Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Nick (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Co Praha Zličín?

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Ok. Středa by šla. Mrknu pak do mailu a domluvíme se pokud je to míněno vážně.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Najednou je ticho co? Stáhli jste vocasy a nic nebude. Ano jen silny slova a skutek utek.

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Praha 20 Horní Počernice. Jestli máš na víc než na drsný kecy tak mi napiš na [email protected] a uvidíme co dál.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Tak dobře,kde se sejdeme?

Waw (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Danielu myslím pěkně svrbi.
Taky by ráda před někým chcala,závidí

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Chudák Daniela chtěla by prcat nebo se aspoň před někým vychcat ale nikdo jí nechce. Ostatně kdo by stál o takovou prudérní krávu...

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Ùchylná lůzo !

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Úchylní ubožáci, nakopat vás mezi nohy !

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

A ty potřebuješ promastit pičku co?

Martin (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Já taky. Hned.

Viťa (So, 13. 4. 2019 - 14:04)

Závidím. To my nemáme a nechat se zavřít na dámskych to bych strachem nepřežil.

Nikolas (So, 13. 4. 2019 - 12:04)

Na koleji máme společné záchody s holkama. Mně velmi vzruší jen poslouchat jak přijde holka a zavře se do kabinky a když potřebuje hodně ihned slyším jak se rychle svlíká a intenzívní proud jak z její pipiny teče okamžitě do záchodu. Už mám zjištěný po tom roku a půl, kdy choděj holky chcát když potřebujou nutně a také které mají nejoblíbenější kabinky. Zavřu se hned vedle a čekám. V jedný kabice je nanápadná mezírka odkud je vidět na vchod a tak dokonce vím jaká holka jde na záchod a když je pěkná nebo ji dokonce znám a líbí se mi a zamíří hned do vedlejší kabinky tak to je konečná. Stačí jen aby začala chcát a já se okamžitě vystříkám do záchodu nebo na stěnu směrem k ní. Je to asi zoufalost, ale holku na společné čůrání jsem nesehnal, každá mně odmítla a já to potřebuju a tohle je jedna z mála škol, kde jsou klukovský a dívčí záchody společné. Vím taky, že tohle co dělám nedělám sám ale i jiný kluk odtud. Některý holky to asi vědí, že je mohou kluci takto sledovat, ale kašlou na to a neřeší to naštěstí.

Ikk. (So, 13. 4. 2019 - 15:04)

Ty vole. U toho jsem se udělal.

Mia (So, 13. 4. 2019 - 11:04)

Mám kamaráda se kterým chodím na gympl a s ním se nestydím vyčůrat, když potřebuju, protože si ke mně nic nedovolí, ale vím, že ho to vzrušuje. Nevyhledávám ty situace záměrně, ale včera jsme taky byli tady v Losinách posedět a šli jsme pěšky a on potřeboval a já jsem čůrala vedle něj, protože jsem byla taky plná. Proběhla nějaká pusa pak ale nic víc, ikdyž se snažil. Asi ho to čůrání rozrušilo,ale já to tak necítila na soulož s ním.

Kluk (So, 13. 4. 2019 - 10:04)

Včera jsem šel s restaurace a jedna známá to trochu přehnala a tak jsem ji doprovodil od autobusu k nám na penzion. Ona cestou,že potřebuje nutně na záchod, dovedl jsem jí do parku kousek od cesty , ona si.jen vyhrnula šaty a svlíkla spodní prádlo,dřepla si a přede mnou to hned pustila. Močila tak rychle, že to asi šlo hned a měla mokro v silonkách a kalhotkách. Prožil jsem dokonalé vzrušení, potřeba ji trvala dlouho a viděl jsem její prcinu jak to pouští ven .

Klára (So, 13. 4. 2019 - 09:04)

Děkuji holky. Najedla jsem se a mamča mi dala čaj s medem a je mi líp. Ozvu se vám a jsem vám moc zavázaná. Nikola byla tak ráda, že se Libor ozval, že to obulila radostí a pak prý z toho dostala průjem. No byly to nervy ,ale snad bude dnešek lepší, ikdyž jak tady píšeš Miško, Libor asi může být ještě špatnej. Ale jsme si navzájem oporou.

Miška (So, 13. 4. 2019 - 09:04)

Já jsem taky šťastná. Hned jsem to volala Jakubovi a myslím, že ti sem napíše a je taky potěšen. Dokonce mi řekl, že kdyby se Libor neobjevil, on by za mnou dnes po obědě nepřijel, protože by musel myslet jestli je v pořádku jestli to hlavně ty dáš. On tě má Klárko skutečně moc rád, ale je mu to na nic a obdivuju, že i při tom ,co ti napsal se k němu chováš slušně a jiná holka by ho třeba poslala někam nebo ponížila.
Klárko to co se ti stalo ráno jsou opravdu nervy a musíš se, jak psala Markéta, opravdu najíst a posílit a pak se to srovná. Přeju ti s Liborem pěkný den, ale Libor může být ještě špatnej a tak ho prosím trochu přiveď na jiné myšlenky. Nemyslím jen čůráním a baculkou ,ale i normálně, hodně si povídejte a udělejte si někam výlet, kde to máš ráda a kde to třeba nezná.

Markéta (So, 13. 4. 2019 - 08:04)

To je super zpráva! Jéžiši, jak mně se ulevilo. Klárko, ty se teď musíš najíst a posílit. Tvoje tělo je oslabené a tak i na takovou pozitivní zprávu reaguje takovou změnou. Už nemohlas co vyblinkat, protože jsi večer vše dostala ven a asi jsi nic nejedla a tak opravdu se potřebuješ zasytit a dát tělu živiny a bude to fajn. To jsou jen nervy. Užijte si den a napiš třeba večer a podobně. Já jsem šťastná za vás oba.

Klára (So, 13. 4. 2019 - 08:04)

Libor napsal!!! Přijede a prý včera nemohl nic a byl úplně mimo. Tak jsem tak ráda. Úplně se mi z toho udělalo ale špatně, zamotala se mi hlava a tak jsem se dopotácela na WC, kdybychse mi chtělo blinkat, trochu chtělo, ale nebylo co a tak jsem to ustála. ale je mi slabo,ale krásně že přijede.

Reklama

Přidat komentář