Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 21:04)

Klárko nekomunikuje, jen napsal, že ho to velmi mrzí a že se ozve. Jsem smutná. Děkuji za podporu. Tys alespoň zažila leší den.

Klára (Po, 29. 4. 2019 - 06:04)

Miško vydrž, volala jsem s Markétou,ona ti taky napíše svůj pohled na situaci a popřemýšlím co dál. Písneme si.

Miška (Po, 29. 4. 2019 - 15:04)

Tak Jakud se už neozývá a na mé telefony nereaguje. Asi to zabalil. Jsem z toho úplně hotová. Chybí mi a jsem bezmocná.Dnes jsem čurala venku na místě, kde jsme jednou čurali spolu poprvé a bylo mi strašně smutno až jsem začala plakat. Chci se svěřit kamarádce co přijde odpoledne za chvíli. Uvidím jak to zvládnu.

Klára (Ne, 28. 4. 2019 - 20:04)

Miško myslím na tebe jak ti je a není to asi vůbec snadný. Máš od něj nové zprávy? Libor dnes odpoledne přijel a byli jsme chvilku venku, ale jen na zahradě ale nebylo moc teplo a tak jsem s ním nešla dál. Chtěl po mně čůrání, ale doma to nešlo, tam byla mamča a ségra a tak jsme to vykoumali, protože jsem po tom zánětu potřebovala brzy a chtělo se mi rychle víc, že jsme si došli do sklepa vedle garáže kde je nářadí na zahradu a tak a já se tam vyčůrala na zem a celá ta loužička stekla po betonu do rohu do praskliny a zmizela. Libor by chtěl víc ale spokojil se s tím ,že mi dal ruku na pipinku ale až tak, že mi prstem tlačil na dírku odkud jsem čůrala ale zase jen tak lehce, aby mi ji neucpal a to by bylo nepříjemné. Libor se na mně hodně tešil a bylo vidět, že je se mnou rád. Proto mně mrzí jak to dopadlo s Jakubem. Napiš co je nového až budeš mít chvilku. Děkuji a myslím na tebe. Klárka

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Já tě neznám. Je mi 20. Brnačka

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

A chtěla by ses seznámit a prožít romantické zážitky a vzrušení při čůrání? Pokud ano, přijedu. Jsem z Pardubic, není problém do Brna přijet.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Lindo chtěla by sis užít společně čůrání?
Je mi 25'roků,jsem volny.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 14:04)

Lindo chtěla by sis užít společně čůrání?
Je mi 25'roků,jsem volny.

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Venku když jsme šly z koupaliště. Za betonovou skruží u lesní cesty.

ikk. (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Lindo a to jste dělaly venku?

M (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Hem tka to je blbe, kolik že je Jakubovi nechce se mi to hledat kolem 20. Pokavaď nejsi pod zákonem tak by to neměl být problém i když to 18 to je stále mimozákon ale nad 15 to je resp. není už trestné.

Linda (Ne, 28. 4. 2019 - 13:04)

Takto jsem taky jednou čůrala venku se známou a najednou jsem zjistila, že půjde taky to druhý a nedalo se s tím nic dělat ,protože to bylo hodně tekutý a nedalo se tomu zabránit jak se to dralo ven ze zadku. Tak jsem to udělala všechno.najednou, jen jsme se tomu zasmály a šly pak dál.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 12:04)

Jakubův otec když zjistil,že on za mnou jezdí,tak mu už nepůjčí auto a to je konec. Tak je to špatny. Vlakem nebo busem sem od něj je to komplikovaný.
Taj jsem z toho hotová a dnes jen ležìm a bulím občas . Ach jo.

Znalec (Ne, 28. 4. 2019 - 09:04)

To jsem přesně čekal, kdy tu podobnej dotaz padne...

Klára (Ne, 28. 4. 2019 - 07:04)

Miško to ti nezávidím. Musíte spolu komunikovat a jestli je pro tebe Jakub víc než kamarád na společné zážitky a ty pro něj taky, pak si myslím, že bude schopen za tebe bojovat. Jsem zvědavá jak to dopadne. Jinak já jsem dnes v očekávání Libora po obědě a nevím jestli půjdeme alespoň na chvilku ven. Teplotu už nemám a pipinka už mne při čůrání nepálí ale chodím často a čůrám vždycky hodně najednou. Byla jsem v noci a šlo to samo hned ještě jsem si ani nesedla na záchod a teď ráno taky jsem chtěla moc a prostě hned to šlo samo ven a pipinka byla úplně našponovaná jak to šlo prudce najednou až jsem udělala široký proud až na zadeček a okolo pipinky ke stehnům a to už trochu bolelo tím tlakem. Jestli půjdu s Liborem ven tak se trochu bojím, protože po zánětu to já dlouho čůrání neudržím a pak bych musela čůrat někde hned a tak bychom se asi šli projít někam do přírody a tam bych to mohla udělat kdekoliv. Miško myslím na tebe a určitě mi dej vědět. Jsem z toho taky smutná.

Miška (Ne, 28. 4. 2019 - 06:04)

Jakub se nakonec ozval. Rodiče odhalili naše setkávání a zatrhli mu to. Je z toho špatný a já taky. Nemohu zatím víc napsat,protože je mi z toho špatně. Napíšu později. Holky,co mám dělat?

Znalec (So, 27. 4. 2019 - 22:04)

Cítím tu další napínavou zápletku ve vzduchu :)

Miš (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Holky děkuju moc za podporu. Jsem z toho hodně smutná až jsem plakala. Snad se to vysvětlí. Mám o něj strach.

Markéta (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Miško i já tě zdravím Z Roztok a ikdyž jsem se několik dní neozvala ,myslím na tebe a napíšu ti víc průběžně později. S Martinem je to pohoda a občas se vídáme a máme i čůrací ale hlavně osobní zážitky. Držím ti palce, aby se ti Jakub ozval. Měj se moc fajn a ozvu se.

Klára (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Miškon to mne mrzí,že Jakub za tebou nepřijel a že se neozval je divný. Počkej do zítra, kdyby se neozýval dál pak by to už znamenalo, že má problém a nebo že se už s tebou nechce stýkat,ale i tak by bylo férové to sdělit. Sama jsem zvědavá jestli se ti ozve. Já jsem dnešek skutečně proležela a občas pospávala a hodně jsem čůrala a piju ty bylinky a snad to do pondělka bude dobrý a půjdu do školy. Jsem unavená a bez nálady. Libor přijede zítra alespoň na chvíli a cítím to, že asi budeme doma. Uvidím. Tak ti pak písnu. myslím na tebe a nebuď smutná z Jakuba. Určitě se ozve.

Reklama

Přidat komentář