Reklama

Výprask vařečkou

Lenka (Po, 6. 5. 2019 - 14:05)

otázkou je, co je brutalita a co ne. Já nevím, mně když bylo cca 9-16 let, tak mě mamka dávala na prdel dost často a většinou opravdu do rudo modra. Tedy vařechou, ramínkem , lepačkou do jelit

Marek (Po, 6. 5. 2019 - 16:05)

Co je brutalita zalezi na veku a fyzickym stavu trestanyho. Kdyz atleticky jednadvacetilety dostane 25 tvrdych ran remenem na holy zadek, je to prisny trest. Byla by to ale brutalita, kdyby tak nekdo trestal mladsi kluky, nebo holky jakyhokoliv veku.

Trojkař (Po, 6. 5. 2019 - 15:05)

Tak tohle určitě brutální je. A v 16 letech? Taky za pozdní příchody např. z plesů?

Lenka (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

jej za všechno a proč zrovna z plesů???

Trojkař (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Tak to mě mrzí. To ono u holek tak bývávalo.

LEnka (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Mě to nemrzí. Sice jsem to nesnášela a prdel mě bolela fakt hodně, ale alespoň jsem nebyla rozmazlenej fracek

Trojkař (Út, 7. 5. 2019 - 15:05)

No ale na holou? To mi přijde u děvčat moc. Když za mých mladých let holka za něco dostala, tak vždycky tak jak byla. Aspoň se to říkalo.

Lenka (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

já nevím, já to měla prostě na holou

Martina (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

moje mamina tvrdila, že nechce trestat moje kalhoty, ale moji prdel :-) takže na holou vždy!!!

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2019 - 19:05)

To je správné

Monika (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Docela se bavim...mrskat pres kalhoty? Úplná blbost...

MArtina (Pá, 10. 5. 2019 - 07:05)

jo jo, i mamka to vždy říkala, že přes kalhoty to není ten správný výprask. Párkrát jsem přes kalhoty dostala od babičky a musím říct, že to bolelo mnohem míň.

Trojkař (Pá, 10. 5. 2019 - 11:05)

Tohle si nedovedu představit. Sousedi u nás na vesnici občas nařezali dceři za barákem. I v zimě. To by chudák jako bonus ještě nastydla.

Návštěvník (Pá, 10. 5. 2019 - 12:05)

V zimě to mohli řešit doma....

MArtina (Pá, 10. 5. 2019 - 12:05)

co si nedovedeš představit? jo a v zimě, přijít domů se zmrzlým zadkem a dostat po něm prutem..to je něco.... děs!!!!

Trojkař (Po, 13. 5. 2019 - 10:05)

Podrobnosti si už nepamatuju. Ale na holou asi nedostala, to by neopomněli nám tenkrát připomenout pro zvýšení výchovnýho efektu. Někdy v zimě ,asi rok 1995. To tenkrát byly ještě poctivý zimy. Tak asi bunda, kalhoty....Ale pamatuju si na podobnou příhodu, když jsme jednou dostávali pololetní vysvědčení.

Návštěvník (Pá, 10. 5. 2019 - 12:05)

Po takových 50 ranách prutem ale ta prdel už není zmrzlá ale pořádně prokrvená primo horká...

Martina (Pá, 10. 5. 2019 - 13:05)

ježiši ty seš debil....samožřejmě, že jsem dostala doma. Ale když se v zimě venku celé odpoledne, tak máš zadek zmrzlej...

R (Pá, 10. 5. 2019 - 18:05)

Nejhorší je dostat na zmrzlej, mokrej a holej zadek.Jednou jsme po vyučování blbli s klukama ve sněhu a nějak se to protáhlo.Přišel sem domů asi o dvě hodiny pozdě byl to docela prušvih protože to bylo podruhý za sebou a máma potřebovala se mnou někam jít.Máma už čekala v kuchyni s vařečkou a hned to začlo.Několikrát zopakovala to známé kde si byl, co sem ti včera říkala, co si mysliš a proč si mokrej.Moje odpověd že sem zapoměl ji neuspokojila a ještě ji dalo práci stáhnout mi dolů rifle.Rozepnout šli dobře ale jak byli mokrý tak nešli přes zadek a stehna doslova mi je servala ke kotníkům i se slipama.Hned sem chytil dvě vařečkou zaječel a sednul si na zadek.Strašně to štípalo vařečkou na holý zadek sem dostával často ale tohle byl extrém.Brečel sem a nechtěl vstát to mámu ještě víc rozčílilo chytla mě za nohy nadzvedla je a já se ocitl v poloze na zádech s nohama za hlavou.Jednou rukou mi držela nohy a druhou rukou mě řezala vařečkou to byl tanec nevím kolik jich bylo ale určitě víc než jak se říká pětadvacet na holou.Jednu ránu sem dostal i přes kuličky ale to mě spíš jenom škrtla.Když to skončilo tak sem si jednou rukou utíral nudle druhou hladil zadek a mámě slíbil uplně všechno.Nebyl to samozřejmě poslední výprask ale už ne v téhle podobě.

Návštěvník (Pá, 10. 5. 2019 - 21:05)

Je fakt ze nejhorší je asi dostat na mokrou zmrzlou prdel

Reklama

Přidat komentář