Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Pokud narážíš na tu moji kamarádku, tak tam v tom ještě byly a jsou drogy. S člověkem, kterej je buď sjetej nebo má absťák nejde žít ani krátkodobě. To je peklo na zemi. Jediný na čem jí opravdu záleží je sehnat prachy na drogy. Bohužel mě to k ní pořád táhne víc než ke komukoliv jinýmu.

Anonym (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

No mě Milča připadá využila, taková předčasně zestárlá,no nic nemění na tom, že s chystá sex s Radkou,no nevím,jak se na to bude tvářit Denis až mu to někdo donese

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Mně taky tak Milča připadá.Ale Denis se to nedoví pokuď je sám nenachytá.

Miluno (Út, 9. 4. 2019 - 14:04)

To jsi ty na té profilové fotce?To nemáš lepší?

. (Út, 9. 4. 2019 - 14:04)

Jo je to ona podle pohledu očí.Mně se fotka docela líbí až na tu mašli.A pozorovateli,dva tu jsme:)

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

ta mašle tam je účelně, nebyla tam

:-) (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Jak účelně? Myslíš nějaký maskování? haha

pozorovatel (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Koukam že mikrobus anonymy od včera zase někam odvezl :D

Radka (Út, 9. 4. 2019 - 09:04)

Proč nic nepíšeš miláčku? Aspoň maličkosti.Zrovna koukám na tvoje fotky.A Lallo tak to je dobře.Kolikrát je z obávaného opak a když člověk naopak čeká něco pořádného tak se to nepovede.

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 10:04)

Lásko já teď nemam čas,musela sem něco objehat,pak ještě do práce a s klukem k doktorce budu muset.Ale ještě sem zkusila fb co napadlo Zdenu její nepoužívanej profil.Tak sem ho oživila tak si mě přidej.No a buď mi zase smažou nebo ne..Je to Miluna Milunka

Radka (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Skvělý kočičko moje.Jsi tak krásná.Budu na messengru.Akorát ti nemůžu psát nějaký komentáře veřejně aby se to nezobrazovalo synovi nebo mému tátovi,já je mám v přátelích a když oni něco komentují tak mně se to tam taky zobrazí,tak radši jen messenger.

Fanda (Po, 8. 4. 2019 - 16:04)

Já jsem měl o víkendu s flaškou společnost,snad se zase játra nezbouří.Jinak pořád stejný jen jsem měl sex s chlapem i ženskou jednotlivě před pár dny takže tohle dobrý.Jirko tak máš to co jsis přál "Rodinku"

-Aleš- (Po, 8. 4. 2019 - 18:04)

Fando, tak to jsi měl krásnej týden. Chlast, ženská a chlap. Rozjel ses ve velkým stylu :-) Já jsem měl sex v sobotu s tou kamarádkou. Po třech týdnech, protože jsme se zase nehezky pohádali. Tak jsem jí řekl, že už na ni seru a šukal jsem s jinýma. Ale v sobotu se mi ozvala. Byla dobrá, jsme zase domluveni na víkend, tak uvidíme. S ní je to vždycky loterie jakou bude mít náladu. Večer jsme ještě šli do města. To se vždycky cítím jako ve výloze, jak na nás lidi zkoumavě hledí. Bílej chlápek ve středních letech s mladou cigánkou.

Radka (Po, 8. 4. 2019 - 14:04)

A Lallo jak si zvládla oslavu?

Lalla (Po, 8. 4. 2019 - 19:04)

bylo to fajn, skoro do rána :)

Radka (Po, 8. 4. 2019 - 10:04)

Já jsem tady včera nebyla.Máš dobrý nápad.Asi bych vybrala toho jak se uvnitř pohybuje dál.Já ti pomůžu finančně.Mám domluvenou práci,budu točit zmrzlinu celou sezónu.Tak se mi opatruj.

Miluna (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Dobře Raduško tak si to rozhodla.Za tři týdny objednam.A jak je? Já sem doma s klukem protože je nachcípanej a Zdena je ve škole a s Denisem sem se včera večer nakonec mazlila,včera už pak chtěl a dbeska odjel zas do Prahy sloužit.Ale syn mi nějak štve,zase se to otočilo a neni s nim řeč.Chytá mi za slova.Schválně mi opravuje co špatně skloňuju a má ze mě srandu tak mi to vadí.Když sem něco nechápala tak mi řekl že si z něho dělam snad prdel.No bere mi to chuť po pravdě na další děti.Nějak se mi přestalo chtít to zkoušet ale bojim se to říct Denisovi.On se drží pořád toho že mi pomůže náhrada za Renečka.A já už sama nevim co chci nebo nechci.

Radka (Po, 8. 4. 2019 - 14:04)

Tak tě syn štve.No můj taky dělá něco podobného.A chvíli je s ním řeč a pak začne být zase puberťáckej a mám ho taky dost.Já už bych dítě nechtěla jestli jsem ti říkala.Já chtěla jen jedno a proto jsem to takhle nechala.A to bylo keců od ostatních že až kluk povyroste změním názor a ono ne:)) A manžel má názor jako já.Máš smůlu že Denis žádný svoje dítě nemá.Jinak to jde dneska,ale to dělá hodně to počasí jak je pěkně.Ale bolí mě hlava.

:D (Ne, 7. 4. 2019 - 21:04)

Mě to připomíná, jak odjela jedna žena od nevěrného manžela k mamince a dala pod matraci sušenku, aby se přesvědčila, jestli v té její posteli nějaká náhrada spala.:D

Miluna (Ne, 7. 4. 2019 - 22:04)

Ty jo tak ještě že to na mě nenastražil Denis,nedávno sem mu lehla na jeho místo já sama protože z jeho místa vidim líp na televizi:-D

Reklama

Přidat komentář