Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Ondra (St, 18. 5. 2011 - 09:05)

Ahoj Míšo, já jsem ten...http://www.patentnimedicina.cz/ze-supliku-tcm/bezpecnost-produktu-cinske-mediciny/dokument1/

Jozef (Po, 4. 4. 2011 - 10:04)

Našla jsem článek v...Moja čerstvá skúsenosť: za 3 mesiace som s pomocou TCM (ambulancia v Bratislave) dosiahol vyliečenie Tinittuss - šumenie v uchu. Klasická medicína nepozná príčinu, lieči každého jednotne - týždeň v nemocnici - infúzie na rozšírenie ciev. TCM po diagnostike dokáže identifikovať príčinu a cielene ju (príčinu) lieči - bylinné zmesy, akupunktúra, diétne opatrenia, kto je aktívny môže zaradiť aj cvičenie čikung. Ideálne je prečítať si aj knihu napr. "Prečo číňania nepočítajú kalórie" a premietnuť zásady aj do stravovania, vedieť aspoň základe teórie 5 elementov. Má to jeden háčik - treba doporučenia brať vážne a d ô s l e d n e ich dodržiavať. U mňa to znamenalo niektoré zásadné zmeny v životospráve. Pozitívne je že zároveň som akoby mimochodom sa zbavil aj bolesti kolena, znormalizovali sa problémy s hemoroidmy, problémy s vlasmi, červené oči už nie sú červené a znormalizovala sa mi váha a tráviace problémy. Do niečoho podobne zásadného sa však pustíme až keď je vážny problém a keď si už ďalej nevime poradiť. Záver: Doporučujem TCM u spoľahlivých poskytovateľov. Treba aby pacient bol presvedčený že ide naplno spolupracovať. Brať akkolvek prípravcky a doma robiť úplne opačné veci ktoré pôsobia proti účinkom prípravkov nbemá zmysel.

Dorota (Čt, 27. 11. 2008 - 22:11)

Dobry den, chtěla bych znát Vaše zkušenosti s léčbou pomocí tradiční čínské medicíny, kterou provádí přes internet dr. Hoffmann z Českých Budějovic? Vyskytly se Vám nějaké vedlejší účinky (např. pískání v uších, přírůstek váhy atd.)? Léčím se touto metodou téměř půl roku a efekt není tak přesvědčiví. Také je to hodně drahé a momentálně musím více počítat. Děkuji

Adéla (Ne, 12. 2. 2023 - 15:02)

Dobrý den, mohu se zeptat, zda Vám tyto potíže spustily (pískání) byliny od pana Hoffmanna? Případně zda se stav upravil? Bojím se teď byliny užívat po přečtení tohoto příspěvku. Případně co jste brala nebo s čím se léčila?

Děkuji mockrát, Adéla

Pavla (Ne, 24. 8. 2008 - 14:08)

tak se mrkni na www.patentnimedicina.cz a vyzkoušej si Test dobrý jazyk, kde pošleš svoji fotku jazyka a vyplníš anonymně dotazník a odpověď dostaneš do 7 dnů zdarma včetně doporučení čínských bylinných směsí a doporučené a nedoporučené stravy. Je to zajímavý.

Wanda (Ne, 24. 8. 2008 - 09:08)

Prosím, jde se po netu zkontaktovat s MUDr.Hofmanem a nechat si poradit, jaké léky na svoji nemoc u něj objednat?Do Č.Budějovic je to pro mne daleko a jeho léčbě věřím.Děkuji.

A,P. (So, 10. 5. 2008 - 21:05)

Mili ctenary
Ze se tak rychle nechate videsit je opravdu ostuda. Jak tento pisar pise, musi si kazdy clovek pomoci sam. To neznamena ale ze nema jit za therapeutem. Ale kdy hned pri prvnim drbu utecete, tak Vam neni pomoci.

olda (Čt, 10. 4. 2008 - 05:04)

ahoj mel jsem velke problemy s alergii..i stavy dusnosti v pylove sezone.po mnoha letech zkouseni vseho mozneho jsem navstivil dr.hofmana a zacal jeho s jeho lecbou.po temer dvou letech se muj stav zlepsil v obrosvke mire,ze mam priznaky minimalni.chci jen rici..snad je uspech individualni,nevim,ale jedno je jiste.tcm je dlouhodoba lecba,ktera jde k jadru problemu a ne pouze jeho potlaceni.jak je zmineno v knihach dr.hofmana.pokud nekdo mysli,ze se uzdravi hned ,tak to asi ne.jiste je to i nakladne na finance a trpelivost.nevim,ale nic neni jednoduche na tomto svete.vse je procesem casu,hledani a usili.preji vsem hodne sily v boji se zdravotnimi i dalsimi problemy.

Praktik (Čt, 6. 12. 2007 - 12:12)

Vážená Sarah
Vzhledem k tomu, že hodně cestujete, navrhnu Vám jiné řešení.
Vycházím z toho, že každý léčitel, lékař nebo člověk zabývající
se léčením mimo oficiální medicínu věří nějaké teorii. Když vynecháme
léčitelé, obdařené " vyšší mocí ", tak nám zůstanou lidé, kteří
hodně studují literaturu v této oblasti a pak se snaží prakticky
realizovat to, čemu z těch knížek uvěřili. Z tohoto pohledu
i doktor Hoffmann uvěřil v čínské potravinové doplňky, nebo jak
se tomu říká, a roztřídil si nabízené produkty tak, aby je mohl
nabídnout pro každou variantu. Pokud to nezabere, což se pozná
až za dost dlouhou dobu, tak nabídne jiné preparáty.
Než zjistíte, že ani to třeba nezabralo, uplynou měsíce i roky.
Podobně a daleko lépe do detailů propracované způsoby léčení
nabízí firma SAN BAO ve svém katalogu.
Přípravky, které tam nabízejí jsou vhodné snad na všechno. Háček je
v tom, že jsou výrazně dražší a konečný efekt se pozná také
až za poměrně dlouhou dobu a člověk si pak řekne, no, jestli
by se ten problém nevyřešil i sám a bez těch drahých léků ?
Pokud se Vám zdá tento systém přesto vhodný, nepotřebujete
absolvovat žádnou osobní návštěvu, kupte si ten katalog
nebo Hoffmannovu knihu a naordinovat léky si můžete sama.
Pokud se jedná o čínskou medicínu, podle pravdy, které
jsem z literatury uvěřil já, odborník v tom pravém smyslu
se neobejde bez osobní prohlídky. Diagnózu si najde sám,
a nepotřebuje se spoléhat na pacientovi subjektivní pocity.
Než se rozhodnete pro " velkou zmena zivotniho stylu,
životospravy a celkovemu přistupu k životu " postupujte
opatrně, nějakou radikální změnou si můžete taky
nenávratně ublížit.

pro Janu od Sar (St, 5. 12. 2007 - 16:12)

Pana doktora Hoffmanna jsem náhodně poznala osobně mimo ordinace. Mam na jeho cinnnost rozdílný názor než jsem si přečetla v příspěvcích. A po přečtení příspěvků s Vámi Jani souhlasim a děkuji za Váš příspěvek. Sama mám posledni dobou velke potize s pokožkou, a vzhledem k tomu, ze dost často cestuji je pro mne těžké se dostat do Ceskych Budejovic.Klasicka medicina mi nepomaha moje obtize se zhorsuji a neznam pricinu.Dam cokoli zato, aby mi bylo lepe!A proto volim TCM - Praha, uz proto, ze v minulosti mi alternativni a cinska medicina mi velice pomohla. Az ted mi doslo, ze prvni krok musi byt u me! Ceka me velka zmena zivotniho stylu, životospravy a celkovemu přistupu k životu.Zdravi je to nejcennejší co člověk ma!

Jana (So, 17. 11. 2007 - 07:11)

Lidi pochopte ,že jak se někomu daří a má výsledky jinak než alopatickou medicínou je hned podvodník. Slyšíte to v televizi, nebo čtete v novinách.Oni nepotřebují,aby jste se vyléčili sami a přírodní cestou,potřebujou mít kšefty s jejich femií,která nepomůže,ale zatlačí problém hluboko jinám.Pak se problém objeví jinde a v horšíma stádiu.To bylo i za komunismu,přece nebudou chválit někoho jako byl pan Janča,který uměl léčit epilepsii a alergie za pár korun.Potají za ním jezdili hlavouní ale na veřejnosti se to nesmělo dostat.Myslím,že víte dobře,že všechny přírodní prostředky zabírají za delší čas,a to některé odradí.Kdežto chemie zatlačí nemoc hned,ale neléčí.

pro Lucku (Pá, 16. 11. 2007 - 09:11)

Mrkni na www.patentnimedicina.cz , které patří MUDr. Hoffmannovi a jsou tam i zajímavý TCM testy a hodně o stravě a výživě.
Jana

Lucie (Čt, 15. 11. 2007 - 21:11)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má pan doktor Hoffman webové stránky? Nějak se mi to nepovedlo najít. Děkuju za odpověď. :o)

pro Pavlu (St, 30. 5. 2007 - 15:05)

Tak proč se nezeptáš svého vyškoleného čínského odborníka ? Nebo snad chemické léky a kortikoidy nepoškozují játra, ledviny a ostatní(stačí se podívat na jakýkoliv příbalový leták u léků) a přesto jsou lidem doporučovány...

Pavla (St, 30. 5. 2007 - 14:05)

Ja chodim k vyskolenemu odbornikovi, mam k nemu duveru a myslim, ze vim, o cem mluvi, jen jsem cetla nejaky clanek o lecbe ekzemu a tam psali, ze ekzem se da lecit i cinskou medicinou, ale ze je to neproverene, a ze se nevi, co v tech smesich na caje vlastne je, a ze pouzivane byliny v cinske medicine mohou vest k poskozeni jater...

Jirka (St, 30. 5. 2007 - 12:05)

Čínské jako české i jiné bylinky mohou poškodit vše, nejen játra, pokud se používají neodborně a nevhodně, což v tomto případě neplatí - Mudr. Hoffman je zkušený odborník na čínskou medicínu!

Pavla (St, 30. 5. 2007 - 10:05)

Slyšela jsme někde, že čínské bylinky mohou poškodit jatra...nevíte, co je na tom pravdy??

Jarmila (Po, 28. 5. 2007 - 20:05)

Já mám zkušenosti jen dobré - dcera měla astma a dost těžký, po léčbě u Mudr. Hofmana je nyní bez potíží i bez léčby, syn měl silný ekzém ale už se mu to o hodně zlepšilo ale ješyě užívá čínské byliny. Holt nikdo se nezavděčí lidem všem...

Návštěvník (Po, 28. 5. 2007 - 18:05)

je to kokot

Jája (Po, 28. 5. 2007 - 18:05)

Moje zkušenost s Hofmannem z Č.B.: vydala jsem dost velké peníze za přípravky i návštěvy u něj - bez výsledku zlepšení mého zdravotního stavu, ale naštěstí se to ani nezhoršilo.......

Reklama

Přidat komentář