Reklama

Pás cudnosti

Olda (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

86 orgasmů za dva roky, to je cca 1 orgasmus za týden. To teda nemáš moc vášnivou manželku, takže i ty máš málo práce. Co jiní by za to dali.

Láďa (So, 6. 4. 2019 - 00:04)

Ona si to ráda přede mnou udělá sama a provokuje ale dráždění jazykem je skoro ob den

Olda (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

jo, dráždění jazykem jen tak bez orgasmu? Tak to má manželka také ráda a říká tomu relaxační lízání. Ovšem třeba takový relax u televize je práce i přes dvě hodiny, což je pro mě fuška. Pravda, někdy si na závěr přeje dát i jeden či dva orgasmy.

Jiří (Pá, 5. 4. 2019 - 10:04)

Ona je její sestra pěkně dominantní. Být to moje manželka, tak jsem v pásu napořád, milking jen vyjímečně a možná i cuckold. Dělal bych všechny domací práce a výprask by byl na denním pořádku.Ta by mě pěkně srovnala do latě.
Vedeš si Ĺáďo taky evidenci orgasmů svých, Manželky a dnů v pàsu ?
Www.zamcenydenik.cz

Jiří (Pá, 5. 4. 2019 - 10:04)

Ona je její sestra pěkně dominantní. Být to moje manželka, tak jsem v pásu napořád, milking jen vyjímečně a možná i cuckold. Dělal bych všechny domací práce a výprask by byl na denním pořádku.Ta by mě pěkně srovnala do latě.
Vedeš si Ĺáďo taky evidenci orgasmů svých, Manželky a dnů v pàsu ?
Www.zamcenydenik.cz

Roman (St, 3. 4. 2019 - 04:04)

ahoj ma mi da 1x za měsic jinak jak piše ty jazyk a hračky a pas na peru.....

Jiří (Pá, 29. 3. 2019 - 12:03)

Kde jsou všechny dominantní ženy, to už sem žádná na fórum nechodí?

Jiří (Čt, 28. 3. 2019 - 14:03)

Tak jsem teď zase v pásu od pondělí. Manželka se ráno krásné udělala a já zas nic. Navlékla mi na pás vibrační krouzek a projížděla si jim po klitorisu.
Když jsem ji požádal o sundání tak řekla že to nemá cenu a stejně bych hned vystříknul.
Holky, na jak dlouho zamykate svoje chlapy a děláte jim jen milking nebo je necháte sundat a vystříkat pod dohledem třeba kamarádky?

Láďa (So, 30. 3. 2019 - 13:03)

nejsem domina ale jsem na tom podobně jako ty a horší než sundat a udělat se před kamarádkou je nahý jen v pásu obsluhovat kamarádky.Důvod je ten že to dost stálo a je to vlastně šperk a ten se neschovává.

Roman (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

to je spravne take tak musim obsluhovat

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2019 - 09:03)

Tebe ty kamarádky znají nahého? Mě ano chodíme (chodili ) jsme společně do sauny a na nuda a to mi nevadilo ale s tím šperkem se necítím dobře hlavně když Dáša chce pokaždé potěžkat.

George39 (Út, 26. 3. 2019 - 12:03)

Tak už jsem zase zamčený v pásu.
Zhruba 2 měsíce jsem byl bez něj a už mi to chybělo. Každý den nebo obden jsem si to udělal ve sprše a na sex s manželkou už neměl chuť.
A taky proto, že příští týden přijedou manželce 2 sestry a jejich kamarádka( všem je kolem 20) a budou u nás pár měsíců bydlet. To bude peklo!!!
Všude samé voňavé použité podprsenky a tanga.
A manzelka řekla, že jestli něco bude, tak mi ho uřízne!!!
Doufám, že ji přesvědčím alespoň na skupinový oralek s jednou z nich.
I kdybych měl být svázaný s páskou přes oči a pak za to dostat 25 rákoskou!

x (Út, 26. 3. 2019 - 21:03)

Ha, ha

luci (So, 23. 3. 2019 - 22:03)

Jen si dej od pásu pauzu , nekoleduj si dlouhým zamčením o zdravotní potíže. Dělat se dá leccos , ale všeho moc škodí.

miloslav (So, 23. 3. 2019 - 18:03)

Strašně se mi ho nechce sundat, ale bojím se s ním v pondělí do práce.

Láďa (Pá, 29. 3. 2019 - 15:03)

Klidně běž moje první cesta do práce bylo trauma pocit že to každý musí vědět a vidět byl dost silný a po skoro dvou letech si připadám bez pásu nahý a chodím v práci i do společných sprch pokud tě to baví ser na všechny je to tvůj život a ten máš jen jeden.

Roman 75 (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

manželka koupila novy pas cudnosti od ted mi ho nasazuje pokažde když jedu někam sam ......asi prevence před zalety

Pavel (St, 6. 3. 2019 - 17:03)

Ještě by mě zajímal názor několika lidí. Přijde vám v pořádku, že si žena drží jednoho muže pod zámkem a s jinými si užívá? Zvláště pak v případě, že toho muže původně zamkla pro nevěru?

Ivan (Pá, 8. 3. 2019 - 13:03)

normální to není, ale dá se to pochopit, že to ta manželka činí v rámci své pomsty za nevěru. Je ovšem na tom muži, zda si to nechá líbit. Do toho mu nikdo nemůže mluvit. Pás cudnosti není něco, co někdo musí strpět, aniž by měl možnost se toho zbavit.

Bzzzz (St, 6. 3. 2019 - 20:03)

Chlap potřebuje svobodu ne být zavřený v klecí dej Babě přes drsku zavři ji do klece a vysulei před ní její kamarádku a když si sracka tak se zavři sám a cum vole..

Reklama

Přidat komentář