Reklama

Hračky, které se zasunují dovnitř(!) penisu

Rob Zombie X. (Ne, 23. 4. 2017 - 09:04)

Práce pro urologa.Senilní...Hm... jenomže tohle používají spíš ti mladší, co se ještě nebojí experimentovat. A tak neodsuzuj něco, co neznáš, ty impotente...

hasič (So, 22. 4. 2017 - 18:04)

Něco si strkat do močové trubice je nebezpečné.

Splaskněte náfu (So, 22. 4. 2017 - 12:04)

Práce pro urologa.Senilní dědci co si strkají do močové trubice něco aby vydráždil svojí pohasínající sexualitu.

Budy (So, 22. 4. 2017 - 12:04)

Plne s tebou souhlasim,taky...Tak vidíš...

lubos (St, 19. 4. 2017 - 19:04)

No pěkný... Já jsem na...Plne s tebou souhlasim,taky jsem se odhodlal a dnes si zasunuji do curaka 20cm tycku a strasne prozivam velkou rozkos,nikdy bych tomu neveril ale je to tak,spousta chlapu nezna nic jineho jen tu skatuli a pritom se ochuzuji o daleko prijemnejsi pocit.

Martin Kochrda (Čt, 12. 7. 2018 - 15:07)

Když se tady bavíme o tyčkách, které se zasznují do penisu, tak se chci přiznat, že zasunuji zahradní hadici do své kloaky.

Tyčka (Čt, 12. 7. 2018 - 15:07)

Rad aby me nekdo do toho...By jsi chtěl trubičku do piňďourka ? Debílku

Rose (Čt, 6. 4. 2017 - 23:04)

https://xhamster.com/movies/2125704/redhat_rosebud_mistress_sounding.html

Pumpa a soundin (Čt, 23. 3. 2017 - 23:03)

https://xhamster.com/movies/3736436/cock_pump_and_sounding.html

Orgasm Control (Út, 14. 3. 2017 - 22:03)

https://xhamster.com/movies/6524695/orgasm_control_sounding.html

aschenbach (So, 26. 5. 2018 - 16:05)

Rad aby me nekdo do toho...Rád aby mě někdo ...
Nikdy bych si tuhle praktiku nenechal dělat od jiného člověka.Musí se provádět sterilně,pomalu a uvolňovat se,ne najednou ale s pauzami a bez bolesti.Pokud to provádí druhá osoba tak může způsobit třeba i poranění.
Mě to velice lákalo,pořídil jsem si výbavu pro tuhle praktiku ale mám "spoustu jiných hraček" které mi obohacují sexuální život.Samozřejmě že zase zatoužím po tom silném a hlubokém prožitku a připravím si elektrodu k zavedení ...

Martin (So, 26. 5. 2018 - 08:05)

Rad aby me nekdo do toho zasvětil,ja bych chtěl id zkušeneho borce si tyčinku od něho nechal zasouvat abych citil jake to je,musí to byt pro borce zase jina rozkoš,snad jednou bude podnik kde se to zacne provozovat.

petr (St, 1. 3. 2017 - 15:03)

Ty sračky jsou neskutečně...laka me tvuj napad, ale moc to nechapu, mohl b jsi to trochu priblizit prosim? jakou trubku a jak to delas?
kdybys mel zajem muzem se sejit
dik

aschenbach (Po, 16. 4. 2018 - 14:04)

Jakmile si vzpomenu na ten silný sexuální zážitek okamžitě cítím velice silné vzrušení a touhu to opět zopakovat.Nikdy v životě mě nenapadlo si "něco strkat do penisu".Dnes mě napadla myšlenka ze zvědavosti změřit si délku té silikonové elektrody.Docela mě to překvapilo i zarazilo kam až jsem si ji zavedl? Penis mám asi 16 cm takže 8 cm prošlo "dále..."
V močovém měchýři jsem asi nebyl protože při mohutné ejakulaci bylo vše jak má být a OK ...Je to moje první ale velice silná zkušenost.

Henry (So, 14. 4. 2018 - 19:04)

Velice rád experimentuji a...Tak vidíš....

aschenbach (So, 14. 4. 2018 - 14:04)

Omluva za překlep ve svém příspěvku: Bylo to NÁDHERNÉ !!!

aschenbach (Pá, 13. 4. 2018 - 19:04)

Velice rád experimentuji a již delší dobu pročítám články a příspěvky na tohle téma.Moc mě lákala představa a touha to vyzkoušet.Před pár dny jsem si pořídil silikonovou elektrodu (sondu)do močové trubice se smyčkou na penis.Měl jsem strach ze zdravotních rizik i bolesti.Poprvé to nebylo nic moc.Dnes jsem si udělal pohodičku,vyvařil zaváděnou elektrodu,uvolnil se a pořádně aplikoval i vně trubice dostatek gelu.Pomaličku s pauzami pronikal do močové trubice až tam zmizela celá.Užíval jsem si asi hodinu velice silné orgasmy které jsem nikdy v životě neprožil.Bylo to NÁGHERNÉ !!!

Adam (Út, 10. 4. 2018 - 10:04)

Ahoj, zde prikladam clanek hlavne o bezpecnostnich zasadach a riziku nespravneho pouziti.. Urcite zacinejte s kratkym a tenkym dilatatorem, abyste si neuskodili, protoze penis by vetsi nastroj vytlacoval ven. Musi si privyknout.. Podrobne sepsano zde -- https://www.erekce.cz/dilatator/

Neznámy (Po, 9. 4. 2018 - 23:04)

A nějaký kontakt na tebe? :)Napíš kontakt tiež by som bol rád keby si sa so mnou pohrala.

kkikoo (Ne, 8. 4. 2018 - 02:04)

Ak náhodou tak nick kkikoo pokec

Reklama

Přidat komentář