Reklama

Pás cudnosti

Roman (Po, 27. 5. 2019 - 00:05)

ja ted zamčeny 6 den a jsi šikovna holka super.....

Roman (Ne, 26. 5. 2019 - 11:05)

take s manželkou použivame pas cudnosti je dost zajimave byt nadrženy a se zamčenym perem .....

láďa (Ne, 26. 5. 2019 - 14:05)

Jak dlouho jsi zamčený? Já už táhnu 23 den.A nadrženej jsem dost. Už se těším až to bude venku.

Sandra (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Ahoj také s přítelem zkoušíme různé hrátky s pásem cudnosti, i když mi tomu teda říkáme domeček na Frenka no ale to je jedno, je nám oběma 17 a kvůli škole se vídáme pouze o víkendech. Vzhledem k naší upřímnosti mi přítel popravdě přiznává že je to pro něj k nevydržení přes týden zcela nemasturbovat, říká že ho to popravdě mrzí a mě nakonec taky. Na Alliexpresu jsme pořídili kovový birdlock myslím, musím říct že sedí perfektně což potvrzuje i on sám, naštěstí i vše co se týče hygieny je vše ok. nicméně jsme ve fázi tzv zkušební, má u sebe klíče a prostě zkouší, ve škole zádný problém nemá pouze ty ranní erekce ho trápí a samozřejmě i to že je zvyklý stříkat každý den. Ale to budeme společně pomalinku omezovat přiznal se mi k tomu že to už 2x sundal a udělal si dobře, zatím se na něho zato ale příliš nezlobím. Největší radost mám z toho že jsem ho do ničeho nenutila, prostě jsme k tomu došly oba dva společně, no tak nějak jsme domluveni že tuto neděli již odejde bez klíčků které mu velice ráda pohlídám do dalšího víkendu, bydlí sice přes kopec v další vesnici, nicméně ve škole je na ubytovně kde naštěstí bydlí sám.

láďa (Ne, 26. 5. 2019 - 06:05)

Krásná zkušenost v 17 letech a moc vám to přeji protože my jsme se ženou poznaly tuto zábavu?? ŽIVOT v pásu až po 30 letech manželství a docela nás mrzí že jsme to nepoznali dřív, držím palce a myslím že máte dost času abyste své hraní z pásem dovedli ke společné spokojenosti.Sám za sebe bych ti doporučil nějaké omezení přítele takový nějaký trest za sundání . Penisům zdar a zamčeným zvlášť.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 14:05)

Mám krátké cb a k tomu kovový kroužek průměr 5cm. Obojí z Číny. Prodám levně. Za 200Kc. Ideální pro někoho, kdo to chce jen vyzkoušet, ale nechce do toho investovat. Plzeň

Jakub 123 (Po, 20. 5. 2019 - 06:05)

Tam je zase chyb, nemůžu to psát na mobilu, omlouvám se

Jakub123 (Po, 20. 5. 2019 - 06:05)

Dobrý den, my zvažujeme ten piercing šourku.. Nosím evotion a dalo by se to udělat tak, že bych ho pak nemusel máte přes varlata. Ale zatím jsme se k tomu neodhodlali. Prožití vysunutí u každého pásu pomáhá fakt něco jiného. Ale asi nejlepší je pro chlapa srovnat si to v mozku. Prostě vytahovat si ho nechci, to se nedělá. Úd patří ženě. Je to složitá cesta, ale dle mího názoru nejlepší.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 23:05)

T pás je k jemu sedavému zaměstnání (v kanceláři plný bab) nevhodný.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 23:05)

Každé má své plusy a mínusy, to je Pravda, proto jsem chtěla jít nesnazší a cenově přijatelnou cestou.
Piercing nepřipadá v úvahu a ta zubatá podložka či gumová štětečka .... no to asi moc nechci.
menší kroužek nasadíme ale už po 6ti hodinách má odřený biskup a je to bolestivé, zkoušet deset CB je zase cenově (když si vezmu že jeden stojí 1200) drahé než najdeme ten správný.
Nyní máme kovový s délkou klícky 7cm . Mám dotaz když koupím kratší bude vyndání obtížnější, logicky když tam bude "na těsno" bude těžší manipulace a vyndání, ne ?
Děkuji za komentář.

láďa (St, 22. 5. 2019 - 21:05)

Ahoj nechápu proč uvažovat o možnosti vytažení penisu snad chceme být pod zámkem ne???Myslím že je mnoho lidí kteří řeší cudnost i bez klece a nechápu zamčenýho chlapa který si ho chce osvobodit na co??PODVOD???? Proč?

Návštěvník (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Někdo má hold silnou vůli někomu je třeba pomoci,

láďa (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Vůle nevůle nosím CAPTOR kov delší a nedokážu si představit vytáhnout penis a pak vrátit zpět??? A myslím že jako pomocník pro člověka bez vůle dobrý.

synonym (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Jako u mnoha jiných věcí okolo cudnosti, i tady má vše své plusy a mínusy.
Trubička může zvýšit bezpečnost ohledně vytažení, ale zvýšit zdravotní rizika a nároky na údržbu a hygienu.
Piercing může zaručit vysokou odolnost proti vytažení, ale je to piercing, k tomu v intimní oblasti.
Plný pás může být bezpečnější, bez zvýšených zdravotních rizik, ale za zvýšenou cenu a s vlastními nevýhodami.
Někomu pomáhá i doplněk jako Points of Intrigue, pro jiné je k ničemu.
A u někoho stačí použít o číslo menší kroužek a vytažení je najednou mnohem obtížnější.

Prostě spousta lidí vyzkouší klidně deset pásů, a žádný nefunguje dokonale, a jinému stačí první laciný pás za $25 z Číny.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 17:05)

Dobrá, děkuji, já právě chtěla aby si ho z klícky nevytahoval tak takovou pojistku. zkusím tedy pohledat jiné řešení.

synonym (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Plus dostatečně dlouhá trubička brání vytažení z klícky a hodně mění pocity z tekutiny, jakékoliv, procházející penisem. Ale dlouhodobé nošení AFAIK zvyšuje riziko infekce močových cest.

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 15:05)

Dobrý den .
V čem je lepší CB s urino oproti CB bez urina ?
(krom teda že čůrá do trubičky a není tedy potřeba štelovat, žalud na dírku.)?
Děkuji

Ivan (So, 18. 5. 2019 - 16:05)

V ničem. Urino trubička není na trvalé nošení. Takže pouze na nějaké krátké hrátky.

Návštěvník (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

taky bych ho chtěl někdy zkusit , jen na to najít partnerku (23)

luci (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

O tom to právě je , chtít je jen polovina záležitosti . Přimět k tomu partnerku je mnohdy problém. Hlavně ten kdo to chce , si musí uvědomit co vlastně chce . Někdo se po realizaci psychicky zhroutí.

Reklama

Přidat komentář