Reklama

cuckold z pohledu ženy

Jana (Út, 10. 5. 2016 - 12:05)

V českém prostředí rozlišuju kandaulismus a cuckold jako že cuckold ke už extrémní, kdy chlap s ženou ani nešujá, má zákaz a tak.
To by mi už neimponovalo, kandaulismus je lepší

realista (Po, 9. 5. 2016 - 15:05)

´´´´´´´´ psala:
Normální žena touží po chlapovi,kterej ... zvladne uplne vsechno.
Jenze kde je najit? Jde to prece i rozdelit:
Ja zvladnu dost od kazdeho, ale zase ne vsechno. A tak si ma normalne zabezpecena i uspokojovana zena uziva romantiku, vylety a vzrusujici sex bez vsednich starosti take s nekolika dalsimi muzi, ciste podle jejich prani a potreb. Nejakou dobu nam trvalo, nez jsme prekonali ruzne predsudky a obavy, ale jsme ted oba spokojenejsi a nas spolecny zivot i sex je lepsi nez driv.
Neni do me bezhlave zamilovana a nejsem jeji buh, ale odpor a pohrdani neciti. A i kdyz nejsem, dokonaly, je rada, ze ji umoznuju celkem zajimavy a ruznorody zivot s dobre fungujicim zazemim.

! (Ne, 8. 5. 2016 - 14:05)

tomu mému se to taky líbí,...Kopni ho do prdele rozvodem a najdi si jinýho,normálního chlapa,za kterýho se nebudeš muset stydět,protože máš vedle sebe kolosálního kripla!

klára (Ne, 8. 5. 2016 - 11:05)

Ahoj já chodím sukat na...tomu mému se to taky líbí, moc ho nechápu

severakova (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

Proč né, Klárko? Určitě Tě má rád, touží Tě uspokojit, ale jeho možnosti jsou možná omezené...tak to přenechá jiným mužům...je šťastný, kdyžTy jsi šťastná!!!

trevor (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Ahoj. Chtěl bych právě takovou ženu, co by si ráda a často užívala s jiným. A mně třeba i odpírala. :-)

cukold (Pá, 6. 5. 2016 - 11:05)

Mám malý penis. Přítelkyni jsem přestal stačit. Našla si milence, nesmím s ní už spát. Mám v kumbálu matraci a na ní PVC prostěradlo a povlečení na peřinu a polštář také z PVC. Když přijde milenec, oblékne mě paní do PVC pláštěnky, a připoutá a zamkne. Pak jen slyším milostné vzdechy

Lucka (Ne, 1. 5. 2016 - 20:05)

Ahoj já chodím sukat na akce tipu gang Bang nebo bukakke a manžel na to kouká a je z toho hotovej a mě to taky vzrušuje. Rajc je ho když jsem pořádně vycakana

Dana (Čt, 3. 3. 2016 - 10:03)

Normální žena touží po...Je to život a lidé různí,různé mají choutky.Každému vyhovuje něco jiného.Tobě klasicky nalinkovaný a předem stanovený průběh života.Jiného by to svazovalo a nevyhovovalo by mu to,jsou lidé,které stereotyp deptá a neustále hledají nové inspirace a vzrušení.Jedna moje kamarádka,cestovatelka mi vyprávěla o jednom klášteře v Asii,kde jsou poutnice kněžími i několik dní drženy a propuštěny toliko slehnuty.Podle jejího tvrzení ji to velice uspokojilo a obohatilo.Každý je jiný a nelze to brát tak,že podle sebe soudím tebe.Lidé žijí ve společnosti,která má stanovené nějaké normy a zákony.Pokud je občané dodržují,tak co si dělají v soukromí kde nikoho nepobuřují se svými těly,je jen jejich věc.Opravdu není dobré soudit něco o čem toho buď nic,nebo jen málo vím.

Jana (St, 2. 3. 2016 - 17:03)

Může to fungovat,pokud to ale budou chtít oba.

´´´´´´´´ (St, 2. 3. 2016 - 13:03)

Normální žena touží po chlapovi,kterej k ní bude něžný,romantický,bude umět něco spravit,udržet a nashromáždit s ní majetek,jezdit s ní na výlety a dovolenou,chlapa který jí bude oporou v lásce i v životě a se kterým bude mít i soulad v posteli!A ne mít doma ujetýho kripla,kterej bude trpět nějakejma hnusnejma deviacemi!Takovej zmetek v ní spíš vyvolá odpor,pohrdání a pocit hnusu když na ní jenom promluví a když na ní šáhne,tak se jí chce blít!

:-) (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Dokážu to respektovat. Je to těžké když je to láká a nedokážou bez toho žít.Chtíč, touha.... Jejich volba, O.K:-)

Dana (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Protože jenom idiot může...Je to pořád o stejném problému.Lidé,kteří netrpí žádnou deviací,těžko chápou jak cuckold může asistovat u toho,když jiný chlap plní jeho ženě pipku a ještě ho to uspokojuje.To je věčná otázka tzv.normálních heterosexuálů.

:-) (Út, 1. 3. 2016 - 14:03)

Protože jenom idiot může...Konečně mužský názor, díky. Hezky se to četlo.:-)

Tohle může rajc (Út, 1. 3. 2016 - 13:03)

Protože jenom idiot může asistovat když mu jinej šoustá starou a ještě mu jí přitom přidržovat,fandit nebo to po něm z ní slíznout(to už hraničí stím aby se normální člověk poblil)!Navíc jak si takovýho idiota může vážit ta ženská,když si tohle nechá líbit?A ten druhej chlap,co jí zrovna píchá si taky musí myslet,že ten starej je magor a musí z toho mít i srandu!Normální chlap by ho vzal židlí po hubě a ne mu u toho fandil jako na fotbale!

Olda (Út, 1. 3. 2016 - 13:03)

Já, muž 58, jsem se toho kdysi zúčastnil u manželů v Ml. Bol. Začali se přede mnou milovat a muž mě ukázal, abych začal jazykem. Pak se odtáhl a nechal mě to dělat s manželkou naplno, moc si to užíval, ona taky, já taky. "Za odměnu" jsem mu jen musel párkrát poíbit zadek, manželka se smála, oba to bavilo. Škoda, že to bylo jen jednou.

Klára (So, 20. 2. 2016 - 19:02)

I já jsem to manželovi po dlouhém přemlouvání splnila. Musím přiznat že i promě to bylo velmi vzrušující.

vjezd (St, 11. 9. 2013 - 13:09)

Prosím počkej jde o nedorozumění, v žádném případě jsem te nechtěl urazit a omlouvam se za to jestli jsem se te dotknul. První reakci jsem psal v noci velmi dychtivě na tvůj příspěvek, moc se mi líbilo co jsi popsala. Bez ohledu na tuto doktorku je pravda z me strany, ze jsi velmi okouzlující dáma a umis byt velmi půvabná a jsi inteligentni a to mne velmi přitahuje. Jestli jsem byl k tobe nekorektní v prvním prispevku, prosím o přijmutí omluvy. Mne je s tebou dobře, lichotky ti pravém patří. Prijimas omluvu prosím Nikol..?

Nikol (St, 11. 9. 2013 - 13:09)

Z každého tveho slova je...Umíš velmi dobře lichotit,ale nemůže se mi stýskat po tom, koho jsem v dobrém nepoznala.

vjezd (St, 11. 9. 2013 - 13:09)

Z každého tveho slova je cítit dlouhá a krasna zkušenost. Nejen, ze umis jiste dokonele rozevrit klín, ale jsi velmi inteligentní s nevšedním půvabem což je kombinace, kterou u zen ctim a silene me přitahuje. Mas intelekt a jsi dáma, velmi jsem si te oblibil jsi velmi okouzlující. Víc nabídnout neumím. Bude se ti po mne styskat...

Reklama

Přidat komentář