Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

K.M. (Pá, 4. 1. 2008 - 00:01)

Ahoj,přes google jsem našel tuhle diskusi, vidím, že je "nás" opravdu hodně. Já, jak to čtu, mám jen lehčí verzi toho fetiše. Kombinézy, ani ty arktické bundy se mi nelíbí, péřovka má být "širší než delší", i když hodně napěchovaná a zásadně zapnutá. A ne k šusťákům, ale k obyč. kalhotám :)Škoda, že péřovky jdou z módy, sice trochu jsou, ale takové nedomrlé, jinak nic.Karel M.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

jen že většinou jsou pro ženy..

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 18:01)

Nevím co je na tom blbého nosit péřové kabáty. Víš co nás je v republice? A pokud mají nějakou neutrální barvu a ty na to máš postavu, tak proč né? Hlavně že se ti v tom dobře chodí a citíš se v tom dobře.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 16:01)

A jaký máš názor na nošení toho NortFace Triple C jacket? Je to spíš dámský, je blbý když bych ho nosil já? Nebo celkově tyhle kabáty ?

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 15:01)

Pokud chceš skutečně jak sám říkáš bombu, tak si myslím že se vyplatí trochu přidat a koupit si přesně to co chci. Kupuješ to na pár let, a né na jednu sezónu.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Ano díky, už jsem na tuhle stránku narazil někdy, asi za 4500 ho tam mají ale jen 3/4 takže dlouhý bude tak za 6000, jinak uplně bomba kabát je NorthFace Triple C-jacket a pak něco od Parkasite ale ty ceny :o((

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Myšáku!Zdravím tě a dám ti dobrý tip na péřové kabáty. Jedná se o Českého výrobce a má hodně přijatelné ceny. Jedná se o firmu Arktic v Praze na Jiráskově náměstí. Mají i Webové stránky, doporučuji se tam podívat.já jsem tam kupoval před týdnem novou péřovou bundu, a kabáty jsem tam viděl taky, a jsou ochotni ti ušít i na míru. Měj se hezky a zase někdy pokecáme.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 10:01)

Mě se moc zase líbí takové ty dlouhé prošívané šustákové kabáty, některé jsou myslím taky péřové.Ale pro muže je moc nedělají tedy vůbec škoda :o(( http://www.winter-fashion.info/

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 05:01)

Vím o tom dost. CHodím v oéřové bundě a kalhotách venku jak jen můžu, a doma jsem oblečený přes víkend, nebo v tom i někdy spím. Já jsem měl jednou zapal plic, a od té doby jsem hodně opatrný, a v těchto mrazech taky nosím šálu přes pusu, a když tak moc nemrzne tak šátek. Lidi na mě koukají jako na uchýláka, a trousí nejapné poznámky, ale ať si trhnou nohou, já vím proč to dělám.

Lucie (St, 2. 1. 2008 - 18:01)

A Jiří co o tom víš?Taky se ti to líbí???

Jiří (St, 2. 1. 2008 - 11:01)

No nediv se Lucie. pro lidi je to něco nového a nepochopitelného. To dokáže ocenit jenom ten kdo o tom něco ví.

Lucie (St, 2. 1. 2008 - 07:01)

Během svátků jsem si s kámoškou užívala sněhu a zimy na horách na lyžích.Většinou jsme jezdily v kombinézách a na obličeji jsme měly přes pusu rolák a přes to na celém obličeji bílý puntíkovaný šátek,ve kterém jsou akorát otvory pro oči,na hlavě kulicha,přes to brýle.Byly jsme pěkně zakuklené v teploučku,jednomu klukovi co s námi čekal ve frontě se to moc líbilo,i ostatní lidé na nás docela koukali.

aleskov (Út, 1. 1. 2008 - 23:01)

www.downclub.net

aleskov (Út, 1. 1. 2008 - 23:01)

ahoj lidi, kdo tam ještě nejste tak Vás zvu do mezinárodního klubu www.downclub.netje tam již dostu čechů, časem se domluvíme na nějaké akci, díky !

mira 25 (Út, 1. 1. 2008 - 18:01)

Ahoj,jsem rad že nás je vice.Chtel bych se spojit z dívkou ktera by si na toto téma ráda dopisovala ,možná i víc .prosim ozvi se 96.mira"seznam.cz

Jiří (So, 29. 12. 2007 - 08:12)

Ahoj!Mám velký zájem o sex v péřovkách. Prosím ozvi se mi na email : hafan"khnet.info

iří (So, 29. 12. 2007 - 07:12)

Zdravím všechny příznivce péřového oblečení!Vlastním jedny péřové kalhoty od firmy sir Josef (Rakoncaj), od stejné firmy bundu fuego, a nedávno jsem si koupil bundu od firmy Millet. Souhlasím s Lenkou, taky hrozně rád chodím v tomto oblečení v zimě, ale i v létě se doma do něj obleču a chodím v něm doma. Při tomto pohybu jsem silně vzrušený. Rád bych dal dohromady partu lidí, kteří to mají taky rádi. (myslím péřové oblečení)

Tom (Pá, 21. 12. 2007 - 10:12)

Ahoj všem. Chtěl bych se zeptat na váš názor. Uvažuji o objednání péřového kabátu od Parkasite. Sice u něj uvádí "man and woman" ale nevím jaká by byla reakce lidí okolo. Dlouhý kabát by mi také vyhovoval kvůli zdravotním potížím s páteří a klouby.

Návštěvník (Čt, 20. 12. 2007 - 09:12)

Když chceš, aby ti pod kombinézou držela plenka na svém místě, nos přes ni punčocháče a body, pak se ti nepohne ani když už je plná. A pro jistotu si přes ni můžeš vzít ještě igelitové kalhotky.

Návštěvník (Út, 18. 12. 2007 - 22:12)

Já jsem si dala. Plena se mi nějak posunula a já chodila celý den s velkým mokrým flekem mezi nohama. No hrůza. Monika

Reklama

Přidat komentář