Reklama

Existuje Bůh?

no toto (Út, 9. 4. 2019 - 09:04)

Wow, Ježíš z bible uzdravoval a soudobý Ježíš řeže prsty. Mega změna. Ježíš z bible by ti prsty přičaroval. Soudobý Ježíš ti je ufikne.

To nic není (Út, 9. 4. 2019 - 09:04)

To nic není. Mně bůh miluje ještě více. Mám vypíchlé levé oko a na cirkulárce jsem si uřezal pravou nohu. Sláva Ježíši!

Blázen napsal (Út, 9. 4. 2019 - 09:04)

Já už nemám půldruha roku prsty na levé ruce a jsem si jist, že ten úraz byla Boží vůle. Byl to projev jeho lásky ke mně.

Návštěvník (Po, 8. 4. 2019 - 22:04)

No tak brzdi.... má krista... má láhev něčeho dobrého...

Pamatuj! (Po, 8. 4. 2019 - 22:04)

Nemá prsty, nemá ledvinu, ale má Krista, a to je hlavní!

OK (Po, 8. 4. 2019 - 08:04)

Ale aby sis moc nenamýšlel, Tony. Některé má Pán ještě radši než tebe. Tady je důkaz. https://www.topky.sk/gl/212259/1314497/Alexa--34--zmrzacila-vrazedna-bakteria--Za-styri-mesiace-prisiel-o-tri-koncatiny-

Ok (Po, 8. 4. 2019 - 08:04)

Ta mocná je jeho láska k tobě.

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 07:04)

Ctihodný Job nebyl křesťan ale tu nehoráznou nemoc, kterou na něho Bůh dopustil, vnímal také tak. U Joba se satan spletl.

Rakato (Ne, 7. 4. 2019 - 18:04)

Co si budeme nalhávat - v boha už nevěří ani většina křesťanů, jinak by tak nehřešili. Ale tváří se, že věří, aby nepřišli o iluzi, že přijdou do nebe a budou žít věčně, hřích nehřích. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Věřit v boha je stejné, jako věřit, že váš smeták obživne a bude zametat sám. Můžeš v to věřit, ale k čemu je to dobré? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tak je pro všechny křesťany lepší přiznat barvu, že víru jen předstírají, a věřit jen v sebe, a v to, že k životu nepotřebují neviditelného taťku, a výmluvy na boží vůli, když něco zvrzají.

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 07:04)

* výmluvy na boží vůli, když něco zvrzají.*----------------Já už nemám půldruha roku prsty na levé ruce a jsem si jist, že ten úraz byla Boží vůle. Byl to projev jeho lásky ke mně.

Nadir (Ne, 7. 4. 2019 - 07:04)

Ip má zajivavé, iq nulové

Nadir (Ne, 7. 4. 2019 - 07:04)

Rakato je difulus

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 01:04)

Nevím, co je to ten difulus. Já si myslel, že Rakato je trakato.

Chudák Klárka (So, 6. 4. 2019 - 18:04)

Zajímavé, že v těch videích na jejím kanále říká, že si myslela, že všechno je matrix. Takže lidi, co si myslí, že všechno je matrix a lidi, co si myslí, že všechno je nějaká skrytá hra démonů, satana, boha, andělů apod. jsou de facto jedno a to samé. A potom ty různé hlasy a přebujelá fantazie. Chudák Klárka. Kdyby byl bůh, tak jí takovou nemoc nedá.

Rakato (So, 6. 4. 2019 - 18:04)

I když - s realitou je to ošajslé: “Everething we call real is made of things that cannot be regarded as real.” (Max Bohr)

6.4. (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Však sem chodí jako do stacionáře.

Rakato (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Richtig. Asi se podvědomně zde chtějí nechat vyléčit ze svých bludů. Ale bohužel - bez léků to nejde.

Návštěvník (So, 6. 4. 2019 - 15:04)

Kdyby se už kdysi lidi léčili, tak jako tato slečna, tak náboženské texty nevzniknou. /*/*/*/*/*/*
https://www.youtube.com/watch?v=UBJVX1o1o28

Rakato (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Skvělé video. Je fakt, že kdyby Ježíš začal kázat dnes, psychiatři by ho lidem rychle vyhnali z hlavy - protože všechna ta zjevení, hlasy a jiné fantasmagorie (které lidem potvrzují existenci něčeho vyššího, boha, pekla, ráje) mohou být kvůli schíze, ale i kvůli mnoha jiným duševním nemocem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Smutné je slyšet, že jedna třetina křesťanů je nevyléčitelná.

:-) (Pá, 5. 4. 2019 - 21:04)

Údajný ateista Rakato je nejvěrnějším fanouškem diskusí o náboženství. Jenže bůch se nedá vyprodukovat ani pro - nábožnými aktivitami, jak to dělají pánbíčkáři, ani proti - nábožnými aktivitami, jak to dělají rakaťáci.

Reklama

Přidat komentář