Reklama

těsné džíny

Čuma (Čt, 27. 4. 2006 - 21:04)

Těsné - to je ono, cítím se tak pohyblivě, utažené břicho, taky mne to rovná, nutí se vypnout, dobrý!!!Někdy to ale - šev tlačí a nebo se zapařím, blbý. To je fakt. Jinak - léto,zima, prostě furt ty džíny!

Jitka (Pá, 21. 4. 2006 - 17:04)

Taky uz jsem zjistila, ze bokovky i kdyz jsou tesne, tak netlaci a ani to nemusi byt takove ty uplne nizke, staci ty pod pupik, ze nejsou uplne do pasu, ale trosku pod, pak se v nich da v pohode pohybovat, i kdyz taky zalezi na meterialu, kdyby to byly ty uplne prkenky, tak by to asi nebylo vorechovy :o) Spis mivam nekdy problem, kdyz mam hodne uplnuty a pevny drizy, ze se mi zarezavaji do trisel a to je teda poradne neprijemny. No a chlapi v tesnych dzinach - kdyz maji pekny zadecek a taky kdyz to neprezenou, aby nevypadli jako ctyrprocentni mensina, tak je to taky sexy.

Michal (Pá, 21. 4. 2006 - 17:04)

No a co rikate na kluky v uplych dzinach!!! Treba ja si kupuji damské!!!

Janicka (St, 19. 4. 2006 - 23:04)

Na tesny dziny bacha! Jednou jsem si je natahla mokre pak uschly a byly na mne tak tesny ze jsem je ze sebe musela odstrihat nuzkama. Stahly se mi na postevacku ktery mam dost velky tak tesne, ze to bolelo a nemohla sem se dockat az se z te dzinove veznice dostanu.

Fany (St, 19. 4. 2006 - 23:04)

Těsné džíny jsou sexy!!!hlavně u žen,to miluji!!

krtek (Út, 13. 12. 2005 - 23:12)

omotej provaz kolem ptáka a utáhni... a hned ti bude líp.

jirka (So, 3. 12. 2005 - 18:12)

Já bych nošení těsných džín "zakázal",děsně mě to vzrušuje a ty mrchy to vědí a vůbec by mě nevadilo kdyby ženský chodily nahé ale v džínách probůh kdo to má vydržet!!!!!!

eva (Čt, 30. 6. 2005 - 16:06)

Mě těsné džíny nevadí,ale nesmí se zařezávat do zadku.Mám radši bez elastanu,protože elastické-pokud jsou víc upnuté,se vzadu na stehnech krabatí do záhybů,což se mi nelíbí.

Vicky (St, 29. 6. 2005 - 16:06)

no když má ženksá hezkou postavu proč ne ale já je mám radši volnější-není to zrovna nejpříjemnější!!! :-)

papu (Pá, 26. 11. 2004 - 18:11)

Já sem si koupil elastické džíny,které mám hodně uplé a sou v pohodě jeste lepsi nez klasické pánské,ale jsou trochu do zvonu

Vilda (Ne, 14. 11. 2004 - 06:11)

Také mě to zajímá já osobně pokud mám těsnější kalhoty tak cítím jak mě při pohybu dost omezují.tlačí pod koleny na stehnech a v bocích,Proto mě také zajímá proč to netlačí ženy které mají kalhoty obepnuté ?

Marie (St, 3. 11. 2004 - 14:11)

plně souhlasím s Janicou

janica (So, 30. 10. 2004 - 22:10)

samozřejmě,že nás tlačí-proto je vhodné zvolit správnou velikost a dole upravit-dobré jsou nízké bokovky-ale ta všechny ženy nemohou nosit

janica (So, 30. 10. 2004 - 22:10)

samozřejmě,že nás tlačí-proto je vhodné zvolit správnou velikost a dole upravit-dobré jsou nízké bokovky-ale ta všechny ženy nemohou nosit

Miky (So, 16. 10. 2004 - 15:10)

Elastické jeansy, jsou např. jeansy s Lycrou. Přítel je má od H.I.S a Mustang a nedá na ně dopustit. Vypadají jako klasické, ale jsou daleko příjemnější a podle jeho slov" dá se v nich pohodlně sedět". Tak hodně štěstí. Miky

Mariana (Pá, 1. 10. 2004 - 14:10)

To je jasný, že existují džíny s elastanem i pro chlapy. Ten můj o nich nejdřív nechtěl ani slyšet, ale teď si je nemůže vynachválit. Když se víc nabaští, tak ho nic neškrtí.:)

Marilin (Út, 28. 9. 2004 - 19:09)

Nesnáším na chlapovi uplejší kalhoty, připadá mi to strašný! Nejlepší jsou volnější!

michal (Út, 28. 9. 2004 - 05:09)

a prodávají se takové kalhoty i pro muže? Vždyť pro muže se všechno vyrábí z tak silného materiálu-už tředas od slippů přes tílka nebo i ponožky jsou zbytečně silké.A co potom svetry nebo saka-ty jsou dost nepříjemné a někdy škrtí.Závidím ženám modní lehkost do které se mohou oblékat.Michal

L. (Po, 27. 9. 2004 - 23:09)

Michale ja taky myslim dziny. Elasticky dziny, manzestraky nebo obycejne kalhoty ... Na prvni pohled vypadaji jako ty neelasticke, akorad, ze ty elasticke jsou z pruznejsiho materialu a pak netlaci.

michal (Po, 27. 9. 2004 - 21:09)

jo to chápu,elasťáky se naformují podle pstavy,ale mě spíše zajímají džíny nebo jiné kalhoty-těsnější.Jak jsem psal nahoře,mě tost těsnější dřou.Michal

Reklama

Přidat komentář