Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lojza (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Takže, upřímnou soust. tedy. Libore hlavně se držte v tomto nelehkém období.

Klára (Po, 8. 4. 2019 - 06:04)

Liborova maminka zemřela.

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 22:04)

Jakube, Markétko, Miško a další. Omlouvám se, že jsem nereagovala včas. Moc děkuju za podporu, myslím na trápení Libora a nemohu usnout. Chtěla jsem vám odepsat až zítra, ale takto budu usínat s pocitem, že vůči vám nemá dluh odpovědi. Více zítra po škole prosím. Děkuji za podporu!

Markéta (Ne, 7. 4. 2019 - 21:04)

Klárko moc na tebe myslim,vice zitra. Drž se,prosim! Mam tě moc ráda.

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 19:04)

Je to ok když jsem mu dala za 500?

Jakub pro Klárku (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

KLárko dozvěděl jsem se, co prožíváš a není mi to vůbec jedno. Moc na tebe myslím a přeju a´t to Liborovi s maminkou nakonec dobře dopadne. Mám tě moc rád.

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

Miško moc ti děkuju, zrovna jsem tě tady chytla.Vážím si toho, co cítíš a že nechceš dnes psát podrobnosti zčůracího víkendu. Já taky moc ne- možná bych se tím psaním uvolnila, ale nejde to. Mám nové zprávy od Libora ,ale nebudu je tady psát do podrobna, žádná sláva. Ségra dopledne zmizela a já jsem ji pak našla venku za stodolou jak bulí a prý kvůli mne a Liborovi, protože se bojí o jeho maminku a když jsem smutná, tak ona taky, ale nechtěla abych ji viděla plakat,proto se schovala. Tak to víš, takhle to máme. Já jsem taky myšlenkama u Libora, že mi nechutná ani jíst a nic mně nebaví a myslím na něj a jen piju a chodím na malou snad každou půlhodinu. Potřebuju skoro furt ikdyž vyčůrám jen malý proud, ale to je tím napětím a smutkem. Snad se to srovná. Ségra už je lepší a odpoledne venku blbla a tak možná až přijedeme domů to bude zase jiný. Mamča už balí a tak za chvíli vyrazíme.

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

Klárko to mně je moc líto a Liborovi držím taky palce a tobě taky. Chtěla jsem nyní psát o tom,co jsem prožívala s Jakubem dále přim čůrání a tak , ale teď nejsem schopna. Třeba zítra ,ale dnes mně je to hodně líto i proto, že Jakub k tobě cítí víc. Proto nyní nemohu psát o tom, nebylo by to fér. S Jakubem to bylo prima a ještě přijede, ale je to pro mne jen superkluk, kterýmu se líbím a já ho chci na tyto věci, ale nevím jestli to je láska.

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

Málo, on byl citlivej a hlavně mně do pipinky to hned pustil jak byl ve mně.

Host (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

A to tě nebolelo? Psala jsi,že ji máš malou...

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

Reagoval, když mně videl čůrat hned byl vzrušenej, ale nebyl schopen se milovat do pipinky, to hned se zase zmenšil. Při třetím čůrání jsem ho nenechala zmenšit a rukou jsem mu ho provokovala a pak do mé pipinky nastavila sama a on se za chvíli krásně udělal do mně. Ale poznala jsem, že se něčím trápí.

Host (Ne, 7. 4. 2019 - 15:04)

A reagoval na tvé čůrání normálně jako kluk nebo vůbec ?

Markéta (Ne, 7. 4. 2019 - 15:04)

To je strašný. Jsem tvé zprávy úplně hotovâ. Klárko jsem tak moc s tebou a chápu, že to prožíváš hluboce. K úctě k liborovi sem o jeho mamince nic víc nepiš. Musím to zpracovat v sobě a ozvu se ti. Drž se !

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 15:04)

Markétko vše bylo super a užili jsme si sobotu do večera a pak Libor odjel. Přesto se mi zdál nějaký zamlklý. Čůrali jsme spolu několikrát, ale nebyl schopen nic víc a tak jsem se ho ptala, co se děje. Jestli se něco stalo nebo jestli nemá jinou holku a tak a on že ne a byl milej a moc něžnej a pak když jsme se vraceli z lesa se najednou posadil do trávy a začal plakat a nebyl k utišení. Jen mne objal a nemohla jsem z něj dostat ani slovo a jen bulil a bulil a já z toho byla nešťastná. Takhle jsem kluka ještě nikdy plakat neviděla. Nakonec mi řekl ,že mu včera odvezli maminku do nemocnice a že je to moc zlý a že jsem pro něj jediná radost, ale že nemůže zůstat do rána. A prý ať víc sem nepíšu o ní a to respektuju. Já jsem pak plakala v noci taky pro něj a nebylo mi to vůbec jedno. Mamča a ségra to vědí a já dnes byla jako po opici neschopná ničeho. Tak takové zprávy.

Thomas (Ne, 7. 4. 2019 - 12:04)

Přeju ti ji.

Ikk. (Ne, 7. 4. 2019 - 12:04)

Nějaká holka na společný čůrání. Praha a okolí do 25 let.

Host (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

A mně nechceš?

Ikk. (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Není jednoduchý. Poradíš?

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Zkus jinou holku.

Ikk. (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Sorry.

Reklama

Přidat komentář