Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Lukysek (So, 11. 5. 2024 - 14:05)

Ahoj najdu tady nějakou holku nebo maminu která mi bude dávat pravidelný výprask já sem ještě nikdy nedostal výprask a docela si ho zaslouzim tak jestli tu si tak se mi ozvi tady je můj email [email protected]   

Default User Image
Ondra (So, 11. 5. 2024 - 12:05)

Dobrý den, dnes je mi již přes 25 let, ale svoje dětství si pamatuju ještě moc dobře. Jsem kluk z venkova, kde byl výprask celkem normální věcí a nikdo se nad tím úplně nepozastavoval. V mojí rodině to fungovalo asi jako v každé jiné. Máma pro výprask moc daleko nešla. Za pozdní příchody nebo odmlouvání jsem od ní dostával celkem často. Pamatuju si, jak mi máma přikázala at si zajdu do kuchyně pro vařečku. Brával jsem vždycky co největší, protože to s ní méně štípalo. Pak jsem se ji musel ohnout přes koleno, vysvléct kalhoty a spodky a nějakých 25 ran jsem schytal. Nebylo to něco šíleně bolestivého, ale vždy už jsem si pak rozmyslel, jestli se takto znovu zachovám. Zato táta mě vždy bral jako kluka a spíše mě omlouval, že je normální, že kluci čas od času zlobí. Když jsem ale provedl něco "přes čáru" tak to opravdu stálo za to. Když se přišlo na to, že jsem třeba lhal nebo flákal školu, tak táta za mnou přišel jako chlap za chlapem a nejprve mi vysvětlil, že takto se nechová a správný chlap by se tak nikdy nezachoval. Poté mi oznámil, že takové chování trpět nebude a že si za něj zasloužím spravedlivý trest. Nakázal mi at si vysvleču kalhoty, stáhnu trencle, lehnu na postel a dám si pod zadek polštář, at je zadek vyšpulený. Pak už si jenom odepnul opasek a začalo to. Musím přiznat, že mě táta nešetřil a snad pokaždé jsem se rozbrečel. Když bylo po výprasku tak mě obejmul, a řekl že mě má rád a že to dělá proto, aby jednou ze mě byl správný muž. V tom věku jsem to moc nechápal a byl jsem rád, že už to mám za sebou, ale dneska si to uvědomuju. Nikdy mě nebil bezdůvodně a vždycky jsem si dostat na zadek zasloužil. Myslím si, že ze mě vyrostl fajn chlap a opravdu žádné následky nemám. Proto spoustu mých vrstevníků nechápu a podle mě výprask do výchovy minimálně kluka patří.

Default User Image
Jaroslav (So, 11. 5. 2024 - 09:05)

Sebastiáne, tem film je tady. https://prehrajto.cz/magda-jeji-ztraty-a-nalezy-96-dvbt-cz-romin/588b9e805c974

Ale ta holčina tam dostane na kalhotky,  jen má vyhrnutou sukni a je to natočeno decentně, při bití není vidět, kam tam rákoska dopadá. Taky bych uvítal, kdyby se tam ta holčina zula do bosa, než jí položili na trestání...

Default User Image
Sebastian (Pá, 10. 5. 2024 - 16:05)

Dobrý den, existuje český film, nevím kde se dá kouknout, název filmu je Magda jejő ztrány a nazády 1996, ale nejsem si jistý. Matka vezme holčičku ke strýci, protože se chová špatně, holčičku položí na stůl, sundají jí sukni, kalhotky a na nahém zadečku ji naplácají klackem, mám jen fotku z filmu, protože sem nemůžete poslat obrázek, pokud víte, který film to je, pošlete e-mail na [email protected] pokud nemůžete, pošlu obrázek, pokud někdo ví

Default User Image
PČR (St, 8. 5. 2024 - 21:05)
  • Týrání dětí spadá pod trestný čin týrání svěřené osoby v paragrafu 198 trestního zákoníku. Lze za něj uložit jak podmíněný, tak nepodmíněný trest.
  • Sazba je poměrně široká a odstupňovaná závažností daného případu.
  • Je možné uložit trest jeden rok, ale i dvanáct, pokud se pachatel týrání svěřené osoby dopustí ve třetím odstavci, konkrétně, pokud jím způsobí smrt týrané osoby.

     

Default User Image
Pavlína (St, 8. 5. 2024 - 16:05)

Náš jedenáctiletý Míša dostal dneska pořádně přes zadek. Zlobil, byl neskutečně drzý. Tak jsem si došla pro vařečku a Míša si musel sundat spoďáry a položit se na sedačku. Pak jsem mu ten jeho zadek zmlátila, až ho měl celý rudý. Pořádně to pleskalo, ta vařečka o Míšovu holou zadnici a kluk řval a brečel. Po bití si Míša posbíral ze země obleční a prádlo ( při bití měl na sobě jenom tričko, byl i bosky, všechno muselo před výpraskem dolů) a plačky utekl do pokojíku.

Default User Image
Ludvík Hradilek (So, 11. 5. 2024 - 08:05)

Hezký má dobré výsledky,výprask jo pomohl od té doby nic

Default User Image
zz (So, 11. 5. 2024 - 09:05)

zz

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 18:05)

Příště zkusit proutek. To si pak kluk teprve užije.

 

Default User Image
Tomas (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

No vareckou to stipe dost to ano

Default User Image
Tomas (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

No vareckou to stipe dost to ano

Default User Image
Lukysek (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj najde se tu nějaká která mi bude dávat pravidelný výprask já sem ještě nikdy nedostal výprask a docela si to zasloužím jestli tu si tak mi napiš na můj email [email protected] 

Default User Image
Dagmar (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Zdravím chci se zeptat poradíte mi nějakou vařečku pošlete mi prosím nějaký odkaz budu vyplácet syna ale nevím jaká bude bolet více bud klasická a nebo ta prádelní vařečka na prádlo poradíte mi prosím kterou vzít aby ho to co nejvíce bolelo ?

Default User Image
Tomas (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

Prádelní jsem dostal jednou to je tupá bolest ale běžná ta stipe a dost to si uzije

Default User Image
Klára (Út, 7. 5. 2024 - 08:05)

Aho, já sama dostávala na holý zadek jak klasickou vypoklou stranou vařečky tak prádelní vařechou a musím říct, že je to úplně jedno. Když byl výprask pořádný a mamina mi dala hodně ran, tak bolest byla šílená oběma a prdel zmalovaná na týden tak jak tak

Default User Image
Zuzana (Po, 6. 5. 2024 - 22:05)

A není lepší prut nebo rakoska?

Anonym (Po, 6. 5. 2024 - 21:05)

Taky je důležité jak silně budete dávat rány. To je každá vařečka pro sítě bolestivá.

Anonym (Po, 6. 5. 2024 - 21:05)

Vařečka by měla být plochá a větší,aby brzy nepraskla. Dobré by bylo mít alespoň 2.

Default User Image
Jaroslav (Po, 6. 5. 2024 - 10:05)

Paní Dagmar, tak nám napište  jak jste synka vyplatila, jestli se musel před výpraskem svlékat a co všechno šlo dolů, jestli se také musel zout.A jak to přijmul, neprotetoval, nebránil se? A plakal a křičel, když byl bit? A kolik ran na ten jeho zadek dopadlo? A ještě napište kolik mu je let.

Default User Image
R. (Po, 6. 5. 2024 - 07:05)

Dagmar, nějakou větší a nejlépe přes koleno a na holý zadek. Čím větší tím lepší. Máma na mě brala větší a silnější. Bolest strašná.

Kolik mu je? 

Reklama

Přidat komentář