Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

Jednou mi před čůráním broskvičku zkoumal tak, že jí rozevřel ,až viděl moji samotnou čůrací dírku a začal mi ji líbat a ať čůrám. Měla jsem to akutní ,ale trochu jsem se styděla. Nešlo to ale udržet a začala jsem čůrat s tou rozevrenou broskvičkou přímo ven na jeho tvář a on dal na tu moji čůrací dírku svou pusu a celý můj velký proud vypil. A to jsem čůrala opravdu hodně vody. Všechnu vypil a vedle teklo jen maličko a celý mý čůrání bylo v něm. Měla jsem divný pocit, aby mu z toho nebylo špatně třeba, ale nic se nestalo a byl v pohodě. Musel toho vypít opravdu hodně, protože kdysi jsem čůrala do nočníku, když jsem potřebovala akutně a načůrala jsem ho přes půlku. Tak takový zážitky mám. Martin je ale i jinak super kluk. Máme společné zájmy a názory. Miško drž se a přeji ti lepšího kluka mež toho křiváka.

Markéta (Čt, 2. 5. 2019 - 06:05)

Zdravim tě taky já. Miško myslím,že jsi na toho hajzla ráda zapomnēla. Ja jsem s martinem ok a delame spolu I čůrací blbosti a už se nestydím. Nejradši mi přikryje broskvičku celou před čůráním lehce dlaní a řekne, čůrej a já to pustím a on má okamžitě pochcanou celou ruky ode mně a já celou prdelku a stehna,jak se ten můj čůrací proud rozstříkne.do stran. Jemu se to velmi líbí a pak mi do počůrané broskvičky pronikne a pokropí ji dovnitř,protože se hned udělá a je to bożky nádherný.

Klára (St, 1. 5. 2019 - 21:05)

Miško jsi ok? Myslela jsem na tebe skoro celý den.

Miška (St, 1. 5. 2019 - 23:05)

Pískni mi na č.284 016 117.Jsem v koncích.

Andre Babiš (Čt, 2. 5. 2019 - 14:05)

To číslo je do Bohnic do Ústavu pro choromyslné.

Pepa (St, 1. 5. 2019 - 19:05)

Kurnik kdejsi je viděl chcát??

Já viděl před měsícem na Těžební v poli jednu paní srát. A pěkně to z ní letělo do zadu. To musela bejt kupa jako od slona.

M (St, 1. 5. 2019 - 19:05)

Tak dnes sem viděl v Brně chcát obě holky a navíc na mě chcalo eště zezhora

M (St, 1. 5. 2019 - 11:05)

Počkej nějaká 150 kilová by se ti taky na čůrání líbila?
Ste eště všechny moc mladé a bohužel i najivní, ale to přejde.
Poslední příspěvek něco do sebe má.
Jinak taky ste si všimli, Vilík, Jakub, sou grázlové snad to není rozdvojená osobnost?

J (St, 1. 5. 2019 - 10:05)

Internet zkracuje vzdálenosti mezi lidmi, ale geograficky ne. Je možné že, že Jakub nebude takový grázl, ale jen je ještě finančně závislý na rodičích. A ty cesty přes půl republiky se promítly do rodinného rozpočtu a tak musel s pravdou ven. A rodiče mu takové sexuální výlety zatrhly a kontrolují ho důkladně. I když je dospělý. Miška by si měla najít čůracího kamaráda z okolí, aby se z toho dostala. Je to jednoduché hledání. Čůrání holek se líbí skoro všem klukům.

Znalec (St, 1. 5. 2019 - 09:05)

Jo to je zkopírované z vedlejší diskuze o plenkách. Někdo se asi hodně nudí a bohužel nemá svou fantazii aby přišel s něčím vlastním. Podobných chudáků je na doktorce celej zástup :)

Tony (St, 1. 5. 2019 - 11:05)

A kde mají být jinde takoví psychouši než tu na felčařce.

skákavec (St, 1. 5. 2019 - 09:05)

Nevydává se tu Yosbába za Kláru?

Klára (St, 1. 5. 2019 - 09:05)

Teď kdy sem v Bohnicích mi dávájí jen tak pro jistotu po celou dobu plenky ale můžu chodit na wc ale když se mi nechce pustím to do ní používám jednorázovky.A Libor ich čichá.

Miška (St, 1. 5. 2019 - 08:05)

Miška moc děkuje všem. Pozdravuji Markétku také.

Miška (St, 1. 5. 2019 - 08:05)

Miška moc děkuje všem. Pozdravuji Markétku také.

Klára (St, 1. 5. 2019 - 07:05)

Miško ahoj. Jsem ráda, že jsi lepší. Jakub si nezaslouží tvoje trápení. Jsem ráda i za to, že jsi chráněná. Já jsem dnes taky ráno byla probuzena na malou ale moje pipinka teda to z močáku dávala naopak hned prudce do záchodu a možná pár kapiček šlo ještě do kalhotek než jsem si dřepla a svlékla je ,ale to nevadí. Dned přijede Libor a tak ti zase písnu večer nebo zítra jak to vyjde. Taky jsem o tom mluvila s Markétkou a moc tě pozdravuje a slibuje,že ti také napíše. Kdybys měla jakýkoliv problém ,písni. Zatím pa.

Miška (St, 1. 5. 2019 - 06:05)

Ahoj. Ano už jsem vzhůru ikdyž se nejde do školy. Naštěstí jsem se vyspala a dnes je to lepší.Bylaa jsem ale dvakrát v noci čurat, protože mi mamka dala na noc velký hrnek čaje na uklidnění. To první čurání bylo v takovém útlumu, jen jsem se nasměrovala na WC a automaticky povolila baculku a dddruhý před chvílí a proto mně to asi vzbudilo, protože jsem byla plná a neklidná v posteli a tak jsem čurala hodně dlouho,ale jen mírně intenzivně. Asi byl močák po ránu líný a já taky a nechtělo se mi tlačit aby to teklo rychleji. Tak uvidím jak to bude přes den. Klárko když jsme dělali ty hezký věci tak jsem samozřejmě byla ochráněná. Maminka mi už dříve přes doktora zařídila dost drahou injekci, která je proti početí účinná 12 měsíců.Prý ,že už je mi 15 a kdyby se někdy něco stalo tak abych byla zodpovědná.

Observer (St, 1. 5. 2019 - 02:05)

Celé toto téma je ujeté, co jste si holky navařili, to si máte vyžrat. Jenom doufám, že ten Jakub není můj oblíbenec, který se tu už pomalu dva roky neukázal. V tom případě bych ho roztrhl jako hada. Ale nevěřím, že by to byl on. Jemu je dnes 22 let.

M (Út, 30. 4. 2019 - 22:04)

Nevim nejmenoval se náhodou Pavlík a né Kuba, takhle to od mýši chápu.
Nicméně ochrana pipinky co to je? Prášky dámy nestačí, ne pokavaď někoho znáte krátce a nemá-li čepicu, tak Bůh ochraňuj naši zem.
Za další, jak Klárko víš kdo je Vilík, Kdo je Jakub? Dokážeš odhalit mou totožnost?
Jak mohu vědět, že si opravdová Klárka? Občanku sotva dámy asi ukážete.
Nicméně bych byl rád, kdyby ste příště prosím začli používat to co je na krku, není to tam kvůli dešti do něj.
Neberte to osobně, ale jako radu od pětatřicátníka.

Klára (Út, 30. 4. 2019 - 22:04)

Jsi hodně citlivá a, tvé pocity e tělo jak na to reaguje je pochopitelné. Posílám ti povbuzující myšlenku a sílu. Asi bych na tom byla podobně. Hlavně se pokus vyspat v klidu a už nic nejez. Jsi hodně rozrusšená a bříșko by se mohlo znovu vzpouzet. A když ti bude z toho zle I dâl, tak klidně zůstaň doma do konce týdne. Doufám,že když jste potom dělali ty jiný hezky věci než čůrací, mela jsi pipinku ochráněnou antikoncepcí. Tak se v klidu vyspinkej a až to budeš cítit,tak se ozvi.

Reklama

Přidat komentář