Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Rakato (So, 27. 4. 2019 - 23:04)

Já říkám s Horníčkem: "Bůh má rád ateisty, protože ho neobtěžují svými problémy."

28.4. (Ne, 28. 4. 2019 - 07:04)

To jsem ráda,že jsi na to přišel.

Návštěvník (So, 27. 4. 2019 - 18:04)

Je směšná představa, že bůh, kdyby byl, tak se vidí ve fanaticích. Ale bible o tom hovoří, že bůh miluje fanatiky. Však co byl Ježíš nebo Pavel? Fanatici. Jezdit na oslíkovi, chodit do pouště se postit na 40 dní, děláte to vůbec pobožní? Ani ne. Nebo zakládat chřesťanské sbory, kudy se hnu jako to dělal Pavel, děláte to? Taky ne. Jen na netu prudíte. To je málo. Do ulic šlapat chodník jako jehovisti. Aby vás nakonec ti jehovisti nepředběhli u brány. Ti solí. Ti hoří.

Steve (So, 27. 4. 2019 - 18:04)

"by vás nakonec ti jehovisti nepředběhli u brány. Ti solí. Ti hoří."

Ti u brány nebudou ani omylem ... škoda že neznáš jejich pofiderní nauku. Navíc nehlásají křest'anskou nauku ale ANTI-křest'anskou. Takže těžko půjdou nahoru když se tam necpou a chtějí zůstat na Zemi. Navíc v Bibli je napsáno co čeká toho, kdo změní byt' jen jedno písmenko v Bibli ... to čeká i na Jehovčíky. Mají tam záměrně záměnu významu v Bibli, což je více nežli jen jedno změněné písmenko. A hlavně jim z toho vychází úplně jiný význam ... ve který věří. (která ale není tak plně přesto přesvědčivý) "Na počátku bylo SLOVO, to slovo bylo u Boha, to slovo bylo Bůh"

Návštěvník (So, 27. 4. 2019 - 18:04)

A podobný názor jako měli pisatelé bible, měl i Gustáv Husák. Jeho památný výrok: " Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické, ale nech v tej strane zostane, čo je pevné, čo je charakterné, čo chce za tento národ zápasiť." --- Každá ideologie nesnáší vlažné. Vlažné, kolísavé. Každá ideologie potřebuje ke svému šíření zapálené. Nejlépe fanaticky zapálené. Proto to v bibli stojí. A proto je bible fejk. Další fejk stejně jako komunismus.

Rakato (So, 27. 4. 2019 - 23:04)

Ja, Husák byl největší Slovák, to je jasné. Řekl: "Hranice nejsou korzo, aby se tam někdo procházel.", a zase měl pravdu.

luci (So, 27. 4. 2019 - 23:04)

Ano , a když z nich to korzo udělali tak spějeme tam , kde páteř ztrácí své velectěné jméno.

28.4. (Ne, 28. 4. 2019 - 07:04)

Ano a kde přibíjejí jazyk na svěcené dřevo,jako případnou relikvii.

Steve (So, 27. 4. 2019 - 18:04)

Nefanatici jsou fajn všude - jak ve víře, tak i u těch Komunistů. Ti plně zapálení jsou opravdu o ničem a není s nima ani kloudná řeč o ničem. Ani ten Bůh nebude spokojen s těmi fanatiky kteří si budou mlet pouze to své nabiflované ze Země a jinak budou neposlušní Boha ... takoví se sami odělí jako ta pleva jak je napsáno v Bibli. Proč? Protože nebudou schopni příjmout opravnou víru od samotného Boha - prostě to nerozdejchaj jak se říká hovorově. "Myslete politicky, Halík"
https://www.youtube.com/watch?v=AUcbu9sjRUw

Matouš 7, 13 (So, 27. 4. 2019 - 17:04)

Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. --- Vidíš Steve. Jiřík jde těsnou branou. Fanatik, ale jde těsnou branou. Jen těsnou branou, tedy jen jako fanatik můžeš projít. Ty jdeš po široké cestě, Steve. Máš ducha světa.

Rakato (So, 27. 4. 2019 - 22:04)

Je o tom už i pohádka, jak Jiřík přišel na rozcestí a někdo mu poradil, že nemá jít po pěkné cestě, ale po kamenité. To by pro mě nebylo, nezničím si auto na nějaké šotolině.

Návštěvník (Ne, 28. 4. 2019 - 09:04)

problém bude asi v tom jestli dojedeš kam je třeba

Rakato (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Všichni hledáme pěkné a snadné cesty, a to nejen někdy, ale neustále. Takoví řečtí ubožáci např. hledali nejdéle ze všech líných jižanů a dopracovali se k rekordnímu dluhu, že kterého má strach i Německo. Mnichované také uměli najít snadnou cestu, stejně jako dementi, co postavili dálnici z Bohumína. O čem je život? Vo snadný cestě. (Jahodo, co mi to děláš s pravopisem!) To mi věř.

řečtí ubožáci (Ne, 28. 4. 2019 - 16:04)

řečtí ubožáci musí vyživovat armádu - mají obavy, že je napadne turecký soudruh z NATO

Rakato (Ne, 28. 4. 2019 - 19:04)

Jejich armáda jim nepomůže, protože je malá a maximálně umí tajtrlíkovat v bílých kamaších kolem sídla presidenta a vlády. Kromě toho všechny půjčky prožrali, takže k nám pořád mohou dodávat maximálně konzervované broskve, hrozinky a fíky. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sice jsem se dlouho díval s podezřením na Ukrajince, ale teď si na sto pro myslím, že Řekové jsou nejhloupějším národem v Evropě. To proto, že měsíce demonstrovali, že chtějí zachovat mastné důchody, platy zaměstnanců, sociální dávky a zaměstnanost v úřadech, i když už jim došly peníze, nikdo jim už nechtěl půjčit a stáli před bankrotem. Tito lidé to nemají v hlavě v pořádku a mentálně mi připadají být na úrovni Tunisanů a Alžířanů, kteří demonstrují proti vládě, protože si myslí, že ta nové jim dá blahobyt, který vidí v evropské televizi. Jenže ve vládě to není, ubožáci, ale ve vzdělání, poctivé práce bez neustálých modliteb a ramadánů, kdy pracují i ženy, a ve spoření.

Tys člověče (Ne, 28. 4. 2019 - 19:04)

sežral tolik Šalamounových hoven, že z toho musíš mít zácpu. Zbašti už konečně nějaké projímadlo, aby sis z tak velkého množství recyklovaného střevního obsahu konečně ulevil!

Matouš 5, 13 (So, 27. 4. 2019 - 17:04)

Vy jste sůl země; jestliže však sůl pozbude chuti, čím bude osolena? K ničemu již není, než aby se vyhodila ven a lidé po ní šlapali. ---- Steve - vidíš, máš být fanatik. Abys byl pořádná sůl a všem to osolil. Tvůj Pán to chce po tobě. Jiřík ti je příkladem. Ten solí, co ?

Steve (So, 27. 4. 2019 - 17:04)

Ale houby :-D Naopak, nemáme býti zaslepenými fanatiky ... Škoda že je toliko vět Ježíše proti vzdělaným farizejům "jste obílené hroby" apod. Já nesolím, já to tady Jiříkovi doslova pepřím. :o))) Jak sůl, tak i pepř se musí opatrně přidávat do pokrmů ... Ano ano, to je to o čem zde mluvím jak je třeba používat Bibli. Já nejím k obědu holé kopce soli ba ani pepře. Tak si to inu dopřávejte když si myslíte že jste pravými věřícími, já vám to brát nebudu. Ta úzká cesta je pro lidi kteří umí přemýšlet a pochopí nauku náboženství a umí s ní decentně zacházet. Pro fanatiky, slovíčkaře je ta dálnice která vede do pekla. Ano, víra je pro mne pouze tou lékárničkou či jemným dosolením stravy. Vy, fanatici zaslepení se nikam nemůžet dostat, i kdybyste se snažili sebevíc protože o tom ta víra opravdu NENÍ.

Jirka (So, 27. 4. 2019 - 18:04)

Víra je ti jemným dosolením stravy?
"Pokolení nevěřící, jak dlouho vás mám ještě snášet? "
"Takovou víru jsem nikde v Izraeli nenašel."
"Ženo, jdi, tvá víra tě uzdravila."
_____
A jakými slovy Ježíše si chceš obhájit svou vlažnou víru ty?
_____
Stýve, ty tady nesolíš, ani nepepříš, ty tady doslova perlíš?....Ale bavíš! ;

Steve (So, 27. 4. 2019 - 18:04)

Ale no táák ... :-) nepřeháněj Jirko. Ano, víra dosoluje celkový život každého jedince ... to nevíš? Základ je klasický pozemský život od A-Z, víra jenom dosoluje daného jedince a dělá z něho lepšího člověka. (Teda měla by) Bohužel zjišt'uju že to má na některé věřící jedince spíše opačný efekt ... což nechápu tuplem. Jinak mne nevadí že jsem tu "pro zábavu" ... Ježíše Krista rovněž mnoho lidí vůbec nebralo vážně a měli ho za blázna. Ježíš bude soudit přeci dle SKUTKŮ.

Reklama

Přidat komentář