Reklama

děti a pláštěnky

Návštěvník (Po, 8. 9. 2008 - 13:09)

Tak to je úspěch docela a jdiť to není zas tak špatné jít v pláštěnce nevím co Ty lidi nadělaj

jana (Po, 8. 9. 2008 - 10:09)

tak se musím dneska pochlubit až se mi tomu nechce ani věřit,ale je to tak.tak dneska mě kluk opravdu velice překvapil.jak bylo tedkom pěkně,tak večer se trochu rozpršelo a vypadalo to,že bude aji dnes pršet a tak,včera večer,když jsme se o tom bavili,že bude asi pršet,tak si ji sám tu pláštěnku nachystal a ráno když viděl,že prší,tak si ji sám bez toho abych mu musela pomáhat,tak si ji sám vzal a neříkal už na to ani slovo.jediná vada na této události byla ta,že mi neřekl,že se v noci počůral.zjistila jsem to,až jsem šla do jeho pokoje s čistýma věcma a cítila jsem nějaký zápach.tak jsem odkryla peřinu a bylo mi to hned jasné.navíc jsem nemohla najít ani jeho pyžamo,až jsem ho našla schované ve skříni.až přijde ze školy,tak si sním budu muset promluvit.

Návštěvník (Pá, 5. 9. 2008 - 14:09)

A nechceš jít Jano třeba příkladem a chodit taky když prší v pláštěnce?

Návštěvník (St, 3. 9. 2008 - 13:09)

Mě to příjde normální že lidé nosí pláštěnky a celkem se mi to i líbí. A přece jenom je jí lepší mít než aby moknůl

Návštěvník (Pá, 29. 8. 2008 - 19:08)

Podobný problém může být i psychologického rázu. To jistě víš. Doporučila bych navštívit dětského psychologa-může Ti dobře poradit... Možná by bylo dobré chlapci více naslouchat. Víš vůbec, proč tu pláštěnku nechce? Já osobně je nesnáším, protože mi strašně smrdí plastem až se mi žaludek obrací... A taky se v nich člověk strašně potí, zvlášť při letních deštích.

jana (Pá, 29. 8. 2008 - 16:08)

tak jsem se zase po delší době dívala na tuto diskuzi a jsem ráda,že se tady někdo zapojil.já jsem jenom chtěla tady ted říct,že jsme byli ted na dovolené a i když nám počasí sem tam moc nevyšlo,tak tu pláštěnku měl a jak tady ted někdo v tom posledním příspěvku napsal,že by si jí sám nevzal jenom když ho někdo oblíknul,tak přesně to bylo jako u nás.kluk taky sám by si ji nevzal a tak jsem ho musela oblíknout,ale přežil to.jinak to počůrávání zatím trvá,ale snad i to přejde.

Návštěvník (Út, 26. 8. 2008 - 19:08)

Jani neboj. Mam-li soudit podle sebe,tak si myslim,ze chlapec prijde plastence na chut pozdeji. Ja jako dite jsem taky v plastence chodil jen kdyz mne do ni nekdo oblekl,sam bych si ji nevzal,zato ted, o 40 let pozdeji je to muj nejoblibenejsi odev a mam jich nekolik.

Návštěvník (Po, 18. 8. 2008 - 14:08)

Mě se to teda osobně líbí když někdo nosí pláštěnku. Dal bych to jako povinnost

Návštěvník (St, 9. 7. 2008 - 14:07)

Co jsi myslíte o nošení pláštěnek

Návštěvník (Po, 26. 5. 2008 - 15:05)

me je 40 let a plastenku nosim i do postele za ucelem sexu i ja i moje zena preferujeme sex v plastence do deste

venda (So, 17. 5. 2008 - 19:05)

tak proč to tady pořád meleš?tak mu ji navlíkni a basta!pokud máš k tomu na to takový pohled.

Návštěvník (So, 17. 5. 2008 - 19:05)

Nevidím žádný problém proč by nemohl nosit pláštěnku. Přece jenom jsou lidi co jí nosí a nestydí se za to. Tak nechápu proč by jí nemohl nosit i on

venda (So, 17. 5. 2008 - 14:05)

no jo pokud je to na tábor nemam namitek,ale pokud je to do skoly?tak abych si na sebe navlikala plastenku,no damy? tak mu kupte bundu jak psala majka,nejakou nepromokavou?syna zbytecne budete strapnovat a sebe dvojnasob!

katka (So, 17. 5. 2008 - 12:05)

mě zase máma kvůli častým nemocem nutila svetry a trička s límečkem. Dneska bych takový triko na sebe nevzala, fakt se mi zošklivily. Oblékání je věčnej problém u větších dětí, rodiče je do něčeho nutí s dobrou vůlí, ale měl by tam být nějaký kompromis. Asi se za tu pláštěnku stydí, tak to neřeště a kupte mu bundu, vždyť nemusí být značková za tisíce, stačí za pár stovek, to snad na to máte.

majka (Pá, 16. 5. 2008 - 21:05)

našemu mladému jsem koupila nepromokavou,takovou hrubší šusťákovou bundu do pulky stehen,cítí se v ní fajn,sám si vybral barvu a oba jsme spokojení

Návštěvník (Pá, 16. 5. 2008 - 21:05)

Myslím si že je to dobrý nápad jít příkladem a vzít si na sebe taky pláštěnku. Myslím si že to pomůže. Ale i tak nechápu že jí nechce nosit. Je lepší být v suchu než mokrý a když se jede na nějaký tábor tak tam je to povinná výbava mít sebou pláštěnku

Návštěvník (Čt, 24. 4. 2008 - 20:04)

Jano, co jit sama prikladem ? Napr. kdyz bude prset tak si sama oblekni plastenku a pod zaminkou nakupu ho muzes vyprovodit.

jana (St, 2. 4. 2008 - 14:04)

no nevím jestli je nikdo nenosí,ale byli jsme nedávno ve městě a tam zrovna jsme potkali spolužáka jeho a tan měl zrovna atky pláštěnku,tak nevím co na tom je,vždytt když jedou někam se třídou tak ji taky musí mět,nebo taky je to i v poviné výbavě na tábor,sice na žádném ještě nikde nbyl,ale co vím tak tak tam je musí mít.jinak co se toho ještě týká,tak já jsem ji taky musela nosit a nestyděla jsem se za to,jinak bundu má taky pěknou která se mu moc líbí,ale nemá zase kapuci,on má kapuci,ale na mikině a jenom v mikině ho pustit někam ted,to snad né.no jinak jsem mu tu pláštěnku musela vnutit,protože deštník si polámal a pořád někde ho nechává,taky prroto,protože má ty problémy s čůráním,tak proto.jinak boty má taky teplé,dokonce s kožíškem.

Návštěvník (St, 2. 4. 2008 - 12:04)

Jano, možná je za tím to, že "kluci ve třídě pláštěnku nenosí, je to trapný a pro malý děti". Prostě se třeba stydí, začíná být možná ve věku, kdy už mu není jedno, co má na sobě a co si o tom kdo myslí a zdá se mu to trapný a není to vůbec cool.Pokud jsi mu pláštěnku vnutila, tak je možné, že ji za nejbližším rohem svlékne. Řešila bych to opravdu tou bundou, tu si svléct nemůže, byla by mu zima a pokud mu vybereš takovou, aby se mu líbila tak ani chtít nebude. Pláštěnku si svléct může, když má pod ní bundu.A co se zimy, deště a problémů s močovým měchýřem týče, tak bych se zaměřila spíš na boty.

jana (St, 2. 4. 2008 - 12:04)

no dneska prší jak z konve a bohužel si i dnes musel vzít at chtěl nebo né,ale to víte kolik bylo řečí kolem toho,tak to si nedovedete představit a málem jsem mu i vlepila,ale nakonec jsem to zvládla a pak jsem mu pomohla aby si ji oblékl,jinak to počůrávání zatím trvá dodnes.

Reklama

Přidat komentář