Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Eva (So, 4. 5. 2019 - 10:05)

Masíruji.

Věra (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

Pomáhala jsem synovy pomlatil se na kole obě ruce v sádře tak jsem ho musela i umývat a vždy mu stál tak jsem mu ulevila.

Návštěvník (Ne, 28. 4. 2019 - 21:04)

A jak jsi to zjistila?

Tereza (So, 4. 5. 2019 - 03:05)

Máme malou chatičku, kde spíme vedle sebe a ráno před šestou je jeho doba, kdy si to dělá poprvé. Vždycky zvedne hlavu a někdy i potichu zavolá "mami, mami". Já však samozřejmě dělám, že spím. Většinou si to dělá pod peřinou (je to hrozně pro mě vzrušující) ale párkrát onanoval i odkrytý. Tak jsem to zjistila.

Adam (Ne, 31. 3. 2019 - 23:03)

tak urcite ne mamku hyzdit ,ale pokud maji spolu hezky vztah a sou schopni o sexu mluvit tak ono neni naskodu kdyz mama zvedne synovy sebevedomi tim, ze mu zalichoti velikosti penisu nebo se ji pochlubit vystrikem. Četl sem povidku jak matka dvacetileteho syna prijde vecer domu a stezuje si na bolest nohou ten je zacne masirovat , vzrusi se prisedne naproti ni a matka mu ho na oplatku vyhoni chodidlama nikdo nikomu nedela nic neprijemneho , Mě by to asi taky nenechalo klidnym nastesti chapajici maminka ...

Pavel (Po, 25. 3. 2019 - 12:03)

Mám zkušenost s mojí tetou. Když mi bylo náct jezdili jsme s tetou na nákupy do Brna. Jsme z malého města, teta je starší sestra moji mamky. Jednou nás viděla tety známá že školy, teta Petra tehdy řekla ona ta kamarádka si myslí asi že mám mladšího milence. Jak na nás koukala že? Tehdy mi to ještě nepřišlo ale říkal jsem no dívala se na nás nějak zvláštně. Teta tehdy řekla no tak ať si to myslí. Tehdy se nic nestalo ale myslím že jsme oba pak na to mysleli. Teta je hezká ženská, štíhla. v té době už měla za sebou rozvod ale děti neměla a byla sama. Při další cestě na nákupy nám ujel poslední autobus k nám domů a to byl ten zlom. Museli jsme prenocovat v Brne. Pamatuji se že ji to nějak nevadilo a říkala tak půjdeme na hotel. Po cestě ji pak napadlo koupit víno a v tu chvíli už jsem věděl nebo vnitřně tušil to napětí mezi mnou a tetou. Rozdělili jsme si víno a dlouze si povídali. No a pak to přišlo, začalo to líbáním. Pamatuji si větu, tohle musí zůstat jen mezi námi je to zakázané. Můžu říct že to bylo nejvíc vzrušující co jsem kdy zažil. Neměli jsme ani černé svědomí protože to bylo opravdu perfektní. Dělali jsme to spolu celou noc a bylo to super. Pak jsme se scházeli na tajno u ní v bytě. Lepší sex jsem nezažil.

Dan (St, 21. 11. 2018 - 22:11)

Tak v puberte sem se pouzitým spodnim pradlem matky nemohl nabazit , v 15 sem holku nemel tak jak si jinak poradit ... dodneska nevim zda to vi nebo nevi nevim co by dělala kdyby mě v noci pristihla jak je mam pres oblicej a honim si ho , podle me to napadne kazdeho kluka a kdo na to má odvahu kdyz mati vedle spí tak to udělá , nebo kdyz neni doma vubec. Treba se ji ktomu jednou priznam , o kolik let pozdeji me pristihla pri honení jen se pousmala a odesla , pri soulozi nas vyrusila ale to uz se smala min , vzdy mi prala a byla rada kdyz sem mel nejakej vztah , s otcem uz spolu davno nejsou ale vím že ona nejak nestrádá ... pravda ze kdyz sem byl delsi dobu bez sexu tak díky spolecnemu bydleni u ní mě bavilo si predstavovat jak se krásně pomazlime a vzajemne uspokojime , tezko se tomu vyhnout tem predstavam kdyz ji mel clovek furt na ocich nevim , asi to spis vzrusuje syny nez matky nadruhou stranu pokud ma nekdo s matkou takovy vztah a troufne se ji sverit jestli by mu ho aspon vyhonila tak proc ne ? Pak o level vys by bylo mu ho vzit do pusinky , a kdyby nesvolila tak by otom treba zacala premyslet urcite by to nikde neventilovala ...

Olik (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Mě začalo možná už někdy ve 13 lakat ale neřešil sem to asi do 15 pak sem po ní toužil. Mohl sem ji pozorovat nahou ve vaně nebo jak se prevlika. Ale to mi nestačilo e koukat, tak sem ji omylem sáhl do klína nebo na prsa a nechala mě to dělat dál. Dokud sem ji nenapsal dopis jak mě vzrušuje a chci sní bejt nahej, že je to můj sen. Ona mi dala facku a chtěla mě odvist k psychousovi. Bylo mi tak trapně že ji obdivuji a ona mě odkopla a od ty doby se nebavíme.

Balon (So, 17. 11. 2018 - 01:11)

Ahoj. Rád bych si s nějakou ženou o tom pokecal... Vzrušujemě představa máma a syn... Tel 722 738 533.

Návštěvník (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Kokote.

luci (Út, 20. 11. 2018 - 23:11)

Výstižná odpověď. Ženská kterou píchá syn si o tom po telefonu povídat nebude. Takové se svěří jen ve slabé chvilce a to mezi čtyřma očima.

Radek (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

To je moc dobře že to tak...Tak to kdyz moje matka ze sebe uděla fesandu a sexy se obleče tak ji taky vnimam predevsim jako ženu .. posledne sme jeli pro boty do mesta a chovala se ke mě jako by byla moje manželka , líbilo se mi to , vzrusovala mě myšlenka ji koupit nějake erotické prádlo , byl sem rád s ní viděn mezi lidma , je rozvedená tak u ní bydlím a je mi to příjemné , nikdy sem se o nic nepokusil ale kdyz ji vidim lezet na gauci tak bych se ji hned o ty nožky opřel....

lojzek (Út, 9. 10. 2018 - 22:10)

To nevím , ja sem se vratil...Začal bych vínkem (do něho nějaké španělky), pustit lechtivý romantický film (s tématikou incestu nebo bez) a pak navrhnout tu masáž...Já v pubertě musel rok spát s matkou na dvoulůžku, když se sestře kvůli studiím udělal z našeho společného děcáku jen její pokoj. Už jsem v té době hodně masturboval,ale představa, že bych ojel matku mě tedy děsila. Spíš jsem přemýšlel o starší ségře,ale nikdy to nedopadlo...

sardanapal* (Út, 9. 10. 2018 - 19:10)

Toto nepáchají ani bonobové ...

Hybrid (Út, 9. 10. 2018 - 16:10)

To nevím , ja sem se vratil...Zkus třeba nějakou "intimnní fotku"

Dan (Út, 9. 10. 2018 - 03:10)

zákon říká že je...To nevím , ja sem se vratil na cas k matce a minuly tyden sem na ni dostal takovou chut.. bude ji padesat ale ma perfektni postavu , mela na sobe cerny leginy a bilou helenku , je to drobna blondynka a stemi brylemi me hrozne rajcuje :) sme oba bez partnera tak cloveka napadaj ruzny napady ... :) jediny me napadlo ji zkusit nabidnout masaz a neco naznacit ..

otázka (Ne, 23. 9. 2018 - 15:09)

zákon říká že je trestný jenom pohl styk takže prostě sex a co kdyby se ti 2 matka-syn,dcera-bratr jenom vykousli ? zní to divně ale je to taky trestný ? máte někdo o tom informace ? :D

já mám (Ne, 23. 9. 2018 - 14:09)

Tak sou chvíle kdy mě to...stejný problém ale říkám si jestli nejít za sexuologem nebo jí to říct narovinu

Pepa (Po, 10. 9. 2018 - 14:09)

Nemyslel jsem jen o tom mailovat ale domluvit se. Toť vše :)

luci (Ne, 9. 9. 2018 - 23:09)

Realně si to nedovedu...Pepo, matky které to se synky zkouší o tom nemailují.

Reklama

Přidat komentář