Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 21:04)

Najmi si překladatelku, aby ti bylo rozumět.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Přesně tak arabové a židé jsou semité ,kteří se sice mezi sebou perou,ale jsou nejbližší příbuzní co do historie a původu.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Chceš snad naznačit, že za krizi ve Francii mohou semité tedy negoyové, lidé stranící se být označování nevyvoleného původu ve stejné skupině se všemi obyčejnými občany?!

16.4. (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Pavle mě to těžší.Dělám to ráda.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

A nejsou schopní si ani opravit střechu katedrály a zajistit požární ochranu, která funguje.

16.4. (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Očekávám,že se pod tu peřinu koukneš.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

A vo tom to je. Bílý muž zdevastovaným svým životním stylem je postupně válcován sexuálně výkonými přistěhovalci co ženu hezky osouloží a zařadí do svého společensky-náboženského rodinného řádu jak koně do stáje.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Francie dala ženám volnost a takhle to dopadlo, nesouloží, nemají děťi a dělají společensky regulativní a výchovné funkce ve státě, které každého chudáka zachyťí a vrátí do života a k plozeňí jeho podobně závislých potomků a skupina přistěhovalců na vše kašle, droguje, krade, a má děti.

Jedovatej (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Rakato, zdvořilej dotaz: kolik z těch dnešních příspěvků, vobvykle nepodepsanejch, voznačenejch jako Návštěvník (anonym), je ve skutečnosti tvejch? Podle mýho drtivá většina...

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Ani jeden, čestné pionýrské. Vše píše schizofrenní sexuálně nadržený Návštěvník (anebo ty, Jedovatej, to ještě nevím, je to tvůj styk míchat kartami). ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nicméně - vadí to někomu? Ať si Návštěvník klidně přidá i třetí osobnost, bude více srandy.

Jedovatej (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Dobrá tedy, nechám to bejt... v každým případě jako Rakato píšeš zajímavý příspěvky,vo kterejch se dá přemejšlet a na který se dá vodpovídat... To, co bejvá podepsaný sdfg, nebo nepodepsaný, jsou vobvykle ubohý sračky, bez smysluplný myšlenky. --- "(anebo ty, Jedovatej, to ještě nevím, je to tvůj styk míchat kartami)." U mejch jedovatejch příspěvků bejvá zásadně nick Jedovatej, pokud text vodpálím zbrkle bez něj, švihem doplním vopravu... proč a na co jiný nicky?

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

A za všechno jak známo může malé nebo žádné pití piva a to čuramedáňi mají zakázané a místo toho przní naše bílé dívky.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

A kdo je má prznit a vykrýt to, že jsi impotent, to si to maj doma hoňit pod peřinou, kvůli tomu, že ti nestojí.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Ty už ten sex potřebuješ jak koza drbání člověče, s tebe to stříká ušima, to není dobré pro tvou psychiku, skončíš s chlupatým zarostlým čuramedánem zakrnělým jak piha.

Je to tím, že (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Ve Francii je pomalu víc Čuramedánů než Francouzů.

RE:F.Schlée (Út, 16. 4. 2019 - 17:04)

Připadá vám, že se Evropa zbavila starých dobrých pravidel?

* Ano. Já mám rád Paříž, kvůli kavárnám, jídlu a atmosféře. A od 90. let jsem tam vždycky rád jezdil. Šel jsem na Champs-Élysées, dával si malé ristretto a nasával atmosféru. Lidé byli voňaví a usmívající se. Když jsem loni přijel do Paříže, nebylo si na Champs-Élysées kde sednout, protože zde byla spousta špíny, divní neupravení muži a samé ženy s hidžábem na hlavě. Chyběla veselost a působilo to na mne velmi nepříjemně.

* Vidíte v rozšiřování islámu do Evropy nebezpečí?

Já v tom vidím obrovské a podceňované nebezpečí. Islám má silné expanzivní tendence, které jsou zničující pro ostatní civilizace. I když je paní ombudsmanka Šabatová názoru, že dívky v Česku mohou chodit v hidžábu, čímž se zapojila do řad islamistů, já cítím existenční nebezpečí. Tady to dělají chytře, oni Evropu obklíčili dělohami svých žen... Tím vítězí. Ve Francii už je sedm milionů islamistů. A když si uděláte demografickou křivku tohoto vývoje, tak za 40 let jich bude v Evropě více než 51 %. A podle pravidel demokracie, kdo nám pak bude v Evropské unii vládnout?

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Jako kdyby ses právě probudil s tím, jak cítíš nebezpečí. Evropa to už má spočítané tak dvacet let, kdy do Německa nalezli Turci, do Francie Alžířané a do Británie Pákistánci. Všude ghetta, Marseille už padla, šaria už v ghettech platí... Je jen otázkou, kdy a ve které zemi muslimové demokraticky převezmou vládu podle vzoru Hitlera a Gottwalda. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Muslimové to nedělají chytře ani hloupě - prostě když měli tu možnost, tak přišli kvůli sociálním dávkám. A divíš se jim? Trochu se to snaží organizovat ze Saudské Arábii vysíláním štvavých imámů do Evropy, a radikalizací. Nicméně oni se zradikalizují i bez vymývání mozků v mešitě, protože s deficitem vzdělání a sociální kultury budou jen spodina (tedy většina z nich), a denně budou čumět na ulici na blahobytné Evropany. Můj tip - první padne Francie. Poděkujme za to všem vítačům a korektnostním přiblblíkům, kteří plují na iracionální vlně své nesmyslné ideologie.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Proroctví Nostradama se naplňuje, Evropa zažila reconquistu, ale časy se obrací.Skončíme jako otroci, ženy na nejnižší místo v mnohoženství a muži budou dělat picaboys a běhat v amazonu a zavážet všem ostatním skupinám obyvatel nábožensky negoyského původu.

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 21:04)

Bojíš se, že budeš dělat slouhu? Nastavme druhou líc, potřebujeme pořádnou přes držku, když jsme nabídli Asii a Africe Evropu. Já budu roznášet vodu po ulici, ale zrádcům Evropy napít nedám.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

To je zajímavý srovnání vývoje Francie za dobu zhruba od našeho polistopadového vývoje. Také mám podobnou zkušenost s Francíí devadesátých let. Příjemní usměvaví, štíhlí lidé atd..., kde se sakra stala chyba?!Nějací zlý duchové patrně francii ovládli.
Nemůže za to nakonec cikán Lájoš, zlý cikán Lájoš, zloděj a vrah demokracie?!

Reklama

Přidat komentář