Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (Po, 15. 4. 2019 - 19:04)

Klárko je to moc smutný a Libor je citlivej kluk a takový stres může trvat i dlouho. Ještě ze má tebe a jste si velkou oporou. Pozdravuj ho ode mne! Díky.

Klára (Po, 15. 4. 2019 - 19:04)

Docela to se ségrou jde. Včera večer chrněla u televize v postýlce a tak jsem ji vypnula a spala u sebe. Dnes je vpohodě a provokuje, takže asi krize a strach o mně pominuly. Libor už je doma a volal večer a zase hodně plakal. Ty večery musí být pro něj hrozný, když jsou tam doma bez mámy. Já bych to nepřežila, kdybych měla ztratit mmámu nebo Nikolu a tak mu rozumím a jsem taky smutná. Říká, že se opije a já mu to rozmlouvám, protože ještě asi má prášky a navíc mu může být špatně. Tak si snad dal říct. Myslím na něj moc a nejvíc bych ho chtěla obejmout a uložit k sobě do postýlky a hladit ho a přitulit se k němu a sdílet a odebírat mu jeho bolest. Nějaký sex nebo čůrání není vůbec v týhle situaci důležitý. Hlavně, aby byl v klidu a měl ve mě jistotu. Radši už nebudu psát, protože jsem smutná z toho víc a víc. Jdu něco dělat a pak do koupelny a k sobě.

Markéta (Po, 15. 4. 2019 - 18:04)

Jsem ráda Klárko, že jste se viděli i dnes s Liborem a přeju vám to. V sobotu se seznámíme a jsem na vás všechny moc zvědavá a těším se. Martinovi jsem dala odkaz ráno na ty holky a on mi řekl, že je to sice super ale v reálu je to nejhezčí. Ale dnes jsem nečůrala a on byl vpohodě, ani se mne neptal, jestli si neodskočím, prostě jsme se bavili normálně a je fakt milej, ale trochu nesmělej, ikdyž mi dával několik pus na rozloučenou . Pozdravuj ode mne ségru. Snad je už taky více vpohodě a nebojí se o tebe ,že ji zmizíš...

Klára (Po, 15. 4. 2019 - 18:04)

Pozdrav z Mimoně vám všem holky. Libor dnes opět přijel za mnou a vyzvedl si mně po škole a strávili jsme hezké odpoledne. Má mně opravdu moc rád a dnes byl trochu lepší a tak jsme se šli projít a pak na kafe do cukrárny a pak odjel domů. Čůrání bylo jen jednou, ale on mně chtěl vidět hlavně svou přítomností , ale byl rád, že jsem potřebovala a tak jsme zašli za roh a tam jsem to rychle pustila , protože jsem to držela dlouho a už bych vydržela tak jen chvilku a jemu se to líbilo a reagoval hodně spontánně. Markétko, já si myslím že i ten tvůj kluk tě bude chtít na přátelství nejen kvůli čůrání, ale že se mu opravdu líbíš a to bych ti také moc přála. Jsem ráda, že dnešní tvoje cesta od vlaku nebyla podmíněna malou potřebou a že jsi to vydržela, protože tak skutečně poznáš, zda mu jde jen o to nebo ne. Ale myslím si, že se mu to jako většině kluků může líbit,ale bude tě mít rád jako celou bytost a to je dobře. A ten odkaz na stránky mu pomůže pokud se bude chtít uvolnit jinak než klasickou cestou kluk+holka. Tak hezký večer.

Miška (Po, 15. 4. 2019 - 16:04)

Dobrý, jak psala klárka, třeba z toho něco bude, ibez čurání

Markéta (Po, 15. 4. 2019 - 14:04)

Jel se mnou vlakem ale já jsem si došla na malou ještě ve škole a ikdyž se mi chtělo čůrat cestou domů nebylo to akutní a tak jsme si povídali a bylo to fajn, dali jsme si na rozloučenou pusu a on chtěl ještě a ještě pusu a tak jsem to trochu s humorem utnula a že zase příště. No a jsem doma a možná, že z toho bude nějaký prátelství. Vydržela jsem v pohodě až domů a teď se klidně vyčůrala na záchodě

Miška (Po, 15. 4. 2019 - 13:04)

Koukla jsem taky na ty stránky. To je většinou točený, když holky potřebujou nutně čurají hodně, něco je až nevkusný. Pozdravuji vás holky a Markétko napiš jak dopalda cesta s tím klukem, jestli s tebou jel?

Do prdele (Po, 15. 4. 2019 - 08:04)

Holky proberte se, vždyt jste skoro ještě děti !!!

Markéta (Po, 15. 4. 2019 - 07:04)

Ahoj Klárko, díky za tip, jen jsem rychle nakoukla. No pro kluky možná hezký. Ani nevíš kde tě může někdo natočit, ale kluci tady píšou, že jim to dělá dobře a udělají si to a tak dám Martinovi tip. Myslím,že to ale není točený u nás. Trochu drsný. Mažu do školy.

Klára (Po, 15. 4. 2019 - 07:04)

Zdravím holky po ránu.Chtěla jsem napsat po škole,ale zaujal mne vzkaz Rolfa na stránky a jen jsem zběžně nakoukla. Markétko jestli pojede s tebou Martin dnes, nabídni mu ten odkaz na stránky od Rolfa. Je tam plno čůracích videí s holkama venku. Pak by nemusel slídit u tebe. Když si představím, že by mně u toho někdo natáčel a pak to dal na net, tak mi dobře není,ale od by se u toho uvolnil a jestli tě má rád doopravdy, pak bymu šlo jen o vztah a ne o čůrání prioritně. Příjemný den.

Vilda (Po, 15. 4. 2019 - 06:04)

Jo to je super stránka voyuerpissing a nechte vyhledat Slut pissing nebo festival pissing to je něco na pokoukání, fakt mazec

Host (Ne, 14. 4. 2019 - 23:04)

No ty vole to je kláda! Pustil jsem si dvě videa a hned jsem si ho vyhonil dokonce.

Rolf (Ne, 14. 4. 2019 - 22:04)

Jdi na www.voyeurpissing.com

ikk. (Ne, 14. 4. 2019 - 22:04)

Dobrej piss zásah !

Znalec II (Ne, 14. 4. 2019 - 21:04)

Povedl se mi husarský kousek dnes. Viděl jsem čůrat jednu holku u auta na silnici u Žatce. Celý její zadek vyšpulený a pipka ji ztékala proudem do louže. A odpoledne tady v Jirkově chcala holka hned u chodníku blízko kontejneru a viděl jsem její širokou rozevřenou pipinu zepředu a chcala taky velkou louži a ani si ji nezakryla když jsem se k ní blížil, jen sklonila hlavu ke kolenům a chcala dál. Tý první bylo tak kolem dvaceti tý druhý kolem 17 roků. Vzrušil jsem se a dodělal doma.

ET (Ne, 14. 4. 2019 - 21:04)

Celé je to nějaké divné. Ne?

host (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

...a Nějaký čůrání?

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Ještě jednu zásadní informaci. Budeme v penzionu V zákoutí. Já jsem taky někdy hlava zapomnětlivá. Omlouvám se.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Markétko, ještě se ozývám znovu, tak by se na tu schůzku hodila nejlépe sobota a že bys přišla na oběd do místní restaurace. Za to, co pro mně děláš tě rádi pozveme a Libor slíbil, že přijede taky. Je zase dnes špatnej a mluvila jsem s ním a prostě to na něj doléhá a včera se celý den držel a skoro ani neplakal, dnes už bulil a je z toho zlomenej a ráda bych mu pomohla. Mám prstýnek na ruce a nevím jak to udělal, ale trefil přesně velikost a jsem za to moc ráda. Ségra dnes už je teď v klidu a kouká na něco v TV , ještě ji večer zkontroluju ,aby zase neplakala do polštáře kvůli mně, to bych byla u ní ,ale když bude chrnět budu u sebe. Pa a ozvu se zítra.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Markétko,udělala jsi správně. Třeba z toho něco bude....příjemný večer.

Reklama

Přidat komentář