Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

miki alias lenk (Čt, 6. 6. 2013 - 21:06)

vyzkoušej navštívit psychiatra, ten má ještě lepši provázky, pásky, kolíky, stroje...

miki (Čt, 6. 6. 2013 - 17:06)

je ti pravda zatímsi stojím...odepiš

miki (Čt, 6. 6. 2013 - 17:06)

Zdeňkovi nikdo nepište. Je...je ti pravda zatímsi stojím dneska byl na prohlídce brácha a já se kkoukal nekecám dala mu okolo penisu kolíky na prádro a stroj na elektro šoky

lenka (Čt, 6. 6. 2013 - 17:06)

jsem ta doktorka okteré vám říkal miki dneska bil prohlídce

miki (St, 5. 6. 2013 - 17:06)

rukavice neměla

miki (St, 5. 6. 2013 - 17:06)

rukavice neměla

Hugo z hor (St, 5. 6. 2013 - 17:06)

jednou na prohlítce doktorka...Radši se nauč pravopis...blbe!

Ty jsi dobrej (St, 5. 6. 2013 - 17:06)

jednou na prohlítce doktorka...magor

miky (St, 5. 6. 2013 - 17:06)

jednou na prohlítce doktorka řekla tak jdeme na věc a pak mi skáhla trenky a začala šahat můj penis a začala mě tahat za chlupi okolo penisu pak mi nasadila kondom azačala mě přivazovaz ke zidli rostáhla mi nohi takže můj penis skoro celí pak mi vázala ma penis různé provásky a omotala mi penis koule černou lepící páskou

Patrik (Po, 27. 5. 2013 - 20:05)

Já mám dotaz: Nechci aby mi...Je spousta doktorek, které nechají nádobíčko na pokoji. Moje doktorka mi tam jenom vždycky nakoukne a to je všechno. Na prohlídky se chodí každé 2 roky až do 19. Ale některé si s tím práci dají. Těžko jí můžeš radit, co má dělat.

nik (Po, 27. 5. 2013 - 19:05)

Já mám dotaz: Nechci aby mi doktorka přetahovala předkožku. Ale doktorka se mi nikdy na "nádobíčko" nekoukala, myslíte, že když pudu na 15 letku, tak mi ho bude vyštřovat?

Honza (Út, 16. 12. 2014 - 16:12)

a co ti s nim všechno...To asi kámoš kecal. Nevim, proč by měla doktorka nebo doktor měřit ptáka.

Ondra29(pravý) (Út, 16. 12. 2014 - 14:12)

v mým případě byla vysoko...Mohl by jsi Mě na Tebe poslat mail? Potřeboval bych se Tě na něco zeptat. Mail na Mě: [email protected]

Jakub (Út, 16. 12. 2014 - 07:12)

Blbost, u mě to sice byl...doufám, že jsi při tom koupání na Ádu přišel plavání bez plavek na chuť, je to přece o hodně příjemnější, než v plavkách. Hlavně pak na břehu, mokrý plavky jsou nepříjemný.

Jakub (Út, 16. 12. 2014 - 07:12)

a co ti s nim všechno...v mým případě byla vysoko přirostlá uzdička na žaluda. Nejdřív malý chirurgický zákrok, pak kontrola, jak se to zaceluje. Dobrá byla rada doktorky na masáže jizvy, takže ta jizva není vůbec vidět a není ztvrdlá. Jestli ti jde dobře přetahovat, tak se nemusíš ničeho bát. Prohlídce se nebraň, vždyť ti neupadne :-)

Kuba (Út, 16. 12. 2014 - 00:12)

a co ti s nim všechno...Blbost, u mě to sice byl extrém ale pochybuju že by se na 17. nějakej doktor tím hloubějc zajímal, většina kluků ho má v pořádku, možná doktorky jsou důslednější... mě zase ale na druhou stranu zjistil že mám vybočený paty tak že všímavej byl. "Horší" byly ty prohlídky dřív, to nejenom že mi laborovala s předkožkou ale ještě jsem měl jednu dobu vyrážku na varlatech tak jsem se musel koupat v moři několikrát bez plavek.

Martin (Po, 15. 12. 2014 - 21:12)

tak tos tam asi nemusel...a co ti s nim všechno dělala? já jdu za pár dní na 17. letou a docela se bojim co mi s nim udělá. Kámoš říkal, že mu ho i měřila, ale to mu neveřim. A bude mi taky prohlížet varlata? Dík

Jakub (Po, 15. 12. 2014 - 07:12)

Byl jsem teď nedávno na 17....tak tos tam asi nemusel vůbec chodit, mohli jste to vyřídit po telefonu a doktor ti poslat zprávu mailem. Takováhle prohlídka je naprd. Je snad lepší, když tě důkladně prohlídne, aby byla jistota, že jsi OK. Něco o tom vím, stará doktorka mýho pinďoura snad vůbec neviděla, Na problémy s předkožkou přišla až nová a to mi bylo už 12. Než bylo vše OK, byl jsem u ní na kontrole asi 4x a pokaždý šly slipy dolů. A když se mi při tom postavil, říkala, že je to jak zelená na semaforu, že to znamená, že správně vše funguje. Takže při další kontrole jsem slipy sundal rovnou.

Kuba (Ne, 14. 12. 2014 - 22:12)

Byl jsem teď nedávno na 17. u doktora a svlíknul jsem si jenom bundu :D sice mě vážil zeptal se jestli jsem v pohodě a jinak nic, jo ještě mi kontroloval docela dost oči. Na 15. jsem byl ještě u původní doktorky a to jsem se svlíkal do slipů... zato mě sprdla že mám skoliózu. Důkladná prohlídka byla 13. to jsem musel do naha, byla ještě u toho máma a doktorka mi za asistence sestry zkoušela stahovat předkožku a varlata v leže. Už jsem se tehdy dost styděl tak jsem byl červenej. Na 11ti letý to bylo asi podobný akorát tehdy sem se ještě nestyděl i u vody jsem byl často bez plavek tak mi to vůbec nevadilo že jsem byl v ordinaci nahatej

Pepa (Čt, 14. 8. 2014 - 20:08)

Prosim vás, po pravdě. Co se všechno děje při patnáctileté prohlídce?!

Reklama

Přidat komentář