Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Psala sem že ho miluju stejně jako jí takže ne jen kasička.Láska je to pořád a s kasičkou je spíš pomocník.Já nechci být ani bez jednoho z nich.Nechci aby se mi to rozpadlo jako Jirka a Alice.Já mam radost že se mi povedlo najít chlapa i ženskou tak si je chci udržet oba.

die (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Miluno tak Denis už tě nezajímá, přednost má Radka?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Já je miluju oba Die ale než abych se Denise doprošovala o sex nebo čekala na jeho náladu tak už nemusim když mam Radku a to ho v technice a přístupu převálcovala.Ale vnitřně cítim k oběma uplně stejný protože jsou hodný oba.Je to moje druhý nejsilnější k ženský po Alici když nepočítam jedno zamilování do holky na základce.Já si uvědomila že Radka má rysy obličeje jako měla ta moje holčičí láska na základce tak proto mi asi taky tak přitahuje.Je to muj typ ženský.Ona se semnou mazlila krásně jak dlouho sem chtěla.A pořád si semnou hrála a já s ní.Byly to různý typy hraní co chlapa asi nezajímá nebo nebaví nebo nemam na chlapy sexuálně štěstí,já nevim:-( Nevim proč si tak ženská umí hrát a chlap takhle ne.Chlapa bolí ruce no a to v nich má víc síly než křehká Radečka moje milovaná.

jak (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

že si umí hrát třeba?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Krásně mi sála dole hodněkrát a hrály jsme si že jsme si doma udělaly tyče a ona se o ní taky třela a já sem jí pozorovala a dělala sem u toho samu sebe.Pak ve vaně hry se sprchou a masáže pořádný celýho těla.Prostě hry,vzrušlování,mazlení,to co s chlapama nemam.

a (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Kde byl tvůj syn? Psala jsi, že je nemocný a máš ho doma. Snad na vás nekoukal.

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Ten byl u babičky se Zdenou protože sem dneska měla ještě nějaký bjehání tak sem nebyla půl dne doma tak přišli se Zdenou až k večeru,tak jsme tu všichni jen bez Denise.

Anonym (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Milco,kdyby jsi se raději zajímala o mamku,je nemocná,doma uklidila,navařila,ale pořádný jídlo a vytvořila domácí pohodu co ty jsi za mechu, své kamarádce jsi předpokládaná syna,počkej až se to provalí a že to nebude dlouho trvat,to si piš

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Uklizeno,navařeno mam.A Denis tady neni.A pohodu teď cítim.Jen teda bych tu kočičku brala i dneska ale dneska už nemůže.A tomu konci taky nerozumim co píšeš a nic se neprovalí.Jak by se to mohlo provalit?

Návštěvník (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Co to znamená? Své kamarádce jsi předpokládaná syna?

no (St, 10. 4. 2019 - 18:04)

Tohle myslím už nikoho nepřekvapí.

A (St, 10. 4. 2019 - 18:04)

jeje.

Tak (St, 10. 4. 2019 - 15:04)

co Denis? Jak se mu líbí fotka s Radkou?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 17:04)

Denis nezná tenhle Fb..Radečka je teď moje závislost.Chci jí znova a znova.

Miluno (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Už se seznámil Denis s vašima?

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Jo už se seznámili.

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Máte pravdu když se tak zamyslim že něco ze mě zmizelo a opadlo:-( Je to asi tim že ho víc zajímá asi mimi než já.Je tim mimčem jak posedlej.Já ho ztratit nechci jako člověka,cítim s nim bezpečí a je hodnej ale neni to žádnej klátič a neni asi moc hravej,bohužel:-(( Já mam v hlavě uplně jinou představu jak bych chtěla aby se chlap ke mě choval v sexu.A takovej chlap nesmí být zaměřenej jen na prsa.Měl by se chovat jako když je ženská dobrej zákusek a on vyhladovělej a aby se vrhnul na ní a ne aby šel jen strkat pero mezi prsa a nebo sebou plácnout na záda a sundat trenky a aby vše dělala jen ženská:-( Jirka,Radky manžel a bohužel i Denis jsou všichni v tom podobný.A to maji všichni velký výbavy tak asi se víc snaží ty s menšíma no ale to se mi víc líbí sex s holkou než s chlapem co má malýho.Ale náladu mam teď dobrou protože mi Raduška za hodinu přijede.A ta představa že můžu zase něco zažívat to co s Alicí,tak je to tak krásný.A zdravim Aleška.

teda (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Miluna tam má výraz " ještě cekní a natrhnu ti připínákem prdel".

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Ale to já takhle vypadam pořád.Někdo mi zase říkal že vypadam jak když beru drogy ale víte že sem čistá.Bohužel nic s ksichtem už neudělam.Já to tam dala aby mi třeba nesmazali ale kdyby zase smazali tak se nedá nic dělat.

pils (Út, 9. 4. 2019 - 18:04)

V každém případě - tady se člověk fakt nenudí. :-) Lallo, já to mám podobně jako ty, stresuju se několik týdnů před akcí, do poslední chvíle nevím, jestli na ni vyrazím, ale nakonec jsem ráda, že tam s těmi lidmi jsem. Ale netýká se to kolegů, s těmi jdu vždycky ráda. I když - teď mám nové, tak nevím, jak to bude.

Reklama

Přidat komentář