Reklama

stříkání semene

Verča (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Mockrát jsem to vyzkoušela sama abych měla jistotu. Když je tam výraznější ovoce, višně, rybíz, ostružiny, nebo trocha brandy, tak tam můžu zamíchat jeho plnou dávku a nic nepozná. A ještě si vezme druhý pohárek. Jsem při tom vzrušena úplně šíleně. Ale býváme na sedačce v obýváku, tak si tu svoji onanii musím nechat až na večer, v klidu v posteli.

Franc (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

Verčo tak to ti určitě bude chutnat nedělní káva když tam budeš mít jeho smetánku. Já asi dnes večer vylizu semeno manzelce s kundicky.

Verča (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Už se nemůžu dočkat malého šálečku kávy se smetánkou. Asi už v sobotu večer. Ještě miluju pohárky které dělám pudinkové, s ovocem, tvarohem a pod. a samozřejmě s trochou té smetánky. I synovi chutnají. To jsu vždycky úplně hotová a stačí málo, abych se udělala.

Franc (Pá, 20. 9. 2019 - 05:09)

Pavle psal si ze sestra je starší a teď píšeš že jí je 10.Asi kecáš.

Pavel (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Tak to bude asi tím, že tady někdo vopruzuje, aby mi to tady narušil. No tak už nic, ať si tady píše ten vopruz sám.

Pavel (Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

Mně bude koncem roku 13 a ségře 10.

Franc (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Pavle kolik je segre a tobě?

Franc (Čt, 19. 9. 2019 - 17:09)

Pavle určitě strikas hodně mrdky když ti ho ségra vyhoni.

Pavel (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Ještě lepší je to s její kamarádkou, ta to udělá i pusou.

Pavel (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Tak to bych s mámou nedal, dělá mi to starší sestra a nebo její kamarádka a to je lepší než sám. Sestra si to nechá nastříkat na prsa a potom si s tím hraje a tře se je a druhou rukou si to dělá dole.

Franc (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

Verčo máš opravdu to semeno má lepší chuť. Jaké kalhotky si mu dnes nechala na posteli?

Verča (Pá, 20. 9. 2019 - 08:09)

Včera a dnes jsem ve své posteli pod polštářem nechala noční kalhotky ale víceméně suché, jen s malým náznakem skvrny vepředu. Nemusí mít synátor pokaždé posvícení. Na sobotu mu však připravím něco extrovního. To nebudu od rána půlden doma a vím s jistotou, čím se se bude po většinu toho času zabývat. Hned to na svých kalhotkách poznám a už teď se těším, až si já vezmu zase něco jeho.

Franc (Čt, 19. 9. 2019 - 07:09)

Verčo škoda že ti nestrika semeno do skleničky lépe by sis jí mohla dávat třeba do kávy.Urcite by si to uvítala. Má syn řídké nebo husté semeno?

Verča (Čt, 19. 9. 2019 - 08:09)

Lépe by to do té kávy šlo dávat, ale takto je to i s mýma slinama. Nemíchám to, nechám na povrchu a je to paráda. Už od mala má husté semeno, bílé nebo mléčně bílé barvy. Synovi dávám hodně banánů, ananasu apod. a má to velkej vliv na vůni a chuť spermiček. Prostě je to něco úžasnýho.

Franc (St, 18. 9. 2019 - 11:09)

Verčo já také asi od 10ti let cichal mámy použité kalhotky. Asi od 13ti let jsem do nich strikal semeno. Jasně že máma na to přišla.

Franc (St, 18. 9. 2019 - 11:09)

Verčo a má syn hodně semene? Chutná ti?

Verča (Čt, 19. 9. 2019 - 04:09)

Nevím jestli hodně nebo málo. No, málo teda né, neboť když s tím začínal v těch deseti, tak ho měl míň. Teď, přesto že se vysemeňuje nejmíň 2 krát denně, tak jsou to slušný dávky. Ulítávám na tom. Hrozně ráda to mám v něčem. V nápoji i jinde.

Franc (Út, 17. 9. 2019 - 19:09)

Steve píši si s Verčou neplet se do toho.Jen jsem zvědavý.

Franc (Út, 17. 9. 2019 - 09:09)

Verčo a syn ti stříká semeno na jedno místo?Třes si ho po kundicce nebo ho jen sajes pusou?

Verča (St, 18. 9. 2019 - 09:09)

Syn to dělá jinou technikou, takže až je po, tak semeno utře většinou do trička. Takže je na jednom místě, což je paráda. Ještě nikdy jsem si ho nedávala na kundičku, když tak na vnitřní stehna v rozkroku. Většinou semeno dokonale vysaju. Ráda jej pak přendám z pusy do kalíšku a přidám třeba do kávy. Anebo i do něčeho jiného. Prostě chci si to užít.

Reklama

Přidat komentář