Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Monča (Čt, 4. 4. 2019 - 13:04)

Holka chčije sama nebo s holkou.

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 14:04)

Lesba.

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

A co je na tom špatného?

Monča (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Vy jste totálně vyjebaný !

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Jooo!

Miška (Čt, 4. 4. 2019 - 14:04)

Jakube ahoj, už jsem ze školy doma a tak ti napíšu jak jsem dnes čurala. Nebylo to jednoduchý, protože jsem potřebovala tolik, že jsem ani nedošla domů, ale cestou zašla do postranní uličky a tam až do rohu za malou boudu asi s nářadím a to už jsem se málem počurala. Měla jsem naštěstí kratší sukni a pod ní jen kalhotky a tak to bylo rychle dole ale baculka už čurala trochu do spodního prádla. Dělala jsem opět velkou loužičku a velký proud . Taky se to stydím napsat , ale kus cesty jsem si na baculku musela tlačit rukou pod sukní přes kalhotky ,jinak bych se počurala. A stejně jsem to nevydržela a čurala jsem hned jak jsem si začala stahovat kalhotky, ale načurala jsem si tam jen trochu. A močák mne trochu bolel taky jako dnes tebe.

Miška (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

To muselo být Jakube hezký a ráda bych tě viděla čurat. Já asi budu čurat víc po obědě a to doma nebo cestou ze školy, kdybych potřebovala. A taky jsem se někdy počurala jako velká. Tak si o tom napíšem? Ale večer máme ve městě kulturní akci, tak třeba dříve?

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Miško zdravím tě. Jak se máš? Já vpohodě. Čural jsem před chvílí venku za naším domem a držel jsem toschválně od rána , abych ti napsal jak dlouho vydržím . Trochu mne už bolel močák a už jsem se mohl počurat a tak jsem to pustil hned z pindíka prudkým proudem a pak jsem za chvilku ještě dlouho dočůrával proudem slabším. A ty jsi už taky čurala? A počurala ses někdy? Já jo. Ale stydím se to psát, radši ti to řeknu.

Monča (Čt, 4. 4. 2019 - 10:04)

Nečůrám s klukem. Nejsem blbka.

Věrča (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Holky pozdravuji opět po několika dnech. Klárko jsem ráda za tvoje štěstí a moc si ho zasloužíš. Markétko a ty nepospíchej a dočkáš se taky. A k tomu oplakanému filmu - nașla jsem ho v archivu a shlédla ho a sice jsem neplakala celý večer,ale plakala hodně po něm. Ten konec je šíleně emotivní, to se nedá ustát. Držte se holky!

Markéta (Čt, 4. 4. 2019 - 11:04)

Verunko ahoj. Dlouho jsi tady nebyla a tak děkuju za tvoje sdělení. Ještě k tomu filmu. Nejen ten konec, ale i ten začátek, kdy otec bije matku a taz toho umře, já jsem už tam brečela chtěla utéct a nekoukat dál, ale byla jsem zvědavá, co z toho bude. Mně ale stačí romantický film a bulím taky. Nemůžu si pomoci. A s těma klukama to asi nebude jednoduchý. Nejsem náročná a vybíravá, ale je to asi jen strach. A proto si tady třeba píšu s Klárkou nebo i s anonymníma klukama o čůrání a asi abych se uvolnila a tím možná své zábrany tišila. Myslíš ,že kdybych šla s klukem čůrat doopravdy bylo by to řešení? Myslím nezávazně jako tady má Miška? Asi taky kdybych před ním musela na honem tak bych se nestihla stydět, ale nevím. Teď nám odpadly hodiny a tak půjdu na oběd a pojedu domů a tak jestli budeš mít chuť mi odepsat budu ráda. Klárka má Libora a tak si píšeme odpoledne nebo večer a já jí ho moc přeju.

Vikina (Čt, 4. 4. 2019 - 08:04)

Tohle už mám za sebou. Když mi bylo kolem osmnácti tak kluci chtěli čumět na čůrající holky a s jedním jsem chodila a ten byl z toho mýho čůrání tak vášnivě nadrženej, že se jednou udělal dřív než k něčemu došlo. Miško, Markétko, Klárko a další, co tady píšete o čůrání, tohle si chvíli budete možná užívat s klukem, ale pak to pro vztah nebude důležitý.

Miška (Čt, 4. 4. 2019 - 08:04)

Ahoj Jakuba. Čurala jsem ráno po probuzení a zatím se mi nechce. Ale až budeme spolu, tak se hodně napiju abych mohla víc čurat.

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 07:04)

Misko ahoj po ránu. Čurala jsi?

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 21:04)

OK

Klára (St, 3. 4. 2019 - 21:04)

Klidně mi piš, ale netrap se kvůli mně. Ráda tě vyslechnu a poradím, ale nemohu ti dát sebe a lásku.

Jakub klárce (St, 3. 4. 2019 - 21:04)

Chtěl jsem ti dnes nenapsat,ale nejde to. Posilám ti jen malou vzpominku,abys věděla,že chci, aby ta vzpomínka došla k tobě na dobrou noc. Jen tak. Jinak bych usínal s velkou vinou v sobě.

Klára (St, 3. 4. 2019 - 21:04)

Jakube, prosím. A dost! Je to moc milé od tebe, ale já ti nemohu nic nabídnout a ty se kvůli mně jen trápíš. Miška se na tebe těší a třeba se z toho pro vás oba vytvoří víc než jednorázové čůrací potěšení. A myslíš že je jí jedno, když po ní loudíš čůrací pohádku, která tě namotivuje třeba i k sexuálním fantaziím a za chvíli píšeš mně hluboké citové vzkazy. Jestli je jí to jedno, pak opravdu jen hledá nezávazné dobrodružství a nebo ví, že má u tebe šanci, protože jsem zadaná a nemůžu ji ohrozit. Já vím, že jseš velmi zoufalý z toho všeho a neodsuzuju tě. Naopak velmi chápu.Ale mohu s tebou jen na dálku souznít a přát ti, abys poznal také lásku a vztah. A netrap se!

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 21:04)

Já jsem jen totálně vprdeli. Promiň mi to. Už nebudu psát.

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

Děkuji Miško, opět budu usínat s moc příjemným prožitkem. Těším se!

Reklama

Přidat komentář