Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Syfilis (So, 6. 4. 2019 - 18:04)

už se na vás těším na všechny

Host (So, 6. 4. 2019 - 18:04)

Nechte klárku na pokoji a nemluvte za ní. To je velmi zlé a nevkusné se za někoho vydávat !

Thomas (So, 6. 4. 2019 - 15:04)

Miško napiš jaké bylo čůrání s jakubem?

Hynek (So, 6. 4. 2019 - 14:04)

Si hnusnej úchyl !

Návštěvník (So, 6. 4. 2019 - 12:04)

Já třeba čůrám všude, i v tramvaji, v posteli, v kině, všechno ochcávám a dělám vždy u toho haló, je to se mi rozlil sprite a ukážu kelímek s brčkem. Lidi v kině se otřou v obličeji a mají pocit, že to nebyla moč.

Markéta (So, 6. 4. 2019 - 12:04)

Miško skvělý že jsi ok. Děkuji za info.

Miška (So, 6. 4. 2019 - 12:04)

Markétko a Klárko, holky co máte o mně strach, jsem vpořádku doma, ale nemám moc čas psát, jedeme do Slavonic k příbuzným na oslavu, napíšu Vám později. Jakub byl lepší než Janík. Citlivej a nechtěl mi to dělat do baculky, když jsem nechtěla ,ale asi bych možná chtěla příště. Čurali jsme několikrát a bylo to moc příjemný. A u něj jsem se ani nestyděla.

Markéta (So, 6. 4. 2019 - 11:04)

Tak jsme se vrátily z Vrchlabí z trhů a mám těmožnost pozdravit. Asi si to přečteš později ,jak jsem se dočetla už tam asi máš Libora, tak ti popřeju super den a ozvi se,až budeš mít čas a náladu. Moc na tebe myslím a přeju ti štěstí ! Já jdu navečer k té známé na narozky a tak si asi napíšeme zítra. Pa.

Honza (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

To mu moc závidím. Tak alespoň dekuju, že píšeš své čůrací zážitky.

Honza (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

Já bych ti ten nočník rád při tom čůrání držel....

Klára (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Já mám každý den jinýho kluka.

Klára (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

Já už mám jinýho kluka.

Klára (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

Podle toho jak jsme rozespalý. Ségra dnes čurala do něj na bobečku a já si ho vzala od ní když se vyčurala a udělala to do nočníku skoro ve stoje, jen hodně jsem roztáhla nožky a nočník jsem si držela kousek pod pipinkou a hned jsem rychle čůrala do něj.

Honza (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

Klárko a do nočníku čůráte na bobku nebo ve stoje?

Klára (So, 6. 4. 2019 - 08:04)

Ahojky Markéto z chaloupky a Šluknova. Je hezké ráno a Libor přijede na oběd,protože ho mamča pozvala. Ještě se trochu se ségrou válíme, včera jsme chrněly snad okamžitě a televizi asi vypínala mamča. Ségra se vzbudila na malou až kolem čtvrtý a máme tady pohotovostní nočník aby sme nemusely v noci dozadu na WC přes chodbu a tak jsem se do něj nakonec vyčůrala taky. Ségra čůrala první a já po ní a jak jsem jí viděla,že čůrá, tak se mi chtělo víc a víc a pak jsem si od ní nočník dala podpipinku a pustila to prudce ven a načůraly jsme dohromady víc jak půlku a tak jsem ho pak vylila z okna na záhonek na kytky a pak jsme ještě usnuly. Tak se těším jak dnes dopadne den a na nové zážitky s Liborem. A taky jsem zvědavá co Jakub s Miškou. Zatím nepíšou, ale asi si ještě užívají čůrací dopoledne. Páčko a ozvuse ti. Užij si i dnešní narozky u kamarádky! Pošlu ti myšlenku, abys to nepřehnala a neblinkala,ale naopak prožila veselý a pohodový večer.

Luboš (So, 6. 4. 2019 - 07:04)

To já bych se díval a nechal bych si od tebe vyčurat na obličej a do pusy a klidně bych to tvé čurání vypil.

M (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

Já vám nevim ale dámy trošku spátečka by asi neuškodila?
Jinak souhlasím s klukama je to krásné. Mně se jendou i stalo, že při určité praktice se nějak dívka uvolnila, ale bylo to hezké.

Jedna (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

Holka dnes čurala u nás ve dvoře odpoledne. Ale byla cizí. Zrovna jsem jí viděl z okna. Přiběhla,rychle stáhla kalhoty a už to šlo. Čurala trochu z výșky otočená zadečkem ke mně a tak jsem to viděl všechno,asi to mēla na poslední chvíli a čuralaz pipiny opravdu dlouho

Karolína (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

A co má holka dělat aby se nepochcala? Takhle jsem zaběhla do nějakého opuštěnýho dvora nedávno a okamžitě to pustila. Kdyby někdo někde čuměl tak nevadí protože to bylo tak nutný že mi to bylo jedno ikdyby se na moji prcinku díval z pod zadečku. Alespoň bych mu pochcala proudem ten zvědavej ksicht.

Pepe (Pá, 5. 4. 2019 - 21:04)

Rád se na to dívám. Na čůrající baculky

Reklama

Přidat komentář