Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Út, 30. 4. 2019 - 06:04)

Holky moc děkuju za důvěru. Jakud se přestal úplně ozývat a já jsem úplně v prdeli. Mluvila jsem o tom s kamarádkou a ta mi řekla, ať se na něj vykašlu a počkám si na porádnou lásku. Dnes ještě půjdu do školy,ale je mi nanic. Moc jsem nenaspala, bolí mně hlava a jen čekám, že zareaguje na mé prosby. Držte mi prosím palce a děkuji za vše.

Markéta (Po, 29. 4. 2019 - 22:04)

Miško asi už spinkáš. Jen ti chci říci,že je mi taky moc líto ,co se stalo a že by měl Jakub vše vysvětlit a nebo to napsat sem. Jinak je to velmi nefér. Chtěla jsem ti napsat něco o mně a Martinovi,ale myslím, že bych tě tím dnes ranila. Vytrvej a ozvi se nám sem. Nemí mi to jedno stejně jako klárce a mac na tebe obě myslíme !

Miška (Po, 29. 4. 2019 - 18:04)

Děkuji Klárko. Jsem smutná. Snad se jakub ozve.

Klára (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Miško to je mi moc líto a je mi jasné, že pokud jsi dnes musela nutně na malou na místě, kde jste spolu čůrali, tak v tyhle situaci se ti vybavilo to vše hezké a přišlo ti to líto. Kdyby se mnou Libor ukončil vztahl tak já bych na místech, kde jsme spolu čůrali čurat vůbec nemohla, protože bych to taky oplakala a nejen to. Chtěla bych tímto vyzvat Jakuba, aby tě nenechal trápit a alespoň napsal sem, proč tě najednou nekontaktuje a nic bližšího nevysvětlil. Je to nehezké a Jakube udělej to alespoň pro mne a ozvi se Mišce nebo sem napiš. Psal jsi jak jsem pro tebe důležitá a jak mne máš rád, tak za tohle bych si tě vážit nemohla. Děkuji. Já jsem šla do školy i po tom zánětu o víkendu, ale už to mám dobrý. Dnes jsem nechtěla venku čůrat, protože bylo hnusně a zima a tak jsem nechtěla aby mi pipinka ofoukla a ten zánět se neopakoval a tak jsem si došla na konci vyučování na WC a pak už jsem to domů vydržela, ale chtělo se mi stejně hodně a hned jsem pipinku doma na záchodě intenzivně vypustila , ale už to nepálilo a nebolelo. Miško drž se a když ti bude smutno napiš. Libor dnes měl hodně práce a tak nemá čas na smutek a snad večer bude dobrej. Zatím pa a moc na tebe myslím a není mi to vůbec jedno. Hlavně za Jakuba.

ikk. (Po, 29. 4. 2019 - 09:04)

Sejdu se velmi rád. Nějaký tvy čůrací příběhy taky rád počtu. Líbí se ti jak kluk čůrá? Nemusi být vztah ale jen přátelství a vzrušení. Chtěl bych to s tebou

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

Hm. A co od toho očekáváš? Chceš abych ti tady jako některý jiný holky psala své čůrací story a ty sis ho u toho vyhonil a myslel na mne? To by šlo. Chceš se opravdu sejít? A co by tě lákalo nejvíc a podmiňuješ to vztahem nebo jen jako vzrušení a vodvaz? To by třeba šlo taky, ale zatím opravdu nevím.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 21:04)

Klárko nekomunikuje, jen napsal, že ho to velmi mrzí a že se ozve. Jsem smutná. Děkuji za podporu. Tys alespoň zažila leší den.

Klára (Po, 29. 4. 2019 - 06:04)

Miško vydrž, volala jsem s Markétou,ona ti taky napíše svůj pohled na situaci a popřemýšlím co dál. Písneme si.

Miška (Po, 29. 4. 2019 - 15:04)

Tak Jakud se už neozývá a na mé telefony nereaguje. Asi to zabalil. Jsem z toho úplně hotová. Chybí mi a jsem bezmocná.Dnes jsem čurala venku na místě, kde jsme jednou čurali spolu poprvé a bylo mi strašně smutno až jsem začala plakat. Chci se svěřit kamarádce co přijde odpoledne za chvíli. Uvidím jak to zvládnu.

Klára (Ne, 28. 4. 2019 - 20:04)

Miško myslím na tebe jak ti je a není to asi vůbec snadný. Máš od něj nové zprávy? Libor dnes odpoledne přijel a byli jsme chvilku venku, ale jen na zahradě ale nebylo moc teplo a tak jsem s ním nešla dál. Chtěl po mně čůrání, ale doma to nešlo, tam byla mamča a ségra a tak jsme to vykoumali, protože jsem po tom zánětu potřebovala brzy a chtělo se mi rychle víc, že jsme si došli do sklepa vedle garáže kde je nářadí na zahradu a tak a já se tam vyčůrala na zem a celá ta loužička stekla po betonu do rohu do praskliny a zmizela. Libor by chtěl víc ale spokojil se s tím ,že mi dal ruku na pipinku ale až tak, že mi prstem tlačil na dírku odkud jsem čůrala ale zase jen tak lehce, aby mi ji neucpal a to by bylo nepříjemné. Libor se na mně hodně tešil a bylo vidět, že je se mnou rád. Proto mně mrzí jak to dopadlo s Jakubem. Napiš co je nového až budeš mít chvilku. Děkuji a myslím na tebe. Klárka

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Já tě neznám. Je mi 20. Brnačka

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

A chtěla by ses seznámit a prožít romantické zážitky a vzrušení při čůrání? Pokud ano, přijedu. Jsem z Pardubic, není problém do Brna přijet.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Lindo chtěla by sis užít společně čůrání?
Je mi 25'roků,jsem volny.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 14:04)

Lindo chtěla by sis užít společně čůrání?
Je mi 25'roků,jsem volny.

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Venku když jsme šly z koupaliště. Za betonovou skruží u lesní cesty.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Lindo a to jste dělaly venku?

M (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Hem tka to je blbe, kolik že je Jakubovi nechce se mi to hledat kolem 20. Pokavaď nejsi pod zákonem tak by to neměl být problém i když to 18 to je stále mimozákon ale nad 15 to je resp. není už trestné.

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Takto jsem taky jednou čůrala venku se známou a najednou jsem zjistila, že půjde taky to druhý a nedalo se s tím nic dělat ,protože to bylo hodně tekutý a nedalo se tomu zabránit jak se to dralo ven ze zadku. Tak jsem to udělala všechno.najednou, jen jsme se tomu zasmály a šly pak dál.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 12:04)

Jakubův otec když zjistil,že on za mnou jezdí,tak mu už nepůjčí auto a to je konec. Tak je to špatny. Vlakem nebo busem sem od něj je to komplikovaný.
Taj jsem z toho hotová a dnes jen ležìm a bulím občas . Ach jo.

Znalec (Ne, 28. 4. 2019 - 09:04)

To jsem přesně čekal, kdy tu podobnej dotaz padne...

Reklama

Přidat komentář