)

Ona mu je matka asi různé...a vam se u lkuku libi naušnice.

Náušnice (Ne, 23. 9. 2018 - 18:09)

A jak velké ma ty kruhy.Ona mu je matka asi různé střídá někdy má malé stříbrné někdy takové trpitive jednou měl a na jaře mu dala na nějakou dobu i docela velké to mi přišlo už moc to byly takové zlaté náušnice něco jako kruhy ale výraznější asi tak 2cm velké a to už bylo přehnaný to už kluk vypadal fakt jak holka ale jinak ty stříbrné mu sluší a až budu mít syna nad tím taky budu uvažovat

Lea (Ne, 23. 9. 2018 - 15:09)

S dcerou do školy chodí...A jak velké ma ty kruhy.

Náušnice (So, 22. 9. 2018 - 11:09)

S dcerou do školy chodí kluk co ma náušnice v obou uších kroužky a malou pecku v nose a co mi to nepřijde nijak divné proč taky pokud se to rodičům líbí

Lukáš (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

Ja je měl taky ale takové černé pecky a nosil sem je od 7 do 20 asi

Jirka (St, 19. 9. 2018 - 16:09)

Už jako malý jsem chtěl...A jaké jsi přesně měl jak vypadaly

ajax (Čt, 6. 9. 2018 - 22:09)

Už jako malý jsem chtěl...romam a jale si měl naušnice.

Děcko (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

Už jako malý jsem chtěl...Já také chtěl náušnice, máma řekla že je to u kluka trapné, tak mi je dala na předkožku.

Roman (Čt, 6. 9. 2018 - 09:09)

Už jako malý jsem chtěl náušnice. Moc se mi to líbílo u ségry. Rodiče mi je nechtěli dát. V 11 letech na prázdninách mne sesřenice přesvědčili, že když s nima přijedu od babičky tak už nic nenadělají. Propíchli mi uši špendlikem a pujčili náušnice. Klasické holčičí. skoro celé prázdniny jsen si to užívál. Bylo o super. Po náívratu domu bylo zle a máma mi je sundala.Dirky zarostli a nejsou ani vidět. Nikdy už jsem nesebral odvahu si je át a lituji toho.

Ajax (Út, 4. 9. 2018 - 15:09)

Par fotek mas na stránkách...A adresu te školky vebovou

Magda (Út, 4. 9. 2018 - 13:09)

A kde máš fotky synka s...Par fotek mas na stránkách školky Liberec tak se podiv tam

Ajax (Ne, 2. 9. 2018 - 10:09)

Tak náušnice jsme dali...A kde máš fotky synka s náušnicemi pošli na [email protected] pak se rozhodnu zda dam sinkovi.

Tony (So, 1. 9. 2018 - 23:09)

A proč ti mám posílat...Tady je tu samý úchyl. Tu je nebývalá koncentrace úchylů.

Reklama

Přidat komentář