Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Tak to vypadat, když dementi proniknou do vlády. A místo aby drželi národní linku, tak připosraní z EU zavedli inkluzi. Hlavně že europoslanci nás teď (před volbami) na náměstích ujišťují, jak je náš hlas v Bruselu slyšet.

aladin (So, 4. 5. 2019 - 18:05)

Já jim seru na to, jestli jsme v Bruselu slyšet, mně zajímá co v tom Bruseli dělají pro Českou republiku a čESKÝ NÁROD, jestli je to jen to, že nás je slyšet, tak patří dostat přes hubu a vyhodit, platíme je z našich daní za 450 000 Kč, tak ať makají pro Český národ a Republiku a ne nějaké cizáky v "naši" vládě !!!

Jedovatej (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

A taky by mě docela zajímalo, kolik z těch diagnostikovanejch děcek je to, co za našich mladejch let bylo děcko normální, zdravý, krapátko víc bujný... Staraj se rodiče těch diagnostikovanejch děcek vo jejich zdravej vývoj, nebo na to házej bobek, že se škola postrá? A jak to dřív dělali učitelé ve vesnickejch jednotřídkách, ve kterejch byly děcka třeba ze třech ročníků?

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Děti se dnes vychovávají samy ve smečce. Padavky jako rodiče a měkoty - blekoty jako učitele neuznávají.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 11:05)

♀♀♀☻☻☻╚█╝☻♀ö■☻♀ö■☻♀ö ■= ┼○┼○┼○

Dotaz (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Pěkně napsáno, ale já tomu nerozumím, můžeš to vysvětlit?

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Dětinštíš? Taky dobře.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

♀♀♀☻☻☻╚█╝☻♀ö■☻♀ö■☻♀ö ■= ┼○┼○┼○

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 13:05)

Bože, ty jsi ale
.
. .
. I .
. I .
. I .
. .
.

Jedovatej (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

Hezkej příspěvek, to má bejt hotentotsky?

Shabbatot Jahoda (So, 4. 5. 2019 - 11:05)

No já vím, že máš v tý hlavě vymeteno,,soudruhu

Jedovatej (So, 4. 5. 2019 - 04:05)

Na kecy a blbý kydy, který se vobjevily poté, co byl Jaromír Jágr v prezidentský delegaci v Číně, reaguje zamyšlení na NP: http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-sup-s-jagrem-na-black-list-dsb-/p_spolecnost.aspx?c=A190502_221854_p_spolecnost_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main, vodkud vokopíruju: "Jaromír Jágr si zařazení na pomyslnou černou listinu nezaslouží. Za cestu do Číny, kde měl za úkol propagovat český hokej, si zaslouží spíše poděkování, vždyť kdo jiný by tam měl propagovat náš hokej, respektive český sport jako takový? Nějaký hráč z krajského přeboru či bafuňář, o kterém ve světě nikdo nikdy neslyšel?

Dobří lidé, nebuďme falešní pokrytci, ostatně i ikona mnohých českých bojovníků za lidská práva, německá kancléřka Angela Merkelová, navštívila Čínu více než desetkrát. Proč panu Jágrovi vyčítat to, co se na Merkelové oceňuje? Myslí si snad někdo, že pokud přestaneme s Čínou komunikovat, že tím zlepšíme stav její lidskoprávní agendy?

Aby se Jaromír Jágr ve svých takřka padesáti letech, po tom, co vše pro český sport udělal, stal hromosvodem různých politických frustrací, si opravdu, ale opravdu nezaslouží!" ----- Přehledný a jasný... kdejaký hovado, žvanící vo demokracii, vo lidskejch právech a vo evropskejch hodnotách stále není schopný vydejchat demokraticky zvolenýho prezidenta... Ať už je pan Zeman, jakej je, v prezidentský volbě zvítězil, a ty, co jsou díky tomu permanentně nasraný, můžou bejt nasraný jenom na sebe... Nebylo přece nic těžkýho místo předvolebního vosočování pana prezidenta a místo vytahování protikandidátů jako z klobouku vytipovat jednoho jedinýho, tomu udělat pořádný píárko a je možný, že by jej lidi volili - pro něho samýho, nikoliv jen proti panu Zemanovi, jak tomu v mnohejch případech bylo... Jo, a ten kandidát by hlavně měl bejt soudnej a nevymejšlet voloviny, třeba že je znalej stáhnout králíka, a tak...

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Všechno je to kolaborantská pakáž, která spoluprací s Čínou podporuje její totalitu. U Zemana mě to fakt mrzí, na druhou stranu u pro Trumpa má každý diktátor osudovou přitažlivost. Vlastní stín nepřekročíš.

Shabbatot Jahoda (So, 4. 5. 2019 - 09:05)

Když již máš v komentáři slova jako demokracie, lidská práva a evropské hodnoty,tak bys měl uvědomit, že pan prezident Zeman se do Číny jezdí učit jak se stabilizuje společnost a chtěl by tam taky střílet novináře...no....v U$A je jedno přísloví.....Spolu jezdili,spolu visí
.. tak aby sis uvědomil kcemu se tam pan Jágr propůjčuje,ano....má svaly,ale rozumu s věkem moc nepobral...
By si měl uvědomit, že prezident vyznamenává samé agenty StB, komunistické aparátčíky z časů normalizace a jinou chamraď a Jágr je nyní s nima v jednom holportu

Jedovatej (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

Jahodovej, ty ale vopravdu dokážeš bejt ubožák... Do Číny jezděj vopakovaně představitelé nejen z evropskejch zemí, čínský státní návštěvy jsou vítány s nejvyššíma poctama, jezděj v anglickým královským kočáře... a nějakej troubelín s bezmozkovou palicí, navočkovanou tupou proamerickou propagandou, se bude vopírat do Jágra a blábolit, že "rozumu s věkem moc nepobral... "? Zato ty seš vopravdu náramnej myslitel... A ty debilní kydy vo tom, že "pan prezident Zeman se do Číny jezdí učit jak se stabilizuje společnost a chtěl by tam taky střílet novináře..." - měl ten tvůj pantáta vopravdu důsledně používat ty jednoprstý rukavice, to teda jo...

Trombón (So, 4. 5. 2019 - 14:05)

má jahoda jako křišťálovou kouli. Vidí v jeho ústí všechno. Obzvláště když si do něj nablinká po únětickém. A jinak je to prosťáček. Ale to Mossadu říci nemůžeme, nestal by se agentem

Shabbatot Jahoda (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Včera jsem troubil na funuse na heligonka a na travnaté byl vepřový řízek a 4 piva točená Gambrinus a dnes,hned jak přijdu z práce ,tak do K. a popření si pivo plastové Braník

Shabbatot Jahoda (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Vypatlanej mobil! Takže znova a dobře: Včera jsem troubil na funuse na heligon a na trachte byl vepřový řízek
.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Proč se opravuješ, vždyť jsi to měl dobře: ***na travnaté byl vepřový řízek a 4 piva točená Gambrinus***. Prostě tě nepozvali ke stolu, a ten řízeček jsi musel potupně konzumovat u vás na návsi, na travičce... Vlastně to není ani žádné velké překvapení, jistě tě u vás dobře znají a neměli náladu na zvěsti o orlu bělohlavém. A taky by vůbec nepůsobilo dobře, kdyby se tvým infantilním řečem na smuteční hostině smáli, až by se za břicha popadali.

Shabbatot Jahoda (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

To nepopírám, že do Číny jezdí spoustu státníků ,ale ani jeden z nich není prognostik ústavu KGB a ani jeden z nich nevyznamenal agenty StB a aparátčíky bolševického režimu z časů normalizace,jako třeba Tomana který má na svědomí železnou oponou a vše co se na ní dělo
.. že???.Jo a mého tátu si do huby neber, já se taky nezajímám kolikrát si ten tvůj honil rákos a kolikrát si ji tvoje máma potají ladila okurkou,drzoune!

Reklama

Přidat komentář