Reklama

tělocvik naboso

Fajtice (Ne, 9. 11. 2014 - 21:11)

Taky studuji vysku a pri......totální vemeno

Marta (Ne, 9. 11. 2014 - 16:11)

Taky studuji vysku a pri hodinach tv davam ponozky dolu a jsem bosa stejne jako v lete po venku pokud je horko.Mejte se hezky preji prijemny zbytek vikendu

mux (So, 8. 11. 2014 - 18:11)

Já jsem teda cvičit bosky...olízoval bych její nohy

hana (Ne, 28. 9. 2014 - 21:09)

Taktez chodim rada bez silonek a momentalne je krasne babi leto po ranu to trochu studi ale odpoledne mam lehke sako prez ruku proste babi leto jak ma byt.Pracuji jako urednice a silonky si docela rada sundam pokud je mam tedy pres zimu jinak je nenosim od jara do konce babiho leta a nevim co je tyma a nachlazeni.Mejte se hezky

Jarka (So, 30. 8. 2014 - 21:08)

Cau vsem chodila jsem a chodim od Jara do konce babiho leta na boso a muzi na mych nohach mohou oci nechat.Pracuji jako mzdova ucetni pro meho muze.Mejte se hezky

petry (So, 30. 8. 2014 - 21:08)

Jsem na policejní škole už...Cau Hozikj

Cau Honzi cet jsem ten tvuj clanek o devcatech a jednu kocenku mam doma rikam milacku a je to moje zivotni partnerka a naboso chodime oba jak po chladivem ranu tak i odpoledne.Ty devcata se na tebe sesypaly protoze zrejme nemely delsi dobu muzskeho ale za to ty nemuzes ze si nebyli schopne nejakeho najit.Mej se hezky cau

Tobias (So, 16. 8. 2014 - 11:08)

My ve škole cvičíme na žíněnkách nebo co to je a tam všichni cvičí naboso a nikdo nemá ani ponožky uplně všichni naboso.

Honza (Ne, 10. 8. 2014 - 21:08)

Jsem na policejní škole už dva roky a tam se mi stala taková věc jednoho týdne všichni kluci odjeli někam pryč s panem ředitelem ale já o tom nevěděl, protože jsem byl nemocný a zrovna jak kluci odjeli tak jsem přišel do školy. Samozřejmě na policejní škole je tělocvik častý tak mě nemohli nechat bez něj. Tak se domluvilo, že na TV půjdu s holkama. Došel jsem mezi ně samozřejmě oblečený uplně normálně jak chodím s klukama a teď jsem si všiml toho , že uplně všechny holky jsou bosé a já se ptám proč a oni odpoví , že cvičí naboso pořád a řekli mi abych se taky vyzul , jenže já nechtěl protože jsem se před nimi styděl asi jako před každým ,tak jsem jednu ze dvou hodin odcvičil normálně ale jak nadešla přestávka došel jsem do šatny a tam čekalo 8 holek z celkových 12 ty mě chytli a přivázali abych se nemohl hýbat a nejprve sundaly boty a já na ně řval že nechci nechci nechci ale oni mi i přes to vyzuli i ponožky a já byl úplně bos pak mě začali nehorázně lechtat na chodidlech což byla katastrofa jelikož je to moje nejzranitelnější místo na těle .Holky odešly nechaly mě tam svázaného :D a zebrali mi oboje boty i normálně venkovní i s ponožkami a začala druhá půlka hodiny a učitelka mě viděla v té šatně svázaného a naboso a tak se zasmála a nakonec řekla , že to byl její nápad a od té doby cvičím vždy a všude bos a dokonce jsem to doporučil po příjezdu i pár klukům , kterým se to taky líbí .Cvičit naboso určitě doporučuji je to super.

Greg (St, 26. 3. 2014 - 10:03)

Tedy od autorky, mám-li být přesný...

Greg (St, 26. 3. 2014 - 00:03)

To bych samozřejmě dokázal i bez namáhání. Ale chtěl jsem si to přečíst raději v originále od autora, kór když už nám to slíbil.

Strouhající mrk (Út, 25. 3. 2014 - 10:03)

Pro Strouhající mrkvičku:...Nechceš si ho třeba dopsat sám? Že by ses trochu namáhal...

Bosýnatelesnej (Út, 7. 5. 2013 - 12:05)

Ahoj!
Reagujem na príspevky chalanov, ktorí sa vyznali zo skúsenosti cvíčenia na TV naboso.
Pripomenulo mi to situáciu z 1. ročníka strednej školy. Išlo o úplne prvú hodinu TV.
Úbor som si na cvičenie nepriniesol, bol som zvyknutý sa vyzliecť do trenírok zo základnej školy, a tak som to spravil aj tu. Spolužiaci mali z toho ohromnú zábavu...
Väčšina z nich na seba "hodila" bermudy, či tepláky a obula si tenisky. LEN v tenkách a bosý som cvičil iba ja. Bol som na pochybách, či to mám zopakovať aj najbližšie, no nakoniec som sa rozhodol, že to spravím. Prekvapením pre mňa bolo, že som tak nebol len ja sám, ale i ďalší dvaja spolužiaci.
Zrejme prišli na to, že naľahko im je lepšie, a že si takto nemusia z domu nosiť úbor. Behom štúdia na strednej sa okruh naľahko cvičiacich spolužiakov rozširoval. Bolo viacero stabilných, ktorí tak cvičievali aj keď sa v telocvični nekúrilo, v trenírkach, alebo slipoch.

Greg (Ne, 5. 1. 2014 - 11:01)

Pro Strouhající mrkvičku: Čekám netrpělivě na pokračování. :-)

Běž si honit (Ne, 12. 12. 2010 - 18:12)

Pamatuji si především na...na footfetišistické stránky úchyle.

Gymnazistka (Ne, 12. 12. 2010 - 17:12)

Pamatuji si především na chvíli, kdy jsme při povinném cvičení naboso v prváku na gymplu při rozcvičce na značkách seděly na patách. Pozorovala jsem, jak mají spolužačky přede mnou i vedle mne už od podlahy špinavá chodidla. I sama jsem se podívala přes rameno na svá... Trochu jsem se styděla, už na gymnáziu a tak ušmourané nohy, ale zároveň mi to přišlo nějak roztomilé, jako bychom zase najednou všechny byly malými rozpustilými zlobivými holčičkami... a ten pocit mě celkem i dost vzrušoval. Má někdo podobné zážitky?

Pepa (Čt, 28. 10. 2010 - 00:10)

Ahoj děvčata neřešíte to špatně,ale můžete to řešit stejně jako moje žena chodí naboso celoročně,ale ta už je otužilejší jen mění obuv.Mějte se a přeji hodně zdraví a bosím nohám zvlášť.

Pepa (Čt, 28. 10. 2010 - 00:10)

Já chodím ve škole jen...Čau seš asi jak moje žena stejně jako ty celoročně naboso v létě v letních obuvi v zimě v zimní a navíc neví co je tonemoc asi u jeotužilá.Měj se a přeju hodně zdraví.

Pepa (St, 27. 10. 2010 - 23:10)

Já taky cvičím bosa,...Ahoj Martino nechci ti mluvit do toho v čem máš chodit,ale pokud ti vyhovuje chození naboso tak nepotřebuješ ani ty bílé a ani jiné ponožky stačili by jen letní pantofle a pochopitelně naboso.Vypadá to že jsi stejná jak moje žena proč ne když vám vyhovuje chození naboso tak choďte naboso.Moje žena pracuje v přetopeném obchodním centru,kde to horko nemůže vydržet tak chodí naboso.A venku pokud má kozačky tak celoročně bosá.Měj se přeji hodně draví a bílé ponožky sundej.

Pepa (St, 27. 10. 2010 - 22:10)

Ahoj. Nedávno jsem se s...Čau Iveto slyšel jsem že chození naboso je zdravé apokud tak chodíš tak hodně zdraví

Pavel (Út, 28. 9. 2010 - 13:09)

Teda Kamilko, s Tebou bych...A proto by nebylo vůbec špatné,aby lidstvo zase začalo chodit naboso a VŠICHNI a za chvíli by byl pokoj od podobných příspěvků,jako napsal Petr.
Petře,nic ve zlém.

Reklama

Přidat komentář