Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

M (St, 6. 2. 2019 - 08:02)

Cauky, tak rozpovidalo se to tvoje pocurani? Jak to berou tvoje kamaradky? A co tvuj kluk? Asi zadneho nemas. Ty bys mela ten adrenalin, kdyby sis obstarala od nejake firmy vzorky jednorzovek na vyzkouseni a rano pri oblekani by sis jedny nasadila a sla ven-do skoly, na nakup a sledovala bys ty pohledy. Ne muzu, ti to vetsinou prehlednou, ale zen, ktere si toho baliku, co mas mezi nohama vsimnou a budou to ruzne komentovat. Ani se nemusis pocurat, jen se vymlouvej ze mas nejake problemy s mocovym mechyrem a ze ti doktor zatim, nez se to zlepsi predepsal nosit pliny. Uz tim budes zajimava-to dost zajima kluky, holky te budou pomlouvat, ale zase ti v necem budou zavidet a ty budes delat jako ze nic nevis a kdyz bude nejaky problem, tak reknes, ze jsi se pocurala a musis se jit prebalit. A nosit sebou 1-2 nove pliny a vlcene detske ubrousky i detsky zasyp proti opruzeni tak aby to bylo videt a treba ti to ve tride vypadlo nahodou z tasky. A mit na sobe pliny tak aby ti v pase trochu vylezaly a bylo videt, ze je mas. Delat takovou hloupou pocurandu. Nebo zase pod kratounkou minisukynku si pres pliny natahnout jen silonky a chovat se jako by nic a ohybat se, vyhrnovat si sukni, roztahovat nohy, jen aby si vsichni vsimli, ze mas pliny. A ty mas od doktora, protoze se pocuravas. S tim nikdo nehne. A jsi nemocna a nikdo se ti nesmi posmivat. to by mozna byl vetsi adrenalin, nez to pocuravani.

Dana (St, 6. 2. 2019 - 17:02)

Zatím si myslím, že kamarádka dodržela slovo a nikde se o tom nezmiňovala, u té druhé si nejsem tak jistá a zjistím to, až pojedeme na soutěž, kde jí zřejmě potkám, ale třeba to do té doby zapomene.
Jinak ten tvůj návrh, na to bych asi neměla, je to sice strašně přitažlivé, ale je to takové definitivní, prostě najednou bych byla počuranda s plínama, která by byla na posměch celé škole. V představách je to sice hezké, ale doopravdy bych se asi propadla hanbou. Navíc na tréninku bych to asi těžko zdůvodňovala a kdyby si toho všimla trenérka nebo někdo z vyučujících a kontaktovali mamku, tak to už bych se asi nevymluvila vůbec.

M (St, 6. 2. 2019 - 17:02)

Ty jsi dost naivni, ta tvoje kamaradka to zneuzije pri nejblizsi prilezitosti, protoze zenske jsou zmije a kazda zaminka je jim vhodna. Totez s tou tvou druhou"znamou", ta te potopi bez mrknuti oka, zvlast v situaci, kdy se budes treba seznamovat s nejakym klukem. A co zkusit telove stahovaci kalhotky a vrsek plin i nohavicky do nich zastrkat? A pocurana se nepropadnes a v plinach se propadnes? A jak to mas doma? Ty uz jsi nejake problemy s pocuravanim mela, nebo proc by jsi mela mit nejake problemy s mamkou? A co chces? Aby tve kamaradky videly, ze se pocuravas? A potom co jako. Aby te litovaly, nebo pomlouvaly? Vic reseni asi neexistuje. Tak se parkrat pocurej do postele a mama ti zacne nasazovat pliny, projdes si nekolik neprijemnych vysetreni a pliny ti i predepisou-budes mit omluvenku z telesne vychovy a jinych podobnych aktivit. Ale az te ty dve holky nabonzujou, tak na ty pliny prejdes jeste rada, abys zachranila svoji posramocenou povest. Fakt mi do toho nic neni,ale snazim se ti poradit co bys asi mela delat. Mam s plinama vlastni zkusenosti, samozrejme se zenami a vim jak a co se muze a co ne. Ale je to devce tvuj boj, tak to snad ustojis.

Dana (St, 6. 2. 2019 - 21:02)

Kamarádce věřím, nemá důvod mě jakkoliv potápět a myslím, že podobné učúrnutí třeba zrovna smíchy, se už stalo skoro každé holce. Ta druhá holka, no tam je opravdu možné, že to před někým řekne nebo tam nějaký posměšek bude, až se uvidíme, ale třeba překvapí a nezmíní se o tom, nebo na to prostě zapomene.
Jak už jsem tady psala, dřív se mi to stávalo, že jsem si sem tam učúrla, v pubertě je to dost časté, ale kromě jedné nehody, se mi to vždycky povedlo před ostatními utajit, alespoň myslím, protože nikdy jsem žádné pomluvy v tomhle směru proti sobě neslyšela. Navíc to už tehdy ve mě vzbuzovalo takové vzrušující pocity. A s mamkou? Jak bych jí asi vysvětlila, kdyby se doslechla, že nosím plínky?
Jako samozřejmě v představách by se mi líbilo, kdyby mě holky viděly při nějaké takové nehodě, s lítostí nepočítám, tam by byl asi jen výsměch, ale uvědomuju si, že toho bych se už nezbavila a provázelo by mě to ještě hodně dlouho. A možná ti to přijde divné, ale pro mě by ty plínky asi byly před holkama ještě větší ostuda, nevím, asi je to nelogické, ale tak to cítím.
Když jsem byla menší, tak jsem si představovala, že se počurávám do postele a dostanu plíny, ale dřív jsem k tomu odvahu neměla, teď už na to nemám věk.
Vím, že to se mnou myslíš dobře, ale strašíš mě, vždyť jedno počurání a ještě neúplné není žádná hrůza.

M (St, 6. 2. 2019 - 23:02)

Dano v tehle vecech ver tak svoji rodine-mame a jinak nikomu, mam svoji zkusenost, ze jsem nejakou dobu zil s mladi holkou, ktere se ty pliny libily a chtela ja dostavat take na noc. Tak jsem ji objednal ruzove gumove kalhotky a vecer po milovani jsem ji zapudroval, nasadil ji pliny i ty gumove kalhotky. Ona naopak pomohla zabalit me a v klidu jsme usnuli. Jenze po rozchodu mi to vsechno vycetla a rozhlasovala to vsude, kam jen vlezla. A pritom ona 3x rodila a s pocuuravanim mela uz docela problem, takze igelitove prosteradlo na matraci byla nutnost. Ja vim ze ty jsi mlada divka a za se te to az tak netyka, ale uz mas dobre naslapnuto na ty pliny. Snazis se z toho vykecat, lzes si do kapsy, ale je pouze otazkou casu, kdy si ty pliny nasadis. Ano ted te brzdi rodice-mama, ale jestli se osamostatnis a odstehujes, tak si ty pliny koupis a budes si je davat, protoze na to nemuzes jen platonicky myslet a v duchu si je odpirat. Ja mel v mladi neco podobneho. Sice jsem se v noci pocuraval hodne dlouho a najednou to prestalo, ale me ty pliny zacaly chybet a navic prestalo nocni pocuravani a zacalo pocuravani denni. Bylo to sice jen malo, ale diky z dlouhodobeho noseni plen jsem si poradil sam, protoze u moji mamky se projevila roztrousena skleroza a uz mi nemohla pomahat. Ale pokud byla zdrava tak neresila kolik je mi let a pliny mi na noc davala snad jeste ve 13ti. Proste dokud jsem oblekl tu nejvetsi velikost gumovych kalhotek, ale to je pro tebe asi spanelska vesnice, protoze ty si na sobe mela vzdycky jenom jednorazovky. No klasicke latkove pliny a gumove kalhotky je trochu jiny levl, nez ten predrazeny papir. Ale ty,vzhledem k tomu co pises jsi predurcena nosit pliny. Ja nevim, co by ti pomohlo, ale kdyz mas vlastne lehkou stresovou inkontinenci-zajdi k lekari a zeptej se, at vis ze nelzu, tak se plinam nevyhnes. A bud budes chodit s mokryma kalhotama, nebo si zacnes davat pliny. Nic mezi tim. Ja, ac dlouha leta na pliny zvykly a odkazany jsem je nechtel-kvuli lidem, holkam, praci, ale proste to jinak neslo, tak je mam. Je mi jasne, ze se tomu branis, ale asi se neubranis protoze uz to mas v sobe. Ale neboj, pliny jsou fajn a neumira se na ne.

Dana (Pá, 8. 2. 2019 - 14:02)

Chápu, že máš asi špatné zkušenosti, ale svým kamarádkám docela věřím a předpokládám, že každé z nich už se něco takového stalo, jen o tom nemluví, nebo je u toho nikdo neviděl. Je pravda, že teď na to myslím čím dál víc a ráda bych zase něco podobného uskutečnila, ale asi teď jen tak sama, třeba těsně před domem a pokud možno bez známých svědků, aby se o mě opravdu nerozkřiklo, že jsem počůránek. Přiznávám, že chvíli jsem i přemýšlela o tom, že bych něco podobného udělala před nějakou kamarádkou z tréninku, ale tam by to asi tak lehce neprošlo, i když je nepotkávám ve škole. Na druhou stranu bych tam chtěla přestat příští rok chodit, tak kdyby se něco stalo, tak pár měsíců posměšků bych asi vydržela.
Neříkám, že ty plínky někdy nezkusím a to možná dřív, než se od mamky odstěhuju, protože to asi ještě chvíli potrvá, jen si neumím představit, že by o tom někdo věděl, že je nosím. A jak si přišel na to, že mám lehkou stresovou inkontinenci?

M (Pá, 8. 2. 2019 - 17:02)

Ahoj, nejsem doktor, ale z toho co o sobe pises a se svymi zkusenostmi se zenami mi to na tu pocinajici inkontinenci pripada. Dnes se roztrhl pytel s runymi alergiemi, astmatem a buhvi s cim a to pro deti a mladez, coz drive nebylo a to same s inkontineci. Drive ji mivaly zeny az po porodu a dnes uz to neni vyjimka ani u mladych holek, kterym je 16 a treba na trenink zavodniho tance-na vyskoky a tak si musi nasazovat pliny. I jsem kdysi jedne pani, jejiz mlada dcera mela tyto problemy radil a posilal adresu kde se daji igelitove kalhotky objednat protoze pres latkove pliny je to nutne a pres jednorazovky velice doporucovane-kvuli proteceni. Nechci te strasit, nejsem urolog ani gynekolog a vim, ze odborna vysetreni jsou neprijemna a zdlouhava. Vim, ze urgentni inko kterou mam ja se lecit neda a ta stresova je lecitelna. Ikdyz jsem zil se zenou ktere voperovali tu TVT pasku pod mocovy mechyr a nepomohlo ji to. Nejaky cas se mnou bydlela , protoze jsem mela dost plen a gumovych kalhotek, ktere si oblekala jak do prace, tak na noc a jako podekovani mi jich nekolik ukradla. Ale to udelala i moje druha zena. Ta si je zase"pujcovala" kvuli silnemu krvaceni. Nejdrive jen na noc a pak i pres den do prace. A vlastne vsechny dalsi pritelkyne a partnerky mely s pocuravanim problem a kdyz jsem nebyl doma, tak mi projely skrin, v klidu si vyzkousely to, co se jm libilo a zacaly si znovu nasazovat pliny a igelitove kalhotky. Me to pak oznamily jako hotovou vec a jejich genialni napad. Pritom se drive-kdyz jeste nebyly jednorazove pliny hlasalo, jak ty igelitove kalhotky jsou neprodysne a nezdrave. Jim to nevadilo-nektere ten igelit na bocich trochu"kousal", ale vydrely to a me to vubec nevadi-jde mi hlavne o financni usporu, protoze latkovky vyperu v pracce, ale jednorazovek bych se nedoplatil, protoze predepisuji jen minimalni mnozstvi, se kterym nejde vyjit. No tak si to tedy uzivej a ty pliny zkus. Firmy posilaji ruzne vzorky zdarma, mozna ze je maji i ve zdravotnickych potrebach, nebo v lekarne. Doporucil bych ti latkovky, ale tech potrebujes vic a hlavne pres ne si musis davat plenkove kalhotky a ty se daji koupit nejblize v Nemecku pres internet a vyjdou na 20-30 Ecek. Ale to nech az budes bydlet sama. Tak zatim....

Dana (Pá, 8. 2. 2019 - 19:02)

Doufám, že v tomhle pravdu nemáš, zatím na sobě žádné podobné problémy nepociťuju a v té pubertě se to stávalo jen chvilku a co jsem si tak četla na internetu, tak jsem v tom určitě nebyla sama. Teda, asi si měl štěstí na partnerky. Ale nevím, vyzkoušet ty plínky, do toho bych šla, ale nosit je někam pravidelně ven, to asi ne. To pořízení pro mě taky nebude jednoduché, protože domů si je objednat nemůžu a sama bych asi neměla odvahu jít si je koupit do lékárny nebo do zdravotnických potřeb.
Teď uvidím, co budu podnikat dál, asi nebyl dobrý nápad to vůbec zkoušet, protože teď mě to láká víc a víc.

M (Pá, 8. 2. 2019 - 20:02)

Tak ve tvem pripade bych se rad mylil, snad se to nepotvrdi a stim stestim na ty partnerky-ono na po 40 roce problemy s pocuravanim skoro 2/3 zen, takze az takove stesti to neni. Ale priznam se, ze mi to jednak nevadi a tenhle nas spolecny problem spis lidi sblizi a nepripadam si v plinach trapne, kdyz je ma na sobe i moje partnerka. Navic kdyz jsem si objednaval igelitove kalhotky, tak chtela vetsina z nich objednat i svoje v oblibene barve a presne ve sve velikosti, aby nenosila moje. A vsechno nam fungovalo, nehody se vyresily prebalenim a kosmetikou a jednou za 2-3 dny se pliny vypraly a kalhotky premachly v teple vode a zavinuly do rucniku. Pod prosteradlem mel kazdy z nas velke igelitove prosteradlo pro ochranu matrace a nejake nehody at v noci, nebo pres den jsme neresili. Jako by se nic nestalo. Stacilo se osprchovat a prevleknout. Ja tedy v plinach pod kalhotami chodim, protoze musim, nejen do prace,ale i mezi lidi. Partnerky se toho dost baly a v plinach pod oblecenim chodily na verejnost jen malokdy. Ale naucil jsem je jak si je upravit, aby to nebylo videt a potom uz se tak nebaly a nosily je ven casteji. Ale byly spokojene a kazda rikala, ze by nikdy neverila, jak je prijemne, kdyz ma pliny na sobe. Ono totiz dite prestane dostavat plinky nekdy ve veku 1,5-2,5roku. Jenze v te dobe si jeste nic nepamatuje, takze jednak ani nevi, do kdy plinky potrbovalo a zaroven i to, jestli mu v tech plinach bylo prijemne, nebo ne. Ja se v noci pocuraval hodne dlouho, proto si pamatuju na to, ze me pliny chranily postylku, ale i obleceni kdyz jsme nekam jeli s rodici a mamka mi je preventivne nasadila. A ze mi v nich bylo moc hezky. Proto, kdyz jsem zacal mit problemy s inkontinenci tak jsem vedel, jak se budu chranit. A ta klasika funguje stale. Mam ted pritelkyni se kterou si mailujeme a jednou jsme se setkali. Ona se v noci pocurava a pouzivala nejake jednorazove pleny. Ja ji venoval 2 velke pliny, co si davam do igelitovych kalhotek a dvoje ty kalhotky. Ona od te doby ma kazde rano suchou postel a nemuze si je vynachvalit. Tim nechci delat nejakou reklamu, jen potvrdit svuj nazor. No tak se zatim mej a zas se ozvi.

Dana (Čt, 21. 2. 2019 - 13:02)

Tak jsem provedla další dvě malé nehody, ale tentokrát jen před cizími lidmi. V jednom případě před nějakou paní s malou holčičkou, takže jí asi čekalo vysvětlování, že i velká holka to nemusí udržet, ale na to už jsem nečekala a rychle jsem spěchala domů, aby těch svědků nebylo ještě víc. A podruhé jsem předstírala u domu, že se mi hrozně chce a že nemůžu najít klíče, takže mi to trochu ujelo a viděly to nějaké dvě holky, které mě pozorovaly.

Lenka (Pá, 22. 2. 2019 - 13:02)

Teda ty jsi číslo, někdy v pubertě jsem měla podobné touhy jako ty, ale neměla jsem tolik odvahy, abych je uskutečnila. Jen dávej pozor na svá přání, mě se tyto touhy ,,splnily´´ krátce po třicítce, kdy už to ale nebylo dobrovolné a zatímco všechny kamarádky kolem mě zakládaly rodiny a měly děti, tak já místo dítěte musela přebalovat sebe. Teď bych si pro změnu přála, abych vydržela suchá,a aby o tom nikdo nevěděl.

Zoran (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

Boha jeho, už toho, k...a,nech. Píšeš tu furt ty své sračky dokola pod různými nicky a myslíš, že ostatní jsou blbci a budou ti to furt žrát!!!

M (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

A co je ti do toho. Tak to necti, vosle!

Zoran (Čt, 7. 2. 2019 - 19:02)

Vosle? Co to je Pepíčku? Piš česky, abychom ti honibrku rozumněli.

Ostuda (So, 29. 12. 2018 - 13:12)

Sem tam jsem si tady tu diskuzi pročítala, protože jsem od dětství vnitřně toužila mít znovu plínky, pořád jsem si to představovala, vč. sem tam nějakých nehod, ale doopravdy bych na to odvahu neměla. Ovšem teď se musím přiznat, že se mi párkrát přihodilo, že jsem si tak trochu učúrla do kalhotek při smíchu, stávalo se mi to chvilku v pubertě, ale přešlo to. Když jsem byla nachlazená, tak i několikrát při kýchnutí, a to jsem se u toho jednou poměrně dost připočůrala, ale naštěstí doma. Jenže před Vánocemi jsem spěchala z práce a trochu už se mi chtělo na WC, cestu tramvají jsem ještě přežila, ale asi 20 min. od domu mi nečekaně trochu ujelo do kalhot, aniž bych tomu mohla zabránit a po pár minutách znovu, takže k mojí smůle jsem musela dojít domů s viditelně počůranými kalhotami na veřejnosti a zase tak příjemné, jako v mých představách to nebylo. Ještě teď nechápu, jak jsem to mohla pustit, když se mi ani nechtělo nějak extra moc.

Dana (So, 5. 1. 2019 - 14:01)

Mě se takové učurávání do kalhotek stávalo v pubertě při smíchu, sem tam to bylo vidět i na kalhotách a kromě jednoho případu se mi to snad vždycky povedlo zamaskovat. Ale i když se za to stydím, tak na to stejně pořád myslím. I když v tu chvíli mi to taky nepřišlo tak bezva, jak jsem si představovala. Je ale pravda, že v poslední době si občas představuju, jak to trošičku pustím před kamarádkama nebo třeba jen před jednou, když v našem věku už by to mohly brát normálně.

M (So, 5. 1. 2019 - 18:01)

A co Te k tomu vede Dano, je to forma nejake exhibice, nebo chces predvest svoji odvahu, odhodlani udelat neco, co se mezi slusnymi lidmi bezne nedela a pokud ano tak,aby si nasledku nekdo nevsiml. Ale vek do toho nemotej, ten s tim sice souvisi, ale ne az tolik. Ja mel problemy asi do 13-14 v noci a zase po 20 roce pres den-coz bylo horsi. Ale da se to resit. Ja jsem byl za ty roky na pliny zvykly, ale pak uz jsem je nechtel, ale nic jineho mi nezbylo, takze si je musim nasazovat dal. A kdyz to vezmu podle sebe, tak bych se -ac se za to stydim radeji svlekl pred kamarady, kamaradkami, nebo nekde na verejnosti do plen, nez se pred nekym pocurat a mit mokre nohavice-to bych se radeji videl nekolik metru pod zemi. A stat se mi to nekde v autobuse, nebo na navsteve? Tak k tem lidem v zivote nevkrocim a v busu to odstojim zbytek cesty. Zil jsem s jednou zenou, dost dospelou i dost rozumnou a ta nenavidela to, ze si davam pliny. Byli jsme na navsteve u moji tety, neco jsme vypili, ja byl v pohode, ale ona odpurkyne plen procurala cely rozkladaci gauc a trochu i me. Tak co je spravne? Pocurej se klidne pred kym chces, kdyz Ti ti udela dobre, protoze po tom touzis, myslis na to, tak to udelas. Ale mysli i na nasledky toho co udelas. A ze to pustis trosicku? Bud neviditelnych par kapek, nebo to vytece vsechno. Tak si to uzij!

Dana (Ne, 6. 1. 2019 - 14:01)

Nevím, takové představy už mám možná od dětství, v pubertě to zesílilo tím, že se mi to stávalo a i když to byl trapas, byl to i určitý adrenalin, prostě v tom věku už jsem se neměla producírovat po ulici s připočuranýma kalhotama, ale stalo se. Docela by mě zajímala reakce některé z mých kamarádek, kdybych se přiznala, že jsem se trochu připočůrala smíchy. Jde to pustit i jen trošku, nejen buď pár kapek nebo všechno. Občas jsem přemýšlela nad plínkama, ale v tom se nevyznám.

M (Ne, 6. 1. 2019 - 15:01)

No prave, hlavni duvod je ten adrenalin-nekdo skace bungee jumping, jiny se pocurava viditelne a verejne jen proto, aby se mu rozbusilo srdce a aby citil jak se mu potele rozleva to vzruseni smisene se strachem. Ja Ti celkem fandim-ne jako tem, ktere se cilene pocuravaji v posteli. Ty se jen chces nejak zviditelnit a ukazat se jako ze nejsi tuctova, ale nevim, jestli je to pocurani pred kamaradkami, nebo na verejnosti to nejlepsi. Sama vis, ze kamaradky se jen tak tvari a ze jsou zradne a prodaji Te za korunu komukoliv. Tak si tu akci pred nimi jeste rozmysli. To radeji zkus si poridit nejake hodne ssave pliny a nasadit si je bud pod puncochace k minisukni, nebo pod leginy, nebo pod bokove jeansy-proste tak, aby Ti nekde vylezaly z pod obleceni, koukaly, nebo se ten balik nedal prehlednout. No a az by se odvazily Tvoje kamaradky zeptat, tak jim reknes, ze mams ted nejake problemy s mocovym mechyrem a ze jsi se zacala pocuravat a proto sis koupila pliny a oblekas si je. To bude mit urcite vetsi hodnotu, nez ze se nekde u kamaradky pripocuras a budes se tam nakrucovat tak, aby se ona toho vsimla. A pak Ti rekne-je ty ses polila cajem, vinem, pivem? A Ty ji budes dokazovat jak, ze jsi pocurana. A reknes si o nejaky igelit, abys ji nepromacela sedaci soupravu, nebo budes sedet jako trubka? Fakt nerozumim. Ja mam sice urgentni inkontinenci, ale od te doby co si davam pliny 24/7 se mi to o 90% zlepsilo,protoze se tim nemusim stresovat a v nouzi ty pliny pouziju na to k cemu jsou urceny, ale snazim se, aby se mi to nestavalo a maximalne pouzivam bezne wc. A rozhodne se tim nikde nechlubim- pokud se mi stane mokra nehoda. Ale pliny mam na sobe tak, ze to nikdo nepozna a ikdyz se mi ta mokra nehoda stane, tak to take nikdo nepozna. Nevim cobych Ti mohl jeste poradit. Snad ty pliny, ktere budou napadne.A je pekne mit 1-2 na prebaleni v kabelce. To povidani o tom proc a nac je mas je asi vsem jasne a muzes se o nich bavit s kamaradkami cele hodiny a chodit v nich na verejnosti tak vyzyvave, ze se jich vsimne i slepy. A nejvetsi odmena pro Tebe bude, kdyz na Tebe bude nekdo volat:Slecno kouka Vam plinka.Nejste pocurana? Me kazde pocurani nastve, protoze si davam latkovky a s nimi je vic prace, ale vyjde to levneji. A to, ze mi nekde pri nakupovani pri ohnuti se do regalu na okamzik jsou videt pliny/davam si 2/ nebo plastikove plenkove kalhotky mi je celkem jedno. At to vrta v hlave toho-te, co me v ten okamzik videli. Ale ac jsem treba pocurany malo, nebo hodne, tak to na mem obleceni neni videt a nepachnu moci, jako obecni kozel. A o tom to vsechno je.

Dana (Ne, 6. 1. 2019 - 16:01)

No asi jde i o ten adrenalin, to nepopírám, je to dost zajímavý pocit. Ale skutečnost, že jsem se připočurala, by určitě mezi kamarádkami nebyla tak propíraná jako to, že nosím plíny, protože mám problém s pomočováním. Máš sice pravdu, že tahle možnost je vzrušující, ale jak říkám, v plínách se nevyznám.
Jinak jsem myslela, že bych se připočurala někde venku, prostě smíchy, jakmile ti to teče do kalhot, člověk tak nějak ztuhne a při dotazu co se mi stalo, bych jen řekla, že jsem to asi trochu pustila do kalhotek. Jasně, že to ještě promyslím.

Reklama

Přidat komentář