Reklama

Vzrušení z vlastního syna

luci (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

Ahoj Luci tady na doktorce se...Proč se stydíš když nemáš za co. Se sestřenicí to není incest.

Johny22 (Ne, 26. 8. 2018 - 08:08)

Rodinný sex, incest není...Ahoj Luci tady na doktorce se lidé v anonymitě klidně pochlubí, někteří i přibarvi nebo dokonce celé vymysli. Já jsem jednou osukal sestrenici a stydim se za to

luci (So, 25. 8. 2018 - 11:08)

Řekl bych že hodně kluku...Rodinný sex, incest není žádná vzácnost ale lidé se tím nechlubí.

hmmm (Pá, 24. 8. 2018 - 18:08)

Řekl bych že hodně kluku...a vzrušuje tě to pořád ? :D

Michal (So, 11. 8. 2018 - 19:08)

Každý syn po milování s...Řekl bych že hodně kluku nad tím přemýšlelo nebo je to aspon vzrušuje představa jak spí s vlastní matkou, u mě v období puberty to nebylo jinak často sem jí šmíroval když se převlíkala,sprchovala ... a poté sem musel se jít hned uspokojit,pochopitelně sem se mohl těžko s mími představami někomu svěřovat , podle mě málokterá matka touží po sexu se synem nadruhou stranu když to na ní prijde a doma nikdo jiný není tak proč nesvést synka :) dovedu si predstavit že takový vztah spolu muzou mit roky ...

Ivan (So, 11. 8. 2018 - 01:08)

Taky sem kolikrát premyslel otom jak ojet mamku , jen nevím jak na to :(

Pičus (So, 11. 8. 2018 - 00:08)

Taky to s mamcou máme už...Ty jsi ale pořádnej kokot, co?

jmeno (Pá, 10. 8. 2018 - 03:08)

Taky to s mamcou máme už jen krůček od finále. Pomalinku ji na to připravuju. A ona to bere. Jsme úplně brutálně nervózní a vzrušený. Je to moje bohyně už od nepaměti. A to jak ji to udělám ji v tom tak utvrdí že to bude chtít nejmíň 2x denně:-). Doufám.

Vasek (Čt, 21. 12. 2017 - 00:12)

Proč ne?Protože se takto...Luco napis.Vasek

Vasek (Čt, 21. 12. 2017 - 00:12)

Proč ne?Protože se takto...Luci napis mi..

real (St, 20. 12. 2017 - 23:12)

Proč ne?Protože se takto...srát na justici,hlavní je smočit...a mámě ulevit :-)

luci (St, 20. 12. 2017 - 15:12)

Pokud matka nemá chlapa a...Proč ne?Protože se takto dopouštějí incestu,což je u nás trestné.Pokud se takhle matka se synem uspokojují,měli by zabránit možnému oplodněni.Samozřejmě si dávat pozor,aby jim přitom nikdo "nesvítil",když to někdo udá je problém s justicí.

Kluk (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Pokud matka nemá chlapa a syn je vyvinutý udělá ji to dobře proč ne.
Je to jenom sekačka bez emocí.

Ales (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Já mám stejný problé[email protected]

Ales (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Nějaká matka či syn na...Já mám stejný problém

Daniel (Pá, 15. 12. 2017 - 20:12)

Nějaká matka či syn na pokec která žije v incestnim vztahu ? chci radu vzrušuje mě matka už strašně dlouho a potřebuju radu email [email protected]

Syn (Ne, 3. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj ve spolek.
Už od 17 let me mamka stále okukovala. Dělalo mi to dobře. Rada se mi ukazovala nahá a sledovala jak jsem vzrušený. Byl jsem ještě panic. Takze jsem se styděl a nechtěl ji zklamat, svou nezkusenosti. Nicméně jsem po ni nesmirne toužil a stále masturboval. Někdy i aby si toho všimla protoze ona po me toužila snad ještě vic :-). Jenže už je to pár let zpátký a ja mam dotaz na vás mamky..? Zmizí takova silna touha po letech ? Nebo na to myslí do dnes jako Já ?

Olagu KolouSkku (Čt, 21. 9. 2017 - 06:09)

Mama je silnejsi postavy ma...tyhle tvoje pokusy o erotické povídky jsou sice sympatické, ale když to píšeš, tak si u toho aspoň současně nehoň, potom děláš zbytečné chyby navíc, mačkáš stejnou klávesu víckrát, atd.
A také si pořádně zopakuj pravidla pravopisu, jelikož vynechávat interpunkci, chybějící mezery mezi větami a absence velkého písmene na počátku věty příliš o tvé literární úrovni rovněž nesvědčí. ;-)
A tvoje matka má tři ňadra? Tak to je tedy zajímavá hříčka přírody, to jsem naposledy kdysi viděl ve filmu Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem. :- D

KolouSekk (Čt, 21. 9. 2017 - 02:09)

Mama je silnejsi postavy ma asi 3 prsa,neni to krasavice ale me proste vzrusuje.dene jsem hledal prilezitost ji videt nahou.vyhoda byla ze se predemnou naha nestydela takze sem po ni touzil vic a vic.kdyz byl tata v praci mohl sem jit klidne za ni k vane a povidat si sni aa pritom si ji prohlizet.musela videt ze ji koukam do klina nebo jsempri obeti tlacil klin do jejiho a pri tom mi tvrdnul.casto sem si to delal tak aby me nachytala.jednou me videla a hlavne slysela jak vzdycham asi si myslela ze o ni nevim ale vedel sem.s tatou spala pravidelne nekdy i pres den.nevedel jsem jak se zachova kdyz ji reknu co sni chci.jednou sem sni jel do kramu nakoupit nejaky obleceni byl sem sni v kabince.kdyz si sundala tryko byla jen v podprde rekl sem ji ze ma nadherny prsa jen se pousmala a rekla ze uz je nema jako za mlada.tak rikam ze urcite kdyz je naha vypadaji uzasne.koukla se a reekla chces je videt ?rekl jsem ano.tak az prej budem doma sami muzu si i sahnout,vedela ze sem nikdy holku nemel ani nevidel nahou.kdyz se koupala volala na me at prijdu.stala tam naha a rekla tak pojd mas co jsis pral.hned mi stal.drzel ssem obee prsa a riikam ze je ma nadherny.nedalo mi se ji zeptat jeesstli ji muzu sahnout i do klina kdyz ji ho ujazzu v erekci a reekla ano.koukala jak mi zni stoji.klin ma obrovskej a baculatej sice neoholenej ale stavnatej.no pak si lehla a rooztahla nohy bezeslov me navalila na sebe a rekla dam ti neco co matky nedelaj a zacla ho do sebe strkat.bylo to neskutecny ho mit v mame jako prvni byl sem panic.pokud touzis po mame udelej to

Olag (Čt, 21. 9. 2017 - 01:09)

Tak jsem tady našla toto...Nikdy mi zadna nedala to co mama,nejdriv mi rikala ze ma tatu a ja sem vlasni syn ale kdyz sem ji dal precis par priznani tak zmekla.je az neuveritelny co sem citil kdyz sewm do ni vjel.ona je bohyne

Reklama

Přidat komentář