Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ikk. (Čt, 18. 4. 2019 - 13:04)

Klukūm se líbí dívat se na čůrající holku a některé holky se zase rádi dívají na kluky při čůrání. Je to opravdu vzrušující a lákavé a kluk pak často má hezké myšlenky.

Dita (Čt, 18. 4. 2019 - 13:04)

Já takhle venku často nečurám, ale včera jsem byla asi nastydlá a chtělo se mi tolik , že bych to domů nestihla.

Dita (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

Pozoroval mne kluk jak čurám včera u keře a nebylo mu to vůbec blbý. Dala jsem nohy víc k sobě a pipinu skoro až do trávy aby nic moc neviděl a vyčurala se dál celá.

Ikk. (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

A kde se to stalo? A kolik ti je roků?

Franta (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

Dito, to máš těžké, jestli to tomu klukovi nebylo blbé. Ono je otázka, co převáží. Jestli slušné vychování, tzn, že ten kluk hned odejde, nebo vzrušení. No a u toho kluka asi převládlo to vzrušení. Je to také přirozené. Třeba ještě nikdy neměl žádnou holku nebo dokonce neviděl žádnou nahou holku neviděl. Ale vsadím se, že ten kluk hned jak někde byl sám, tak začal onanovat. Určitě bude mít tvoji čůrající pipinku dlouho před očima. Tak mu to přej, určitě jsi mu tím udělala radost.

Markéta (Čt, 18. 4. 2019 - 10:04)

Klárko dobrý. Hele více si to probereme osobně, myslím si, že si v sobotu budeme mít toho mnoho co říct. Těším se na tebe strašně moc a ráda poznám Libora. Martinovi jsem taky řekla, že máme s tebou v sobotu sraz a jestli nechce jít se mnou a on je trochu nesmělej a tak ho třeba přesvědčím,pokud nebudeš proti. Dnes mi od rána posílá pusinky a odpoledne chce jít se mnou ven a tak má být hezky tak se někde pocouráme. Aha , teď mne zase napadlo, že co když budu potřebovatt na malou. Já jsem fakt blbá, že si to furt předhazuju a vlastně je to jedno. Včera jsme spolu už čůrali a tak co. Nechám to plavat. Miško a tebe taky pozdravuju do Dačic!

Klára (Čt, 18. 4. 2019 - 10:04)

Miško taky zdravím a přeji ti hezký den a velikonoce . Jakub ti vše určitě o ohatí svou přítomností. Tak pak napiš jaky to nylo. Ja ti taky napíšu jaký jsem měla velikonoce . Libor přijede a markéta taky. Ty jsi moc daleko. Škoda.
Markétko a jak je u tebe po tom neșťastném večeru?

Miška (Čt, 18. 4. 2019 - 08:04)

Pozdrav z dačic holky. Dnes máme volno.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Klárko mám tě moc ráda a vůbec se na tebe za to nezlobím, protože jsi to myslela dobře. Děkuji.

Klára (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Omlouvám se, teď tu bulím za tebe a za svou pitomost.Promiň, probereme to osobně v Peci a bude to lepší si to vše vypovídat. Tak zítra mi napiš a nebul. Já už taky nebudu.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Jo, ty za to nemůžeš. DDěkuji za všw. Zítra.

Klára (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Markétko, prosím, tohle jsem nechtěla. Já jsem ti v dobré víře chtěla jen naznačit drobnost. Aj, tomně mrzí. Prosím nebul. Opravdu jsem netušila, jak to ještě máš v sobě. Omlouvám se , prosím. Moc je mi to líto .

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Klárko, ty jseš neskutečně empatická a přesná. Ano mám to v sobě a je mi to vnitřně líto. nechci Martinovi ublížit, ale musí být trpělivý. Chce se mi znovu plakat a tohle asi jen tak nezvládnu,

Klára (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Děkuji ti moc za tu podporu. Víš ,já si myslím, že ty taky asi máš trochu zase jiný problém. Více se otevřít klukovi. A to může být spojený ještě s tím hrozným zážitkem s otcem z minulosti. Proto jsi Martinovi stopla ruku, aby ti nesahal na pipinku když jsi čůrala nebo i mimo toho. Ale je dobře, že cítíš sympatie a nebráníš se běžným dotykům a polibkům. Taky ti přeji příjemný večer.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Klárko, velmi to chápu a není to jednoduchý. Jsi pro Libora velkou oporoua držím palce!

Klára (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Libor dnes přijel a byli jsme spolu. Byl šťastnej,že se vidíme a šli jsme se projít někde mezi Lípou a Mimoní a pak jsme chvili seděli na lavičce u lesní pěšinky a on vyprávěl, že chtějí domeček v Liberci prodat, aby jim nepřipomínal to vše a on, že by si koupil byt v Liberci a chtěl by mě tam taky. Hodně byl smutný a plakal, že se bojí, že to nezvládne a taky to bude pro něho bolestivá změna. Byl moc něžný a hladil mne držel za ruku a chtěl se tulit skoro jako ségra,když je jí smutno. Je mi ho moc líto a pomohla bych mu ráda víc, ale víc nemohu než že se budeme vídat a podporovat se.Když jsem se potřebovala vyčůrat, tak mi přímo na lavičce vyhrnul sukni a stahoval kalhotky a silonky a pak mi dal pod zadeček a pipinku ruku a řekl mi ať mu čůrám do ruky tady v sedě na lavičce přímo do ruky. Uvolnila jsem pipinku,ale šlo mi to těžko, protože jak jsem mu seděla na ruce, tak pipinka nemohla čůrat silně a tak jsem se trochu nadzvedla a pak jsem už čůrala silně,ale při tomto způsobu jsem měla mokrou celou prdelku a trochu stehna. Připadal mi sice vzrušenej u toho,ale spíše stále smutnej. Měla jsem v tašce papírový kapesníčky, tak jsem se osušila a šli jsme se projít dál. Dnes byl hodně utlumenej a tak jsem mu jen naslouchala a myslím, že mu to maximálně stačilo. Ještě jedno čůrání bylo než odjel a líbilo se mu to,ale nebyl schopen nic víc, ale já bych to ani v tyto situaci od něj necítila jako správný. Přijede za námi do Krkonoš a tam se to snad spraví a budeme mít na sebe více času. Těším se Markétko na tebe. Když řekneš na recepci, že jdeš za Klárkou a Nikolkou z Mimoně, budeme tam za chvilku.

Klára (St, 17. 4. 2019 - 18:04)

Markétko a Miško pozdravuji. Byla jsem s Liborem a je stále špatný a je mi ho moc líto. Více napíšu večer. Pa.

Miška (St, 17. 4. 2019 - 17:04)

Markétko to je moc hezký a jestli budete spolu chodit ,tak vám to přeju. Myslí, že tě má Martin hodně rád a zamiloval se a ty jseš taky,ale možná trochu opatrná. Ale je dobře,že nebudeš mít samotu a naplní se ti život. Martin asi chtěl, abys mu počůrala ruku. Nevím proč,ale Jakub to chtěl taky a líbilo se mu to . Tak se neboj příště. Já jsem dnes neměla zvláštní čůrání. Vždycky na záchodě a Jakub přijede ze soboty na neděli. Já to necítím jako lásku,ale je mi velmi sympatický. Ale nechce mluvit o Kláře, jednou jsme na to dali téma a on měl slzy na krajíčku. Tak jsem to už nezkoušela. On jí stále miluje. A sám mi přiznal, že stejně ještě pro ní často brečí.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

Ahojky holky. Včera to bylo suprový. Martin se mnou poseděl a opravdu mi vyznal lásku a já si myslim, že jsem ji schopna taky dávat. Jeli jsme domů posledním autobusem a nemohli jsme se nějak rozloučit a on byl ze mně úplně vedle. A jestli bylo čůrání? Bylo, ale nic si ke mně vyrazně nedovolil. Když jsme se loučili tak už jsem měla broskvičku plnou a tak jsem řekla, že se musím vyčůrat a že se loučím. On, že mne nepustí a o ti víc mně objímal a líbal a tak jsem svolila, že jsme spolu zašli k nám na zahradu a tam jsem se vyčůrala hned u branky. Držel mne u toho za ruku a díval se na mūj pramen a chtěl mi tam taky dávat ruku, ale tu jsem mu z nějaké hloupé obavy chytla a nepustila ji dál. Určitě by se mu stalo to co ostatním klukům, kdybych ho nechala pokračovat, ale tohle jsem ještě nevnímala, že to chci. Vzal to v pohodě a na velikonoce spolu někam taky plánujeme vyrazit.

Ikk. (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

Bude dnes čůrání? Holky, kde jste?

Reklama

Přidat komentář