Reklama

Incest

Adio (Pá, 10. 5. 2013 - 06:05)

Ja mam taky tajne syn o mame nebo sestre,ale jen sny.je fakt ze jsem uz nekolikrat vylizal mame pouzity kalhotky,vune jeji k.. me dostala.nekdy kdyz sukame s moji,predstavuji si se zavrenyma ocima ze mrdam s mamkou ci sestrou,to mi pak stoji jako stozar a ten vystrik je pak maximalni.!kdyby moje vedela..

eva (Čt, 9. 5. 2013 - 14:05)

Usnula jsem unavená z prace...Soulož s tchánem není incest,jste příbuzní jen na papíře,ne pokrevně.Geneticky nezáleží na tom jestli Tě oplodní manžel,nebo tchán.

Jitka (Čt, 9. 5. 2013 - 11:05)

Přesně i kdyby byl můj...Když Tě neoplodní tak to ublížit nemůže,naopak když ho tam některá dlouho nemá, blbne.

Olča (St, 8. 5. 2013 - 22:05)

Při svadbě mojí sestry jsem se opila a někdo mě odvedl do jedné z mnoha místností domu .Když jsem se probudila zjistila jsem zě mě nekdo šuká.Bylo to docela přijemné a byl to bratranec a od té doby scházíme každých 14 dní a je to bájo.Přítel nic neví.

Max (St, 8. 5. 2013 - 11:05)

Ale holky, vy jste nějaké ostýchaté. Jen kdyby vás vaše tatící a bratříčkové přehnuli přes stůl, tak by jste drželi a navíc děkovaly bohu. Protože vlastní krev, to tě vzruší 100 krát víc. A co je nevšední, je lákavé. :-)

Ivana (St, 8. 5. 2013 - 10:05)

To se nechám raději ojet od...Přesně i kdyby byl můj táta poslední chlap tak radši budu do konce života masturbovat.:)

Taňa (St, 8. 5. 2013 - 09:05)

To se nechám raději ojet od přítele,mám dva a můžu si vybrat oba jsou náruživý a je to bašta ale incest nechci ani slyšet.

Kateřina (St, 8. 5. 2013 - 09:05)

Když je chuť tak je lepší si zašukat s kamarádem ne incest.Kamarád taky rád.

Irena (St, 8. 5. 2013 - 09:05)

Seděla jsem v zástěře u stolu aměla jsem roztažené nohy a schválně jsem upustila kartu na zem.

Lea (Čt, 2. 5. 2013 - 13:05)

Ona absolvovala v jeden den...Pokud byla opilá tak to bylo od otce zneužití.Pokud je žena silně opilá,lze na ní vykonat soulož aniž klade odpor.Někdy ani nezaregistruje,že k tomu došlo.

Jana (Čt, 2. 5. 2013 - 13:05)

Třeba takový sex s otcem...Ona absolvovala v jeden den pohřeb matky, večer opila (ne, že nechala) a pak se vyspala se svým otcem v den, kdy pohřbila matku? Tak to klobouk dolů, před takovým žaludkem.Ta ho musí mít dost silnej!

Jiřina (Čt, 2. 5. 2013 - 13:05)

Usnula jsem unavená z prace na tchánově posteli a večer jsem zjistila že mě šuká, nebylo to špatné .Od té doby to občas zopakujeme.Oba mlčíme jako ryby.

eva (Čt, 2. 5. 2013 - 13:05)

je mi 17 let a táta ví, že...To že jsi homosexuál není tvoje vina,tak se lidé narodí.Ale Tvůj otec je prasák,který si z tebe udělal děvku a to je svinstvo.

Vanda (Čt, 6. 3. 2014 - 10:03)

mauj mail kje - co je to za...Čemu se divíš,je zplozený z incestu!

ivo (Út, 30. 4. 2013 - 22:04)

je mi 17 let a táta ví, že jsem na kluky a nekdy mi příde do koupelny umýt záda a delá to velice dobře, začne vrchem a skončí u zadku kde mi zespoda masíruje varlatá a tvrdase pokud se neudelám... a když má vypito, vleze ke mne do postele a ošuká mne.

:-D (Út, 4. 3. 2014 - 19:03)

Nechceš si anonymne psat po...mauj mail kje - co je to za řeč? Ty jsi debil, co?:-D

Pro Tinu (Út, 4. 3. 2014 - 19:03)

Samozřejmě,dotazována jsem...Nechceš si anonymne psat po mailu na toto tema? mauj mail kje [email protected]

honzi (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Já chci taky

Tina (Út, 4. 3. 2014 - 11:03)

ty to taky delas?Samozřejmě,dotazována jsem v tomto ohledu nebyla,ale určitě bych to nikdy nepřiznala.

Tino (Po, 3. 3. 2014 - 22:03)

Možná je to tím,že ženy...ty to taky delas?

Reklama

Přidat komentář