Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 31. 3. 2019 - 08:03)

Asi jo. Je mi na zraceni znovu. Jdu radši na záchod. Ale nepila jsem moc.

Markéta (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

To se může po hezkém večeru stát, kdyź se třeba trochu popije. Odpočivej,dej si kafe a bude to ok. Kdyby chtělo ještě něco ven, tak to udělej abys měla vyčištěný žaludek.

Klâra (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

Trochu. V noci jsem blinkala a pomalu se srovnávám,ale napíšu.

Po (Ne, 31. 3. 2019 - 17:03)

čem jsi vlastně blinkala? Po jídle a pití to asi nebylo

Markéta (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

Díky moc. Nemáš kocovinu po večeru?

Klára (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

Markétko jsem skoro ok. Neboj bylo to nadherný, více napíšu postupně. To v noci jsem skutečně nepsala. Moc děkuji za tvou starost. Važím si toho. Napíšu.

Markéta (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

Klarko dobre rano,to predtim neni muj vzkaz a myslim,ze ani tvůj. Že jsi tou dobou spinkala a navic to není tvůj styl.
Ozvi se prosím jestli jsi ok. Mám tě ráda a mám o tebe starost. Moc děkuji a krásný den!

Markéta (Ne, 31. 3. 2019 - 03:03)

Jsem ráda že jsi se konečně ozvala.Strašně mě to vzrušilo,Jsem normálně mokrá

Klára (Ne, 31. 3. 2019 - 03:03)

Pěkně mě protáhl kaču,pálí mě ještě teď. A potom i výfuk. I bradavky mě palí,nejsou na to zvyklé.Hrozně jsem tekla tak to šlo krásně tam a jen jsem držela a vzdychala a občas trochu přirazila Moc jsme nečůrali,jen na začátku mě ji pěkně roztáhl a díval se na čůrací dirku a čichal k flíčku na kalhotkách.No a pak už jen strikal.Mám od toho i kalhotky a bundu.Bylo to hezké uvidíme se zas.

Markéta (So, 30. 3. 2019 - 22:03)

Klárko,myslim na tebe. Jsi vpoŕadku? Jak to dopadlo?

Miška (So, 30. 3. 2019 - 19:03)

Jsme v kontaktu. On by rád a já asi jo taky.

Markéta (So, 30. 3. 2019 - 19:03)

To jsi byla opravdu odvážná. Jsem ráda, že to dopadlo dobře. On tě chtěl přepít džusem, abys měla často plnou pipinku a to se mu povedlo. Ale alespoň máš novou zkušenost. A přijede ještě?

Miška (So, 30. 3. 2019 - 19:03)

Už jsem doma. Klluk přijel, byl velmi.milej a šli jsme nejprve se projít a cestou poseděli na zahrádce. Hned se mne zeptal jestli budeme spolu čurat, tak jsem řekla že jo,když bude čurat první. Vypili jsme rychle já dva velky džusy a on dvě piva a šli jsme se procházet někam, kde by se čurat dalo. A mně se začalo chtít poměrně brzy a on byl v klidu. U malého lesíka už jsem se zeptala,jestli se vyčuráme,protože jsem to nemohla už vydržet. On řekl,že to ještě vydrží, a já už nemohla, tak jsem mu řekla,že musím už a hned u pr ního stromu jsem stáhla kalhotky a silonky a v tom momentě moje baculka už čurala jak o závod velký proud. On se díval a chtěl mi hladit nohu pod sukni k baculce, která ještě nebyla vyčuraná a to jsem ucukla a on toho nechal. Pak jsme se procházeli dâl a asi za pūl hodinky potřeboval on a tak jsem se dívala jak z jeho šulína teče obloučkem taky velký čurání. Nejak jsme se neshodli,já zase potřebovala hodně až za chvíli a tak jsem to pustila někde za dalším stromem. On ,že by rád mne svlékl silonky a kalhotky,ale já byla rychlejší a hned to teklo. Ale dovolila jsem,aby mi hladil pod sukní nohu a on mi začal hladit I baculku,která taky jeștě nebyla vyčuraná a tak mu počurala ruku a jemu se to líbilo. On,že se taky vyčurá ,ale jeho byl krásně velkej a ch5,abych mu ho dráždila a za chvilku se mi udělal do dlaně. Styděla jsrm se,ale bylo to krásný. Pak jsme șli do města a rozloučili jsme se a já šla domů a cestou se ještě sama vyčurala venku za opuștěnou boudou. Byla jsem hodně napitá už z domova a tak I tady jsem udělala prudkým pramenem baculkou vetší loužičku.

Host (Ne, 31. 3. 2019 - 22:03)

Miško, Klárka už má kluka na čůrání ale ty hledáš čůrací dobrodružství. Mohli bychom taky zkusit čůrat spolu? Nemám to k tobě daleko (Jindřichův Hradec) 20 let

Miška (Po, 1. 4. 2019 - 08:04)

Mně láká koukat na kluka jak čůrá a když se vyčůráš tak já taky.

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 15:04)

Miško a šla bys se mnou do společného čůrání?

Miška (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Někdo ukradl můj nick a psal za mně. S hostem bych čurat nešla, když se neumí ani představit a s tebou nevím. Janík byl milý a aktivní a chtěl by to po čurání udělat do mně mezi nohy a to já do baculky udělat nechci. Jaký jsi kluk? Četla jsem, že se trápíš, ale jako holka poznám, že to psaní klárce nebylo jen povrchní. Je to tak?

Host (Ne, 31. 3. 2019 - 08:03)

Miško ,a to ses vůbec nestyděla? Klárko a ty?

Miška (Ne, 31. 3. 2019 - 10:03)

Styděla jsem se trochu. Při tom prvním čuráni jsem to ale už nemohla vydržet a tak jsem to překonala a hned jsem na bobečku hodně čurala. Jen mi nebylo příjemný, že mi na baculku a stehno okolo chtěl dát ruku a tak jsem se pootočila a čurala dál. On to pochopil a nechal mne čurat až do konce. Při tom druhým jsem taky potřebovala nutně a rychle, on mne chtěl svlíknout sám, ale to bych nestihla a počurala bych se a tak jsem rychle svlékla silonky a kalhotky sama a hned to šlo ven. On mi opět ji hladil a okolo na noze a ják jsem hodně čurala, tak měl celou dlaň mokrou. Pak chtěl on čurat ale nešlo mu to, protoż byl velikej a chtěl abych mu ho sama hladila. Já se styděla, ale udělala jsem to a on za chviličku nastřikal to jehomi do dlaně a do trávy a bylo to hezký. Chtěl víc než jen toto, ale nechtěla jsem mezi nohy do baculky.

Ono (So, 30. 3. 2019 - 20:03)

mu vůbec nešlo o tvoje čůrání. Zadarmo jsi mu ho vyhonila

Reklama

Přidat komentář