Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

DJ (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

Jen krátce, musím do práce. My si zase tak dobře nerozumíme. On je opravdu trochu cynik. To heslo pražská kavárna jste užil trefně. Tam takové postoje převládají. Tím myslím ty průpovídky o změkčilých Evropanech a civilizačním pohodlí. Sice to je částečně pravda, ale o tom cynismu svědčí, jak to staví do popředí, jak by tím bylo možné vysvětlit cokoliv. Váce případně později, čas tlačí.

Karel (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

DJ to nemá smysl, s někým, kdo na základě jednoho, ještě k tomu celkem průměrnýho příspěvku tvrdí, že ví o koho jako ve skutečnosti jde, namá smysl se hádat. Relativista měl pravdu, nereagovat, dělat jako by tu nebyl.

Včera jsem se musel smát tomu, jak vy dva jste postupně zjišťovali, že si vlastně rozumíte...

DJ (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

já, jak jte si možná všiml, jsem se s ním včera nakonec jeho názor sdílel, jsem snad rovněž Zkoumal? Proč nepřijmete, co je evidentní a neomluvíte se? I když o tom jste přesvědčen, tvář byste tím neztratil, naopak.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

to si děláte srandu, tam o...Na tomto vláknu ne ale já vím o koho jde.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

Mám k tomu svoje relevantní důvody. stalkimguje mě už přes tři roky.

DJ (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

Původně jsem to nechtěl komentovat, ale Karel má pravdu. A abych byl upřímný, mně to včera rovněž vadilo, jak jste se pokoušel proměnit diskusi v hádku, i to jak jste evidentně očekával, že vás budu brát jako spojence - snad jen proto, že zrovna Relativistovi rovněž oponujete? Mám dojem, že se jen bráníte přijmout fakt, že vaše hrubosti vadí mnohým. A tak prostě tvrdíte, že ten a onen je ve skutečnosti jakýsi Zkoumal, který proti vám něco má.

Karel (Čt, 9. 8. 2018 - 09:08)

to si děláte srandu, tam o vás nic neříká! Prošel jsem si znova celou diskuzi, nenapsal o vás jediný křivý slovo! Vůbec na vaše výpady nereagoval. Že se vám nelíbí jeho názor na kulturní odlišnosti, vám nedává právo ho napadat. Kulturní relativismus je jedním z nejrozšířenějších směrů politickýho myšlení a intelektuální scény dneška, tenhle příspěvek je totální průměr,to by napsal každej druhej z pražský kavárny. Nemáte právo tvrdit, že je to ve skutečnosti Zkoumal. Zkoumal by se s váma už dávno přel! Nemáte právo ho napadat, když vám nic nedělá. Jak já to vidím, včera jste se jako stalker choval vy sám.
Uvědomujete si vůbec, že útoky a urážky ze včera obhajujete tím, že vás vytáčí něčí názor nebo postoj a slovo kultura? Kdo si myslíte, že jste?

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 07:08)

Mimoto, i kdyby Relativista nebyl Zkoumal (jsem na 100% přesvědčen, že je), tak by mě takovýmto příspěvkem tak jako tak hodně vytočil.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 06:08)

Mimoto, od jisté doby se mi taková "kultura" zcela hnusí. Zvláště, když z rakouského netdoktora vím, jak rádi němečtí úchylové na tu podívanou jezdí.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 05:08)

Tento příspěvek:

8.8.2018 20:27 - Relativista

To je všechno věc zvyku. Každýmu připadá normální, na co je zvyklej.Na jedný diskuzi tu někdo psal o bolestivosti obřízky u Filipínců, přirovnal jí ke komářímu kousnutí a jiný se divil, jak to může srovnávat. Ale oba mají trochu pravdu, pro Filipínce to nic není, patří to k jejich kultuře, pro kluky je to zároveň zkouška odvahy, takže to většinou podstupujou bez umrtvení, to ale není nic pro průměrnýho evroskýho srabíka, kterej má ze všeho hned trauma a tak protestuje, proti obřízce a proti všemu, co děsí a co nechápe.
..............................................................

Je čirá Zkoumalovina. Jsem na něho za ty tři roky, co mi tu ničí nervy, hodně alergický.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 05:08)

No páni, jenom proto, že...Zkoumal se dobře baví už přes tři roky. Jenže, kdo má jeho stalking a špinění vydržet.

Karel (Čt, 9. 8. 2018 - 00:08)

No páni, jenom proto, že někdo krátce zareagoval na příspěvek o Filipínách, bude to určitě jeho původní autor a zároveň stalker, to je logika! Relativista má pravdu - skutečnej stalker, pokud nějakej je, se teď dobře baví. Hele chlapi, prostě ho ignorujte jako my, to dneska fungovalo docela dobře, tak ještě jednou dobrou noc

chlapi, (Čt, 9. 8. 2018 - 00:08)

že vás to baví. to jsou duchaplné diskuze.
Jinak obřízka je pěkná, penis vypadá tak nějak víc chutně a čistě.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 00:08)

tak pro jednou udělám...Zkoumal používá s oblibou takovéto nicky. Ona není náhoda, že napíše příspěvek jako fejk Mates a vzápětí je tu příspěvek od Relativisty.

Tu není vlákno obřízka, takže filipínská tuli je tu off topic. A ke všemu Zkoumalovské obraty. On nehorázně lže a já jsem naplno přesvědčen, že jsi to ty.

Relativista (Čt, 9. 8. 2018 - 00:08)

tak pro jednou udělám výjimku, ale jen jednou:

nikde jem vás nepomluvil, nikde jsem o vás ani nepsal, ani vás neznám. Na doktorce jsem byl krom dneška zatím jenom jednou, před rokem jsem nevěděl že exituje. Pokud vás tu někdo fakt pronásleduje, tak se v tomhle momentu asi královsky baví, když vidí, jak se pouštíte do někoho uplně jinýho

Tohle byla výjimka, zásadně výstupy jako jsou vaše ignoruju, neodpovídejte mi, k ničemu by vám to nebylo, další reakce se ode mně nedočkáte

to (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

myslíš na koho?

vy asi nemáte c (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

že se tady porád tak nesmyslně dohadujete a napadáte. Bezte raději makat.

Tony (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

Relativistovi a DJovi: dobrou...Jenže ten Relativista mne tu na doktorce křivě pomlouvá a stalkinguje už přes tři roky a z jeho prasáren se mě totálně otáčí žaludek. Zase si přihříval tu svou úchylárnu s Filipínama.

DJ si nevšímám, toho tu vidím poprvé.

Karel (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

Relativistovi a DJovi: dobrou pánové

Tonymu: a vy taky jděte spát, to jste si vůbec nevšiml, že ti dva na vás ani jednou nereagovali? Bavili se, jako byste tu ani nebyl, ani jeden příspěvek nebyl psán vám nebo o vás

Tony (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

několik příspěvků asi...Kdo asi maže? Admin. DJ tě ještě nezná, tak ho můžeš tahat za nos.

Reklama

Přidat komentář