Reklama

Křečové žíly

Jana (Čt, 10. 6. 2010 - 17:06)

Detralex je hodně dobrej. Hodně se dočteš v příbalovym letáku. Jen se divim, že ti nevzali krev. Já když jsem byla se stejnym problémem u doktorky, tak mi jí brala okamžitě. Dokonce dneska podruhý. V noci se mi to zhoršilo, tak jsem ráno hned šla k doktorce. Vzala mi krev a ještě dneska jsem se dozvěděla výsledky. Nic tam nenašli. Taky jsem byla na ultrazvuku žil, ale ani tam nic nebylo. Dokonce to prej ani nejsou křečový žíly. Otejká a bolí mě noha. Škube mi v ní a vylejzaj mi křečáky a nevim co to je. Dostala jsem doporučení na cévní vyšetření.

Kim (St, 9. 6. 2010 - 13:06)

Ahoj dnes jsem byla u obvodního lékaře a předepsalmi detralex kvuli bolestem v lýtku.Já jsem měla strach jestlise nejedná o tromboze. Beru 4 roky HA. Bolest začne kdykoliv. Může detralex ovlivnit trombozu?

Jana (St, 9. 6. 2010 - 10:06)

Ahoj. Právě jsem na netu objevila novou metodu na odstranění křečových žil. Jmenuje se CELON. Nemáte s tim někdo nějaké zkušenosti????

Pavel (Út, 8. 6. 2010 - 19:06)

Ještě jsem se chtěla...Když si dáš nohy na stůl, tak krev, která se v nohách nahromadila, začne gravitací odtékat, tam kam patří - zpět k srdci. Lehké brnění může být důsledkem tohoto procesu.

Jana (Út, 8. 6. 2010 - 11:06)

Ještě jsem se chtěla zeptat.... Když hodim nohy do klidu, třeba na stůl, tak mě po chviličce začnou lehounce brnět. Máte někdo něco podobnýho??????

Jana (Pá, 4. 6. 2010 - 14:06)

Ahoj. Je mi 30 let a asi mě začínají trápit křečové žíly. Příští měsíc jdu na ultrazvuk žil, tak uvidim, co mi řeknou. Chtěla jsem se zeptat, jak přesně se to komu projevuje. Já ráno vstanu a noha vypadá v pohodě. Večer mi z počátku otýkala a na třech místech mi vylejzaly žilní hrbolky. Dostala jsem prášky Detralex a maličko bolest a otýkání ustupuje. Hrbolky jsou vidět, jen když stojim a nohu mám napnutou. Zajímalo by mě, jak to maj ostatní lidi trpící na KŽ. Jestli už jsou vidět hned ráno nebo tak. Děkuju.

Pavel (So, 10. 4. 2010 - 21:04)

Pavle, nevím,proč svůj...Jestli ten krám někomu pomohl, tak někomu se pořádně napakovat. Laser může léčit, ale ne taková sranda hračka - krám. Buď jsi sám zblblý nebo okrádáš lidi vědomě. Můj názor není hloupý, ale jde o projev normálního zdravého rozumu. Funkční lasery jde aplikovat pouze profesionálně lékařem, volně se můžou prodávat je lasery na úrovní hraček na oblbnutí lidí.

Pavel (Po, 5. 4. 2010 - 21:04)

Pokud se chcete opravdu...Nechci být protivný, ale podobné zařízení bych v životě nekoupil. Kdyby ten krám fungoval, jak popisují, tak můžeme hned zrušit celé zdravotnictví.

.. (Ne, 4. 4. 2010 - 22:04)

Granvine, jdi s tou sebepropagací do... no dál než k šípku. Jde ti pouze a výhradně vo prachy, jsi profláklej..... k zblití....

Granvin (Ne, 4. 4. 2010 - 19:04)

Křečové žíly( varixy )...A vy zas nejste erudovaný odborník na léčbu bylinama a stravou, tak koho tu chcete ohromit?

odpovědi (Ne, 4. 4. 2010 - 15:04)

Je možné nějakým...tosi tady děláte z lidí srandu že? Když vaše odpovědi máte k nepřečtení!!!

objektivní (Ne, 4. 4. 2010 - 00:04)

Křečové žíly( varixy ) je problém zhoršené funkčnosti žilních chlopní. Dopručuji navštívit cévní poradnu, erudovaného odborníka, nechat si udělat sono žil,...metod řešení je více, chirurgický zákrok je pouze jednou z nich. Každopádně Granvin NENÍ erudovaný odborník,nemá odpovídající vzdělání ani kvalifikaci, jen chce za každou cenu ( i za vaše peníze ) léčit bez zodpovědnosti,... apropo afukci žilních chlopní byliny nevyléčí,....

Granvin (So, 3. 4. 2010 - 21:04)

Je možné nějakým...Je to možné použitím některých bylin vkombinaci s doplněním živin. Obojí ale blíže konzultujte na mém mailu.

Denisa (Pá, 2. 4. 2010 - 23:04)

Je možné zlepšit stav křečových žil a to přípravkem OK Omega plus. http://zdravi-je-to-nejcennejsi.webnode.cz/

Stenly (Čt, 1. 4. 2010 - 18:04)

Je možné nějakým způsobem,radikálně zlepšit stav křečových žil,bez lékařského zákroku.Ano je to možné.Info na [email protected]

Mirka (Čt, 1. 4. 2010 - 17:04)

Pokud máš náběh na...Ahoj holky, po druhém dítěti mám hrozné křečáky na obou nohách, takže na netu pátrám co s tím. Zatím nejvíc mě zaujala metoda Celon (našla jsem to na www.krecove-zily.cz), máte s ní někdo zkušenosti?
Díky

Květa (Pá, 26. 3. 2010 - 22:03)

Dobrý den, mám křečové...Právě chodím na sklerotizaci ... pomohla Ti? Podle toho, co píšeš, tak asi ne :-(

Tonyc (St, 27. 2. 2013 - 09:02)

Vyzkoušejte přístroj kvantové terapie RIKTA. Mám s tím velmi dobré zkušenosti, velice mi pomohl. Více informací najdete na stránkách www.apkp.wz.cz .
Tonyc

Klára (Ne, 20. 12. 2009 - 20:12)

Na křečové žíly mojí mamce pomáhá Varixline, obsahuje kaštanový extrakt, kupuje si ho na www.doktorbio.cz.

Pavel (Čt, 3. 12. 2009 - 22:12)

Ano,to je vše pravda,já beru...HA není moje oblast, možná až dokončí vývoj HA pro muže se partneři budou střídat v užívání.

Reklama

Přidat komentář