Reklama

V čem spíte?

stalevplence (St, 13. 5. 2020 - 13:05)

v pleně kalhotky a body nebo overal inko pijamo

stalevplen.- (Ne, 15. 11. 2020 - 04:11)

v pleně kalhotky a body nebo overal inko pijamo,

Aneta (Út, 12. 5. 2020 - 07:05)

Jen v tričku, sestra to samé a brácha buď nahý a nebo taky jen v tričku.

Eda (Út, 12. 5. 2020 - 00:05)

Jsem zvyklý spát nahý a vyspal bych se tak všude. Doma ale mám větší pohodlí v tom, že jsem si nainstaloval do postele el. vyhřívací deku. Na dvacet minut ji zapnu a než se umyji tak mám postel krásně vyhratou, což je potřeba hlavně v chladném období. Nesnáším pyžama, protože skrti v pase, vyhrnuji se nohavice a rukávy , zarezavaji se do zadku, tlačí při nočních a ranních erekcich, což mne budí . Takhle mám aspoň klidný, ničím nerušený spánek .

Mirek (Ne, 22. 3. 2020 - 15:03)

V létě spím v tangach doma jsou už si zvyklí a jednou jsem spal na návštěvě a docela jim to vadilo.

Pavla (Ne, 22. 3. 2020 - 14:03)

Manžel potřebovat pomoc na zahradě, a tak si pozval dva kolegy z práce. Večer se domluvili, že si dají sklenku vína a přespí u nás. Připravila jsem jim pokoj v podkroví včetně osusek a pyžam. Ráno jsem měla nachystanou snídani , oni ale ještě nepřišli dolů, napadlo mě snídani jim odnést do pokoje. Že slušnosti jsem zaklepala a po pozvání dále jsem vešla, malém mi snídaně vypadla z rukou , oni oba leželi na posteli úplně nazí, rychle jsem i bez omluvy vypadla. Je pravda, že v pokoji bylo horko, ale spali by jste na návštěvě bez oblečení?

Steve (Po, 23. 3. 2020 - 18:03)

NE, na návštěvě určitě né!

Štěpán (Ne, 22. 3. 2020 - 15:03)

Záleží jaká je to návštěva. Když přijede moje sestra a i přítelkyně sestra, tak v létě spí a chodí nahé. Z kamarádů jak kdo, holky všechny, kluci většina ano. Já málo kdy a přítelkyně běžně. Ono od 19 do 25 se na to moc nehrotí a aspoň mám na co koukat. Měla jsi to nechat být, a dělat jako kdyby byli oblečení, zase taková tragédie to snad nebyla.

Pavla (Po, 23. 3. 2020 - 23:03)

Tragedie to nebyla, ale překvapí ano. Jestli jdu do sauny, tak s tím počítám, že uvidím nahého chlapa, ale ve vlastním domě - návštěvu???

Miroslav (Po, 16. 3. 2020 - 17:03)

Je mě 39 let. Dřív jsem spaval nahatej
Už třináct let spím v plenkách kvůli pomočování.
Bohužel to jinak nejde.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Oba dva jsme s přítelkyní spávali nazí. Ted už spí nahá jen přítelkyně, já spím v plenkách, předepsal mi je doktor na urologii. Ale jinak nic mimo plenek nemám, takže spím taky v podstatě skoro nahý.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

My spíme nahati. I doma chodíme nahati. Je to příjemné, se třeba dívat na film nahati. Nahotu s přítelkyní zbožňujeme. Je to příjemný a přirozený.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

My s přítelem spíme nahati. Vždycky si připoutame nohy k sobě takže nemůžeme přes noc odejít ale až ráno až se oba vstaneme. Takže když potřebujeme třeba čůrat musíme se vyčůrat do postele (respektive když máme nohy připoutané pevné k sobě tak to musíme pustit na toho druhého) oba dva nás to vzrušuje.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

Tohle mi přijde divný.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Každý máme jiné potřeby.

Karolína (St, 11. 3. 2020 - 11:03)

Já spím nahá, když mám menstruaci tak spím v kalhotkách ale nikdy nespím v podprsence. Přítel původně spal v boxerkach ale jednou když spal tak jsem mu stáhla ty boxerky a ráno se probudil nahatý a od té doby spí taky nahatý protože se mu to zalíbilo.

pavel (St, 11. 3. 2020 - 00:03)

Já spím v posteli a v plence.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 00:03)

nedovedu si představit spát nahá , spím ve volném overalu , i právě kvůli větrání .
manžel dřív spával v boxerkách ale od té doby co jsem mu řekla že to není dobré a pak si to i vygooglil spí v pyžamu .snížili jsme teplotu na 18 a vracili nám za plyn , od té doby oba spíme v overalu a když nazí, zahříváme se přitulením k sobě .

Jana (Út, 10. 3. 2020 - 09:03)

Dříve jsme s přítelem spali normálně v pyžamu, pak jsme se ale doslechli že je zdravé spát nazí. Nejdřív jsme vyzkoušeli spát ve spodním prádle, přítel v trenkach a já v kalhotách ale bez podprsenky (protože prý není zdravé spát ve podprsence), takhle jsme to měli asi týden a pak jsme jednou šli spát úplně nazí bez spodního prádla. A od té doby spíme každý den nazí bez spodního prádla. Jak tu už říkalo spoustu lidí, je to zdravé, příjemné a uvolňující. Už bych nikdy nechtěla spát v oblečení.

ja (Út, 10. 3. 2020 - 10:03)

ani v kalhotkach neni zadrave spat musime vetrat-samo mimo menstruace

Reklama

Přidat komentář