Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Její fotku zatim nemam.Někdo i říkal že tam byla jen na záskok místo jiný uklízečky že tahle kráska dělá jinak na jinym oddělení:-( Viděla sem jí jen dva dny.Jeden den byl takhle s úsměvama a pozorností od ní a včera mi viděla s Deniskem a někdo jí řekl že patříme k sobě a už se pak neusmívala a byla nějaká skleslá.Dneska když sem s ní chtěla mluvit už tam nebyla.O téhle holce bych opravdu dokázala říct nádherná holka.Jí bych klidně i chtěla vidět v prádle ale kdyby to bylo jen pro mě a ne pro chlapy.Myslela sem si že se mi Radečka líbí ale tahle ta je dělo že prostě strčila do kapsy ostatní holky o kterých můžu říct že jsou hezký.Je to kráska.Je to moc těžký pro mě tohle zažívat a cítit a nejde to ovládat.Samotný je mi trapně před chlapem že tohle je už moc co ve mě vyvolává ale nemůžu si pomoct.Doma to s Deniskem funguje ale tohle je moje tajemství který tady víte jen vy a nikdo to kolem mě neví.Tak se Radečko nezlob ale teď bych ti byla k ničemu.Jo a má nějaký měděný vlasy a modrý oči.

Miluno (St, 17. 4. 2019 - 22:04)

to bude průser co, až se to Denis domákne .....nebo to zde už čte?

Anonym (St, 17. 4. 2019 - 18:04)

Radko, vše je ve starých kolejích, Milča se zamilovává každý půlrok,asi ji moc neznáš

To (St, 17. 4. 2019 - 19:04)

uber.To není půlrok, To je s bídou ctvrtrok. Zhruba od vanoc je to uz treti obět.:-D

Miluna (St, 17. 4. 2019 - 13:04)

je prostě charakter. :-D Ona nikdy za nic nemůže.

. (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

Milunka je ovládaná:D

nene (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

Milunka ovládá. Když je někdo moc submisivní, tak už ji neláká. Potřebuje někoho, kdo je záhadnej, moc neškemrá a není z Miluny paf. Takovej v ní probouzí chtíč a je celá natěšená. Radka je moc vděčná a to ji nebaví :)

diskutující (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

No dobrej odhad,asi na tom bude hodně co píšeš.Ale zajímá mi jak je možný že jí dokáže takhle zaujmout i ženská?

Miluna (St, 17. 4. 2019 - 13:04)

Moc promiň Raduško ale nevim co dělat.Já sem se hodně zakoukala ještě do jiný holky a sem z ní nějak mimo.Je to ukrajinka a podobá se dost jinej ukrajince kterou sem milovala na podzim ale tu sem znala jen přes internet ale tuhle novou znam osobně a je tak krásná že sem z ní mimo.Je mi to blbý ti to psát a je mi i blbý takhle mít víc holek ale nechci ti ublížit.Lepší teď když mi necháš.Stačí že musim doma to tajit a nějak mi je z toho divně ale nemůžu za to.

Radka (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

Co,tak kvůli tomu jsi nepsala? Takže ty jsi se zakoukala do ukrajinky a co teda já? Tebe nějak berou ty lidi z východu?Ty jsi jediný můj bod,kterej mi dává náladu a nějaký smysl od všedních dnů a na co se těšit.Mně jiná nezajímá než ty a pro mě jsi krásná jen ty.Já chci s tebou pokračovat.Já ti to odpustím hlavně o tebe nechci přijít.Co je to zač ta ženská?

Miluna (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

Ty ukrajinky jsou nějak krásný no,nějak přitažlivý pro mě,hlavně blondynky a zrzky.Sama nevim čim to je.S češkama to takhle nemam.Ona je mladá.Je jí něco málo přes 20 a potkala sem jí v práci,uklízí tam.Ještě zas tak moc dobře nemluví ale našla si mě sama a oslovila mi sama a měla nějakej zájem o mě že se pořád na mě hodně usmívala a pohledy jsme měli mezi sebou od prvního okamžiku co jsme se viděly.I mi zvala k ní a nejdřív si myslela že sem taky ukrajinka.Ale zjistila že patřim k Denisovi a druhý den ke mě ochladla a už pak byla odtažitější a mě to mrzí.Potřebuju s ní mluvit ale dneska sem jí neviděla.Ale mam jí plnou hlavu.Nemůžu zapomenout na ty oči,úsměv.Co my dvě teď nevim.Je mi to před tebou blbý.Ale nehodí se to být stebou a myslet na jinou,to už je trochu moc.

Radka (St, 17. 4. 2019 - 17:04)

A taková jsi přesně ty pro mě.Krásná a jedinečná a nechci o tebe přijít.Tak ta holka je asi blond nebo zrzka co? Jsem teď z toho moc smutná že tě takhle zasáhla,když máš mě.Ale chápu já nejsem ničím zajímavá.Ale miluju tě,to prestě tak mám a nestydím se za to.Budu na tebe čekat až tě to přejde.Určitě ti nemůžu snad být úplně ukradená po tom co jsme prožily.

a (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

fotku máš, Miluno, ať ti ji můžeme posoudit

tak (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

v práci? Jestli jo, myslíš, že se to před Denisem utají?

Radka (St, 17. 4. 2019 - 10:04)

Já koukám že si tam v noci dala fotku ale mě nic nenapsala.Milčo děje se něco? Nemáš chuť psát? Nebo co je?

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 10:04)

No teda, ale ona je pěkná když nemá silně podmalovaný oči. To se Alešovi divim že to s ní nedá dohromady. Líbila by se mi víc než cikánky.

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 09:04)

Jakej má teď Miluna fb?

visitor (St, 17. 4. 2019 - 09:04)

pár stránek zpátky to najdeš

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 10:04)

Akorát jsem hledal a našel..Miluna Milunka

Radka (Út, 16. 4. 2019 - 10:04)

Aleši já jsem myslela že to Milča bude zvládat jako já mít dva lidi.Ale teď jsi mě vystrašil s tím jestli neochladla i ke mně? Jak jsem jí tu včera večer napsala tak mi ještě nenapsala,ani na fb.Ahoj Lalluš tak tě aspoň vidím tady a souhlasím s těma oknama že je to dlouhodobější výsledek.Mě strašně nebaví mýt nádobí.To je pořád dokola.Pořád něco roztahaný.

Reklama

Přidat komentář